ВЫВсеВрете• Изменено 02 сентября в 07:47
Хлопець сказав, що всі чоловіки люблять груди
Якщо їх немає, можуть змиритися, але люблять груди усі. Немає різниці вони силікон чи ні. Вони з коллегами чоловіками це обговорювали. Головне щоб можна було їх пом´яти. І їх улюблений розмір 4
Ось так от
Брюльтик• 02 сентября в 12:27
Ответ дляГоворю-балакаю
От і я про те. Щось, таки, є в жіночих грудях, від чого чоловіки кайфують.
Ну і добре.
Ага, у меня муж правда был не очень в восторге года я захотела сделать пирсинг
Неваляшкина• 02 сентября в 13:27
я колись читала, що журнал Плебой провів дослідження - у ситі, стабільні роки, коли йшло економічне зростання, чоловікам подобались жінки з маленькими сіськами і їх і розміщували в журналі і на обкладинці. а от у роки, коли економічна ситуація була погана, чоловіки віддавали перевагу великим сіськам.
от і думай.
ще кажуть, що всі чоловіки діляться на 2 групи - одні люблять сіськи, а інші - попи. так що ваш бойфренд кагбе розписався за всіх, і даремно)
от і думай.
Видна міленіалка• 02 сентября в 13:42
Ответ длянаКоблучках
Цицки можна зробити, попу - ні
Тому - попа важливіша
Делают и задницы, и грудь, и фигуру улучшают. Было бы желание и возможности. Я бы не делала себе никаких таких операций. Даже если бы и не имела такой фигуры, как я имею. Вижу вокруг много женщин некрасивых и нефигурных, большинство замужем. Так что в реальной жизни все проще. А красивые фото я могу и сама сделать, мужу иногда шлю.
Банка з медом• 02 сентября в 14:52
Ответ длянаКоблучках
Цицки можна зробити, попу - ні
Тому - попа важливіша
Попу ні?) та ви шо, а як же кардашьян з дупою?))
Мудрецыха мира• 02 сентября в 15:54
Ответ длянаКоблучках
Цицки можна зробити, попу - ні
Тому - попа важливіша
Тобто? Давно теж роблять, у Бразилії це поширена операція