Святатабожа• Изменено 05 сентября 2025

Лицей 8 класс, нет 3 преподавателей.

Может кто посоветует куда накатать жалобу?
Лицей 8 класс, нет учителя алгебри, геометрии, физики. Замен нету, дети сидят в телефонах в кабинете. У меня просто нет слов. Как правильно поступить в этой ситуации, куда можно написать жалобу?
P.S. учителя физики нет еще с 7 класса.
-Ань-• 06 сентября 2025
Ответ дляSvitlo_
Як і хто їх буде відстоювати? Почитайте теми навіть тут? Найбільша проблема - відсутність поваги до вчителів.
Повагу треба заслужити. Яка може бути повага до дурної особи, яка висуває незаконні вимоги і очікує, що всі батьки побіжать виконувати її забаганки.
-Ань-• 06 сентября 2025
Ответ дляЖинси на дитину
А что вы хотели?
Это вы тут рассказываете за что им платить зарплату, неучи и работа у них халявная
Сами встаньте и замените
Нормальные люди не уничтожают свое здоровье за 3 копейки
А вчителі безкоштовно своє здоров´я знищили, коли взяли участь в медичному експерименті.
То навіть не вакцини, а експериментальні препарати. Не вакцинація від ковіду, а великий медичний експеримент. Навіть українські суди це підтверджують!
Рішення суду від 28.12.21.
Всі уколи ’щеплення’ від К-19 під публічною назвою ’Вакцина від К-19’ знаходяться в стадії клінічного дослідження і є частиною медичного експеримента в Україні.
Іллічівський міський суд Одеської області
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
Номер судового провадження 2/501/1535/21
https://web.archive.org/web/20220107152208/https:/...

МОЗ не може примусити отримати укол від К-19, так як вакцинація можлива ТІЛЬКИ ЗАРЕЄСТРОВАНИМИ ПРЕПАРАТАМИ. Ніхто не може бути звільнений! Зарплату за період відсторонення нарахувати! Наказ про звільнення анулювати!
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Липовецький районний суд Вінницької області.
https://web.archive.org/web/20220124171035/https:/...

Карантина юридично в Україні нема.
Поліція - це приватна компанія, яка надає послуги; має код ЕДРПОУ, номер КВЕДа і ’здійснює комерційну діяльність’..
На поліцейських було покладено обов´язок всім говорити, щоб не носили маски.
Ті, хто примушують одягати маску, підлягають кримінальному переслідуванню.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Зіньківський районний суд Полтавської області.
https://web.archive.org/web/20211217141019/https:/...
Тут вам одразу консультація юриста, адвоката, поліцейського, прокурора і судді в одному документі. ОФІЦІЙНОМУ ДОКУМЕНТІ.

Ссилки на Єдиний державний реєстр судових рішень.
сказочное_Бали• 06 сентября 2025
Ответ дляКапитошечка
Да, нужно решать кардинально. Поднимать зарплаты, после вуза распределение в школу, особенно тех, кто учился за госсчет, иначе зачем государство на их учебу тратит средства.
Каторжні роботи в школі ))) і конвоїр під кожним кабінетом, аби не розбіглися силою загнані вчителі )))
Svitlo_• 06 сентября 2025
Ответ для-Ань-
Напаркуа вчителям ваша повага? Вчать своїх дітей самі.
-Ань-• 06 сентября 2025
Ответ дляSvitlo_
Можливо ви не знаєте, але зараз дуже багато батьків вчать своїх дітей самі.
Деякі навіть без оформлення в так званих ’закладах освіти’.
Доставучая• 06 сентября 2025
Ответ дляSvitlo_
Ні. Не працівники шкіл і садочків вже років 7-8. Я працюю в цій сфері.
І на власні очі бачу хто і скільки отримує в школі.
Я розумію, що десь поодиноко директор щось хімічить, але це не система.
В садочку тендер тільки на поставку продуктів. Дієт сестра, приймальних харчів та працівники кухні - співробітники садочку. Теж мала нагоду трошки працювати в цій сфері
Ядвига Юсьлегко• 06 сентября 2025
Ответ длясказочное_Бали
Кому треба давати взятки, аби з математичною освітою працювати за 10 тис ?
Не буде скоро вчителів ні англійської, ні точних наук !
В крайнем случае мужики ради отсрочки придут, тогда и за взятки, разумеется
Svitlo_• 06 сентября 2025
Ответ для-Ань-
То для чого взагалі ця тема? Вчіть і далі.
Svitlo_• 06 сентября 2025
Ответ дляДоставучая
Дієтсестра - працівник садочка і школи. Повари - ні.
Svitlo_• 06 сентября 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
То чому з´явилась ця тема? Чому ж не прийшли мужики?
Ядвига Юсьлегко• 06 сентября 2025
Ответ дляSvitlo_
У нас пришли. Но это сыновья учительниц. Просто так явно не возьмут
Svitlo_• 06 сентября 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Присилайте в школу де я працюю. Математика, фізика, хіміка просто так візьмем.
Нога на ногу• 06 сентября 2025
Ответ дляЯк_наготую...
У нас дуже специфічна математичка одна. Скільки не пробували батьки жалітись, то директор присажувала конкретно.
Так і казала, що не буде ніякої. Вчителів математики майже нереально знайти, так що терпіть, вчіть дітей терпінню, закривайте очі і не колотіть воду
Правильно сказала
НЛОша• 06 сентября 2025
Дочка учится в немецкой гимназии, где зарплаты у учителей отличные. Перешла в 7й класс, детям сообщили, что физики не будет, т.к. нет учителя.
Засомневаю• 06 сентября 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ну значить всієї тупості вистачило зрозуміти, шо в школі робити нема чого
В мене взагалі корочка, що можу викладати математику йшла окремо, а так я науковець з математичною освітою Правда і наукою займатися навіть не знаю хто свідомо піде зараз займатися в нашій державі. Точніше знаю - тим, кому не треба самим забезпечувати себе та сім´ю, тоді можна дозволити собі розкіш працювати або науковцем або... вчителем
От ви праві на 100%.
Я була така молода, дурна, світу не розуміла. Аспірантура, кандидатська і мізерна зп. І чоловік такий же. Потім з своїми гарними кандидатськими пішли з науки і нарешті почали заробляти і отримали адекватний рівень життя. Коли доньці було 3, я пішла в ліцей вчителем. Чоловік 5 років оплачував це хоббі бо зарплата це якраз на паливо і обіди
Кашка-маняшка• 06 сентября 2025
Ответ дляЧу Ча
Сорі за оффтоп: зато скільки тут пишуть,що вчителі погані і т.д. і т.п.
У вчителі не хочуть йти як раз не через зарплату, а через сучасних батьків.
НуКаНаКа• 06 сентября 2025
Ой! Скільки писало , що вчителі нічого не роблять і гнати їх треба в три шиї.
Вчителі дослухалися і самі себе погнали)))

В нашій школі з вчителем англійської вже декілька років проблема. Людина з вільною англійською знаходить роботу де інде ніж в школі.
Колишня муза• 06 сентября 2025
Ответ дляSvitlo_
Як це дати з інших шкіл? Вчителі, що кріпаки?
Та тут почитати, то вчителі - безсмертні поні. По 10 уроків на день в дві зміни у двох школах - та легко
Почемучка• 06 сентября 2025
Тут были темы от учителей, что мизерные зарплаты, что они выживают… так упоротые курицы орали, что они вообще не нужны..
Или писали хватит ныть про низкие зарплаты, уходите в репетиторство

Вот пожалуйста
Нога на ногу• 06 сентября 2025
Ответ дляЧумачечая_
Нууу, але ж щороку випускаються студенти-бюджетники. Чому у нас більше немає цільового направлення? Хоча б на рік. Молодий вчитель краще, ніж ніякого вчителя
Вы в себе? Уже из медиков рабов сделали
Никто за такие гроши не будет трепать нервы с неадекватным детьми
Нога на ногу• 06 сентября 2025
Ответ дляЧу Ча
Ось додам)) чи сміятися,чи плакати. Людина йде працювати викладачнм англійської
А что не так?
Нога на ногу• 06 сентября 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
И тем не менее: на учителей школьных в основном учатся за бюджетные деньги, значит должны какое-то время отработать
Меятайте
НуКаНаКа• 06 сентября 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Звідки вони прийдуть?
Ви багато знаєте чоловіків, які закінчили педагогічний? - я жодного.
На вчителя вчилися переважно дівчата, які зараз працювати в школах не хочуть.

Зате в Європі повно наших педагогів, які закінчують додатково якийсь короткий курс і працюють, наприклад, помічником вчителя. Так, помічник не вчитель. Але і відповідності менше, а зарплатня в порівнянні з українською, в рази більше.
Нога на ногу• 06 сентября 2025
Ответ дляОднозначная
премию вам могут нарисовать к любой зарплате, чаще всего зарплатный бюджет это позволяет....
я в культуре, у нас зарплаты вдвое меньше чем у учителей, так как я прекрасно знаю доход членов своей семьи: в культуре потолок 10 со всеми доплатами и премиями, а в школе можно при желании заработать больше
Ну так идите в школу библиотекарем и зарабатывайте
Юпитерная• 06 сентября 2025
Куди написати скаргу?
Пишіть одразу ЗЕ!!
У вчителів зарплатня по 4000 євро, а вони працювати не хочуть. От же ж «балувані»
Скарга дуже допоможе. Зараз в управлінні освіти екстерном підготують фахівців з математики, фізики, з іноземних мов і вам в школу надішлють.
Просто без скарги вони не знали, що така проблема існує, а тепер знатимуть!
Так що, пишіть! Папір все стерпить
Нога на ногу• 06 сентября 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Так і вчать мамки тихенько. З першого класу по 3 репетитора деякі діти мають. Я, до речі, один з них. А до ЗНО підготуватися - також по грошам тягне (як у космос полетіти). Все на мамках. Я до ЗНО не готую, бо взагалі не вчитель за освітою. Розцінки від колег знаю. Тому так, все на батьках. І вже давно, до речі.
Вы не учитель , но вы репетитор? Это вообще как?
Нога на ногу• 06 сентября 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Вашей невестке 59, а вам сколько!?
Невестка может быть жена брата
Юпитерная• 06 сентября 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Да, зараз терміново закінчать педагогічний і прийдуть. Чекайте.
Пед університет завжди був дівочим царством за невеликим виключенням.
І якщо хтось з чоловіків там вчився на вчителя фізики, і потім 20 років не викладав. То вчитель з нього так собі…))
Грамотний хвіст• 06 сентября 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Якби всі гуртом бойкотували і не вийшли на роботу, то зачухались би там десь вище...
Ооо, хотілося б почитати коментарі батьків, після того, як вчителі на роботу не вийшли
Грамотний хвіст• 06 сентября 2025
Ответ дляSvitlo_
Назвіть хоч один метод преференцій, які може дати директор?
Може, цілком. Розподіл варіативних годин, призначення класних керівників в кращі класи, розподіл кабінетів, рівень вимог.