Катастрофа• 03 сентября в 07:31
Чому всі наші канали мовчать
Про те, що зараз в Китаї?
Ответ дляOl-a
Чшш. Здесь много ценителей Портникова и Яковины особенно среди налету переобувающихся местных формучанок-експертов (чувствуют видимо родственные души).
Портников: ’З 1989 року працював у московській «Независимой газете», де спеціалізувався на висвітленні проблем союзних республік і пострадянського простору. Його експертиза з питань українсько-російських взаємин та пострадянської політики зробила його затребуваним аналітиком у міжнародних ЗМІ’
Яковина: До 2010 року проживав у місті Апрелєвка Наро-Фомінського району Московської області та працював у російському видавничому домі «Коммерсантъ», котрий мав свою філію в Києві
І шо ? 1989 рік ??? Серьозно ?? А є якісь вислови Портникова того часу ЗА кацапію і інтеграцію з нею ? А ось те, що зеленський в ТРАВНІ 2014 року зубоскалив з маськви - це вже наш час і за нашої пам´яті.
Так точно!• 03 сентября в 13:47
Ответ дляviter33
Ну, для нас - краще, щоб він (Респ.партія) пролетіли на виборах 2026, ніж ’тягнули кота за хвоста’ до 2028 з передачею влади такому ж дурню Венсу.
Може хоч хтось ’притомний’ прийде до влади у США, який чітко вкаже старому маразматику на його недоліки.
Поки ще не стало все ( в глобальному масштабі) критично запізно
Ну то есть для нас лучше, чтобы к власти в Штатах пришли демократы - глобалисты, и война в Украине продолжалась вечно, я вас правильно понимаю? Или хотя бы ближайшие 100 лет, согласно договору, заключённому с Британией? Очень надеюсь, что республиканцы не допустят больше к власти демократов... Вы видимо уже не в Украине, раз такое желаете нашей стране?
Дадосвидания• 03 сентября в 13:49
Ответ дляОдинРазНадетое
Загуглила. К сожалению, сегодня путин не сдох
Очень и очень жаль. По теме хуйло приехало в Китай. Но его не встречали так хорошо, как Эрдогана и Алиева
Ответ дляТак точно!
Нє, звичайно краще, щоб США зупинили продаж зброї Україні і кацапи знищили нас за 3 місяці. Зате війни не буде
Так точно!• 03 сентября в 13:51
Ответ дляШмоточницаца
А для чего их по вашему мнению выпустили?
Те, которые выехали, у всех военно-учётные документы... Поэтому, при необходимости, их могут депортировать обратно... Им стоит хорошо подумать, в какую страну ехать...
Так точно!• 03 сентября в 13:53
Ответ дляKriskaA
Більше того - зустрічі тет-а-тет хуйла і ксі не було ! Це мене дійсно здивувало. З Фіцо ксі зустрівся при цьому !
А в лимузине разве не катались?)
Ответ дляЯ не тону
Написал канал Радіо Свобода:
🗣У Пекіні в Китаї відбувся масштабний військовий парад за участю Путіна і Кім Чен Ина. Там показали нову зброю та запустили «голубів миру»
🛑Парад був присвячений 80-й річниці капітуляції Японії та завершенню Другої світової війни. Загалом там були присутні понад 20 глав різних держав.
Я угораю :))) Який стосунок має кацапія і комуняцький кєтай до капітуляції Японії ???
Японію зломали США, а уряд, що тоді був в Китаї (гоміньданівськиі) зараз існує тільки на Тайвані !
От жеж шулєра-самозванці...тьху.
Шмоточницаца• 03 сентября в 14:04
Ответ дляТак точно!
Почему-то еще ни одного мужчину из-за границ не депортировали.
Так точно!• 03 сентября в 14:04
Ответ дляKriskaA
А за сколько нас уничтожат, если эта война будет продолжаться? И,често говоря - мне абсолютно не смешно...
Так точно!• 03 сентября в 14:05
Ответ дляKriskaA
Хто ? трішки переплутали Анкорідж з Пекіном ?
Сорри, перепутала - это он Моди катал:)
Так точно!• 03 сентября в 14:08
Ответ дляШмоточницаца
Пока депортируют только тех, кто каким-то образом нарушил закон принимающей страны... Но у нас ещё всё впереди, как я понимаю...
Планшетница• 03 сентября в 14:08
Ответ дляKriskaA
От жеж шулєра-самозванці...тьху.
У тому і дутість Китаю Сі , йому не скільки Тайвань треба, як знищити той уряд справжній Китаю. Так шо парад диктаторів не дуже й вдався. Прибрати ринок Європи та тиряні технології американців і Китай Сі знов у полі з мискою рису по колінця води
Шмоточницаца• 03 сентября в 14:10
Ответ дляТак точно!
Ну это из разряда может да, а может нет. Вряд ли мысль о том, что может быть когда-то там, кого-то останавливает выехать
Ответ дляПланшетница
Саме так.
Планшетница• 03 сентября в 14:12
Ответ дляДадосвидания
Ну то тюрки, а хуйло хто? Не європейці, не азіати, збірна народів, які очолює недоправитель
Щебетуха• 03 сентября в 14:21
Ответ дляKriskaA
Ну так, власне, і зійшло. І зараз сходить. Онде тільки до трампона наче стало доходити, що жовтопикі і кацапи злягаються незважаючи на його ’титанічні’ зусилля ’відірвати раzzєю від кєтая’ :))) Але толку з того, що до нього там дійшло....Все одно як вилизував так і буде вилизуватися куйла. А за рік пролетить на довиборах. Ну і взаналі стане пустим місцем.
100% в путі на трампа є компромат.
Всех в сад• 03 сентября в 14:25
Ответ дляKriskaA
А вам хочется,чтобы кацапы десятилетиями украинцев уничтожали?Хотите растянуть удовольствие?
Всех в сад• 03 сентября в 14:26
Ответ дляТак точно!
Вы хоть знаете,что такое депортация?
Всех в сад• 03 сентября в 14:29
Ответ дляOl-a
А на покровском направлении мой муж, защищает Украину, пока работающие на мальчиков с московскими корнями ее разворовывают.
Удалено администрацией...