БезВзяток• 05 сентября в 11:31

На 40 тижні народжуються більші дітки чи менші по вазі? Чи це не впливає

Бесбардак• 05 сентября в 11:32
Більші ніж коли, чи менші ніж коли? Ніж на 39?
Mrs.Sexuality• 05 сентября в 11:33
Больше или меньше, чем кто? Все разные
КинДза• 05 сентября в 11:34
Естственно больше, чем он был бы на 39. Он же растет
Барабан для дорослих• 05 сентября в 11:34
Ну звісно більше ніж на 30 тижні... якесь двине питання...
Їжак в панчохах• 05 сентября в 11:38
Смотря еще сколько вы набрали
Я на 41 родила 4 кг
Но я много набрала, врачи ругались, что много жру и не разрожусь сама
Родила сама в итоге, но чикнули немного, застрял))
Балаболка• 05 сентября в 11:40
Як це не впливає? Звичайно більша, ніж в 38 тижнів. Дитина росте
Магиня• 05 сентября в 11:41
Ответ дляЇжак в панчохах
Смотря еще сколько вы набрали
Я на 41 родила 4 кг
Кажуть, що вага дитини не залежить від того,скільки ви набрали, а залежить від того,яка вага була у вас або у чоловіка при народженні.
Моя худенька маленька знайома народила сина 4,7;кг, тому що він схожий на свого татка,який при народженні важив 5 кг.
Шаманю второпях• 05 сентября в 11:42
Ответ дляЇжак в панчохах
Смотря еще сколько вы набрали
Я на 41 родила 4 кг
І це теж не має значення. Двоюрідна сестра набрала 25 кг за вагітність, народила дитину вагою 2700. Я набрала 12 кг, народила 4300.
Магиня• 05 сентября в 11:46
Я на 38-му , дитина важила 3,7. Звісно, що до 40-го вона б набрала більше. З іншого боку на останньому узі ще на 7-му місяці гінеколог сказала нам ,що я народжу раніше, це начебто видно по дитині, вона вже добре сформована і має гарну вагу. Чоловік здивувався ,що я наче мало їм в немає зайвої ваги, лікарка сказала, що це не залежить, що в кожного свій темп росту і навіть при поганому харчуванні дитина візьме своє і народиться тоді, коли буде потрібно.
Святатабожа• 05 сентября в 11:50
Я народила рівно в день ПДП, 3600
Кума народила на 38 тижні, 4200
Невістка народила на 41 - 2800

Дивіться скоріше на тата дитини, крупний тато - крупні дітки.
Невгамовна• 05 сентября в 11:52
Я старшого народила 38 тижнів 3310, а молодшого 36 тижнів 3670
Королева краси• 05 сентября в 11:53
Ответ дляМагиня
Я родилась 3800/54, муж 4200/54
Дети: 2800/48 и 3050/50
🤷🏻‍♀️
Швидка Настя• 05 сентября в 11:55
В мене на 40 тижні народилася донька 2650
Чавонадо• 05 сентября в 11:57
41 тиждень обоє: донька 2900, син 4050. Тато один і той же ))
Дрібка щастя• 05 сентября в 12:09
зазвичай друга дитина народжується важчою за першу.

а так-то всі діти різні. залежить від величини батьків. але моя субтильна подруга народила дівчинку 4200. так що і тут є виключення.
Дівчина Гілмор• 05 сентября в 12:09
В 40 тижнів народжується доношений плід згідно терміну вагітності
Пульт от линолеума• 05 сентября в 12:51
Ответ дляДрібка щастя

Когда детей много теория про «следующего» перестает работать :))
У меня второй самый тяжелый был из четверых.
И 2,3,4 - все больше 4 кг. (4500, 4300 и тд)

И вот сейчас у меня пятая беременность. Заканчивается 36 неделя (завтра начинается 37).. и вчера УЗИ сказало, что малышка в животе всего лишь 3095 грамм :)) (да, видимо потому что девочка?)
А так как стимулировать меня в этот раз будут на 38 недели. То получится это самый маленький ребенок из всех пятерых (если кончено узи не ошибся на 1 кг:))
Пожмаковна• 05 сентября в 15:04
Мне когда делали УЗИ в начале последнего месяца беременности, намеряли вес ребенка 3 кг и сказали, что он будет небольшим, но последний месяц много не жрать, потому что в этот последний месяц ребенок активно набирает вес. УЗИ в роддоме делали, оснований не доверять их словам у меня не было. За неделю до родов намеряли уже 3900, но родила в 40+5 с реальным весом 3700. Вывод - чем позже родишь, тем больше ребенок успеет набрать веса.