Вкуси мене• 02 сентября в 12:20

Болі в спині, при стоячій роботі

В кого є грижі чи протрузії, кіфосколіоз
І стояча робота за столом, спина звикає?))
Знаю що питання так собі)
При стоячій роботі починає боліти пеком спина, сьогодні перший день робочий(на печеві) за годину роботи не могла вже стояти
Не знаю чи вистою я так весь день
вре_Динка• 02 сентября в 12:21
масажі реабілітаційні, спорт мають допомогати.
Моль Моллівна• 02 сентября в 12:21
У меня грыжа, сидеть так же больно, как и стоять . Хотя нет, на одном месте стоять хуже
Слава Українi• 02 сентября в 12:27
Так, маю звору спину та ноги. І ви знаєте, останнім часом відкриттям для мене стало наклеювання тейпів на проблемні ділянки. Мені наклеював спочатку лікар травматолог коли я ходила на ударно-хвильову терапію на пяту. Тоді тільки тейпування допомогло знімати біль. Потім я надивилася тік-токів, там багато відео як правильно накладати його, щоб не передавити судини та щоб не відклеювався. То тепер постійно клею на пяту, на другу ногу де був розрив звязок і нога дуже болить. Та на поперек. Ніколи б не повірила, що тейпи так гарно діють, поки не спробувала. В аптеці вони бувають різні за якістю, треба підбирати. Мені найбільш підійшли фірми Ares, корейські
Налогообложу• 02 сентября в 15:06
У меня от долгого стояния начинает неметь нога(