Катастрофа• 03 сентября в 07:31
Чому всі наші канали мовчать
Про те, що зараз в Китаї?
Железобетон• 03 сентября в 22:11
Ответ дляКапитанша
Боже! А шо там?! Путина завалили?????!!!
В Китае?
Железобетон• 03 сентября в 22:13
Ответ дляКатастрофа
Сі, путін, Кім, якийсь скажений парад і мільйони випущених голубів. Це з Nexta.
Щоб ото усе пуляло по тим, хто створив
ЭмчЭндЭм• 03 сентября в 22:58
Ответ дляKriskaA
Палаючі НПЗ - їх дедлайни.
Поки повний всохне, худий самі знаєте що...
Ответ дляЭмчЭндЭм
Тут немає настільки прямолінейної кореляції. Кацапи за 3,5 роки (!!!!!) навідь ДОн. обл. не змогли взяти. А скільки м´яса спалили ? І регулярів, і вагнерів, і чомбіків, і донбасяцьку вату, і Урок, завербованих по тюрмах. І ? Де результат ?:) А славнозвісний літній наступ на Суми ?:)
ЭмчЭндЭм• 03 сентября в 23:05
Ответ дляKriskaA
На щастя поки немає, але нікого кількість спаленого м´яса в рашці не хвилює, і вони у даному випадку не стільки сила, скільки ресурсна база, мені здається навіть Китай би більше хвилювала кількість втрачених китайців, але Сі поки і не збирається нікуди виступати, він нікуди не поспішає, а просто демонструє силу і збирає довкола прибічників-васалів. Якщо Європа і США і надалі діятимуть так само інфантильно та слабко, все ще попереду.
Пирожкиня• 03 сентября в 23:47
Ответ длядолой_лама
Много убежало?
Их и выпустили, чтоб условно через 10 лет они вернулись и отстраивали страну заново.
Их ’выпустили’, чтобы они остались.
Сейчас все знают, что выпускали до 18. То бишь, до 18 выезжали и уже не возвращались, так как образование и интеграция за границей.
Сейчас выпускают до 22.
То бишь, выпускник школы понимает, что есть время, более расслаблен и с более спокойной душой поступает в Украине...
А там глядишь...и война закончится ... и ехать никуда сильно не захочется....
Сейчас выпускают до 22.
Так точно!• 04 сентября в 08:56
Ответ дляПирожкиня
Их ’выпустили’, чтобы они остались.
Сейчас выпускают до 22.
Очень надеюсь, что они на такое не поведутся и сделают правильные выводы...
Marinamariana• 04 сентября в 23:09
Ответ дляВпораюсь зі всим
Нет,не похоже. Никто на это не пойдет! Все хотят нормально жить и развиваться, в отличии от Украины
А Украина не хочет ?? Не хочет капитулировать бесившая такая ??
Marinamariana• 04 сентября в 23:09
Ответ дляВпораюсь зі всим
А Украина не хочет ? Не хочет капитулировать бестыжая такая ?