-Ань-• 02 сентября в 16:25
Аборт призводить до серйозних проблем з психічним здоров’ям у жінок. Дослідження
Аборт призводить до серйозних проблем із психічним здоров’ям у жінок. Нове масштабне дослідження:
Жінки, які роблять аборти, стикаються з «підвищеним ризиком госпіталізації з причин, пов’язаних із психічним здоров’ям», у порівнянні з тими, хто виношує вагітність до кінця – про це свідчить нещодавнє дослідження.
Минулого місяця в журналі Journal of Psychiatric Research було опубліковано дослідження, проведене науковцями з Дослідницького центру університетської лікарні Монреаля, Університету Шербрука та Університету Макгілла під назвою «Індукований аборт та його наслідки для довгострокового психічного здоров’я: когортне дослідження 1,2 мільйона вагітностей»:
Дослідники здійснили ретроспективне когортне дослідження, яке охопило 28 721 випадок індукованих абортів та приблизно 1,22 мільйона пологів у лікарнях Квебеку (Канада) в період із 2006 по 2022 рік. Вони відстежували стан жінок після вагітностей, щоб визначити, чи існує зв’язок між абортом та госпіталізацією з психіатричних причин.
Згідно з дослідженням, аборт асоціюється з підвищеним ризиком госпіталізації, пов’язаної з психічним здоров’ям, у довгостроковій перспективі, однак із часом цей зв’язок слабшає. «Рівень госпіталізації з причин психічного здоров’я був вищим після індукованих абортів, ніж після інших вагітностей», – йдеться у звіті. Також зазначається, що жінки, які зробили аборт, мали вищі показники «розладів, пов’язаних із вживанням психоактивних речовин», та «спроб самогубства» у порівнянні з іншими жінками. Зв’язок був сильнішим у пацієнток, які мали попередні психічні захворювання, або у тих, кому на момент аборту було менше 25 років.
Девід Рірдон, директор інституту Elliot Institute, назвав це дослідження черговим підтвердженням зв’язку між абортом і серйозними проблемами з психічним здоров’ям. «Це останнє в низці досліджень, заснованих на медичних записах, які не мають проблеми з упередженим відбором чи похибкою пам’яті. Крім того, автори повністю врахували історію психічного здоров’я жінок до та після абортів», – зазначив Рірдон. «Тепер ми знаємо, що більшість пацієнток після аборту кажуть, що він негативно вплинув на їхнє психічне здоров’я. Наполягати на тому, що аборт ніколи не впливає на психіку, — це, по суті, абсурдна, ідеологічно зумовлена фантазія», – додав він.
Алина-1240• 02 сентября в 16:29
Угу, а посмотрите на кучу выкинутых детей, или тех, кого маман в тихушку ненавидит
Ответ дляlus_so
Та бути не може. Кожне гавно жінці дорікатиме абортом, а потім такі ’щось психіка в неї слабенька, шо ж таке, мабуть з-за аборта, а не тому що ми її обсираємо’. Огидна ’ідеологічно зумовлена’ маніпуляція, а не дослідження.
Таке ж огидне, як і маніпулятивні заяви цієї Ань
Алина-1240• 02 сентября в 16:37
Ответ для-Ань-
Може шкодує, що не ту дитину абортувала.
А еще на женщин посмотрите-кто сдох во время родов, болячки вылезли, психика стронулась, мам аутистов, дцп шников
Алина-1240• 02 сентября в 16:44
Ответ для-Ань-
До моменту поки її діла не призвели до появи нового тіла.
Человеком считается то, что может существовать вне тела другого человека
Алина-1240• 02 сентября в 16:47
Ответ дляFighter05
Да даже мамы проблемных подростков
Да даже и не проблемных, полно женщин еле еле себе толк дающих
Алина-1240• 02 сентября в 17:02
Ответ для-Ань-
Уже таке є. Роботи виношують від зачаття.
Фантастики насмотрелись?)
Ответ дляАлина-1240
И тысячи детей в детдомах. Кого - то сразу в роддоме бросили, кого - то опека изъяла у родителей - маргиналов, потому , что те дети им нафиг не нужны. Зато аборт не сделали- повод для гордости.
Ответ дляlus_so
Причём в аборте всегда будет виновата только женщина, а горе - папаша всегда не при чём )
Ответ дляАлина-1240
А послеродовые депрессии , которые сейчас приобрели массовый характер. Кто - то в окно сигает , кто - то у психиатра лечится. Видимо рождение ребёнка их психике пошло на пользу. Не то , что этот страшный аборт.
Kot_v_meshke• 02 сентября в 17:22
Как же мужчинам хочется подавить женщин. То не разрешали работать, учиться, иметь право голоса. Теперь взялись за аборты.
Я, как мать 2 детей, скажу вам, что вероятность отправиться в дурку бОльшая после рождения детей, а не после аборта.
Kot_v_meshke• 02 сентября в 17:24
Ответ для-Ань-
Ну пусть себе робот вынашивает, рожает, кормит и растит. Ради бога.