Полюю на дрони• 06 сентября в 14:05
Наскільки часто ви їздите до своїх батьків 70+?
І що ви допомагаєте/робите. Не фінансово, а фізично.
Трактор Віка• 06 сентября в 14:06
Раз в год, мы в разных странах. Пока не нуждаются в помощи, ттт.
Разгуляшка• 06 сентября в 14:07
Не езжу, последний раз виделись перед отъездом моим в 22 году. Созваниваемся раз в неделю
Миссис Буркул• 06 сентября в 14:08
Мы в разных городах, маме и ее мужу по 68, но, денег у них больше, чем у меня, в помощи не нуждаются. Раз в год.
Бла бла бла• 06 сентября в 14:08
Часто. Раз в неделю видимся. Созваниваемся каждый день.
Мама живет сама. Ей 77 лет. Звоню, чтобы контролировать, что она в порядке.
фрау Гітта• 06 сентября в 14:08
За потреби, то рідше, то частіше. Чоловік усе там ремонтує, рубає дрова, копає, більшою мірою запит на його допомогу.
Редисочка• 06 сентября в 14:09
Мамі 73 і вона активна жінка, на півставки працює.
Живе від мене 3 зупинки, я хіба що фарбувати волосся раз на місяць до неї їду.
Іноді вона може зайти до мене або я до неї, мій менший син на вихідні може у неї залишитися.
Полюю на дрони
• 06 сентября в 14:11
Ответ дляРедисочка
Моїй теж 73, але активність тільки сидіти днями в телефоні або в кафешку з´їздити на каву, а і хаті таких капец, що зайти модна тільки боком і так було завжди. Якщо приїжджаю, то спини розігнути немає коли.
Полюю на дрони
• 06 сентября в 14:13
Ответ дляРяженка
2 р в тиждень. Нічого не роблю
А в хаті в неї прибрано? Ну +-?
Редисочка• 06 сентября в 14:14
Ответ дляПолюю на дрони
Це характер.
Коли моїй мамі було 40, вона мила у квартирі підлогу двічі на день, зранку і ввечері.
Коли їй було 60, раз на день.
Зараз вона миє через день і вважає, що треба було б частіше.
І на роботу вона пішла, бо вдома нудно сидіти (вдома ще у неї квітів пару сотен горщиків).
Коли їй було 60, раз на день.
Білий Лосик• 06 сентября в 14:15
Не їзжу зовсім. Раніше мама приїздила, а зараз боїться. Фізично справляється, вона дуже активна. За неї невістка наглядає, вона поряд живе. Ми постійно розмовляємо по вайберу відео. І гроші їй підкидаю на карту. Або ліки замовляю, так щоб вона тільки забрала.
Полюю на дрони
• 06 сентября в 14:16
Ответ дляРедисочка
Це характер.
Коли їй було 60, раз на день.
Вона ніколи не працювала.
Редисочка• 06 сентября в 14:17
Ответ дляПолюю на дрони
Вона ніколи не працювала.
Тоді вже і не почне.
Полюю на дрони
• 06 сентября в 14:18
Ответ дляБілий Лосик
Це круто!
Ну про фінанси, мови немає повністю забезпечуємо, але фізично я сама ледь хожу і коли випадає раз на пів року день відпустки тупо це все грести дістало.
Полюю на дрони
• 06 сентября в 14:18
Ответ дляРедисочка
Тоді вже і не почне.
Та це зрозуміло, ніхто цього не очікує.
Ряженка• 06 сентября в 14:19
Ответ дляПолюю на дрони
А в хаті в неї прибрано? Ну +-?
Звичайно. Моя мама сучасна, ходить на роботу і має трошки городу. Я не знаю як то їй все вдається.
Полюю на дрони
• 06 сентября в 14:19
Ответ дляРяженка
Круто мама
Білий Лосик• 06 сентября в 14:22
Ответ дляПолюю на дрони
А в хаті в неї прибрано? Ну +-?
У моїй умеряний срач. Але так у неї було завжди. В огороді все чистенько, жодного бур`янчика. Вона все робить сама, і копає, і сапає, і носить, і 2 км туди сюди пішки. Це її життя в русі. Своєї дачі мало, то вона ще й до невістки встигає залізти прополоти, зібрати врожай та привезти. А вдома раз в місяць робить генеральне прибирання, каже нема настрою.
НадпотужнаПотужність• 06 сентября в 14:23
мои сами, папе 70, маме 68.
Папа работает, инженер-электрик. Мама помогает.
Активные, ттт. встречаемся для ’бухнуть винца’
Полюю на дрони
• 06 сентября в 14:24
Ответ дляБілий Лосик
Ну це круто! Прям реально круто!
Сумчатая кошка• 06 сентября в 15:30
Колись їздила по змозі,ну 2-чі на міс точно.бувало і щотижня,150 км.Хату прибирала,по потребі.Потім взяла ще 0,5 ст,працювала 7-19,то більше наймала-прибрати.двір,доставку замовляла,готове заморожене вже сама привозила.В 74 інсульт,забрала і доглядаю вже 4 роки.
Чебураха з перцем• 06 сентября в 16:13
Отец мой умер 8 лет назад, матери а этом месяце будет 83, к ней не езжу вообще 22 года последних, потому что мы лютые враги.
Стильна штучка• 06 сентября в 18:16
Ответ дляЧебураха з перцем
Почему вы враги с мамой?
Чебураха з перцем• 07 сентября в 01:04
Ответ дляСтильна штучка
Почему вы враги с мамой?
Потому что я не приемлю ее тиранию и самодурство, не желаю быть в холопской роли.