Менее Более• Изменено 05 сентября в 17:08
Панкреатит у кого было?
Скажите у вас кроме боли была общая слабость и разбитость? Боль терпимая в эпигастрии, не острый панкреатит, но слабость сильная. Еще постоянно хочу спать. Хочу понять причина в поджелудочной или в другом?
Кто крайний?• 05 сентября в 17:17
Так,не було сил ходити.Може ацетон ще піднявся,перевірте.В мене був,крапалася
13чудоСВЕТА• 05 сентября в 17:22
Не в курсе панкреатита, но когда был камень в почке - вот это врагу не пожелаешь, особенно когда он пошел на выход
Манка Я• 06 сентября в 00:10
В дитини був і потім були ще проблеми інші. То так, те, що повʼязане з животом, грубо кажучи, дає загальну слабкість. Мені ще лікар казала: живіт - від слова «животіти», жити. Треба обовʼязково з цим працювати, щоб налагодити. Тобто, підшлункова, кишківник, сечовий міхур і т.д. якщо дають проблеми, то варто терміново робити обстеження, сидіти на дієтах, приймати необхідні ліки, не запускати