Ну що ви, мамо!• Изменено 07 сентября в 09:20

Ну что, пора народу самому собирать на ракеты? Где Фламинго, Сапсаны и т.д.?

Все видят ухудшение ситуации, обстрелы постоянные, дроны летают каждый день.

Где наш ответ? Сапсаны? Фламинго? По московии и питеру?

Или людям пора самим собирать деньги на это как делают волонтёрское организации?

Так а где деньги брать людям?

Если не могут- зачем пиариться с тем- чего у нас нет или его раз- два и обчелся?

Моё мнение - пока мы ответку не дадим- нас будут ещё больше кошмарить. Или что-то действительно решать, ведь уже войну и на 26 год планируют...
Результат:
вже голосів: 92
56 (60.87%) Хочу чтоб полетели Фламинго
36 (39.13%) Нет, никаких ескалаций
Каяспер• 07 сентября в 09:21
У ядерной страны всегда будет больше возможностей для ответки.
Марфа Українівна• 07 сентября в 09:21
Який Ваш план? Як ви маєте самотужки їх збирати?
Щодо ракетної програми, вона мала бути раніш, розвиватися, і може війни б не було. І ракетна програма - найкращий гарант, а не писанини на листівках
І так, від неї залежить завершення війни, бо політика сучасна ні на що не здатна.
І тому саме Ракети тягав на параді Сі.
Пластилин_Колец• 07 сентября в 09:22
Нас будут кошмарить пока на войне зарабатывают деньги
Все, кто может и как может
Вот вам пример
ФОП Стасів Божена буде невідкладно ремонтувати будинки у Львові, які постраждали від атаки шахедів. Дівчинці 21 рік ) але в неї дуже роботяща мама

12 липня - атака шахедів;
2 серпня - постік Божени в інсті про закінчення універу ;
7 серпня - реєстрація ФОП на малу
1 вересня - перемога в одразу двох тендерах на кілька мільйонів гривень

ФОП мами Божени, до речі, проводить ремонт сусіднього будинку на цій же вулиці
Харчовий тріль• 07 сентября в 09:24
На 26-й год? о_О... До 30/31 года, как минимум...((
Задолбулька• 07 сентября в 09:24
пора народу убедительно сказать недовласти Украины, что он за мир. хватит зарабатывать на этом кровопролитии, а мужчинам погибать.
всех кто представляет власть на 3 уровнях собрать в батальоны и эти батальоны пожирателей бюджета - всех на передовую.
Пластилин_Колец• 07 сентября в 09:24
А по поводу фламинго, уже долетались и до хвастались
автор Ну що ви, мамо! • 07 сентября в 09:25
Ответ дляКаяспер
Так зачем войну продолжать? Людей губить? Если нет у нас реальных возможностей и партнёры нас слили (ой, простите, выражают глубокую озабоченность).

Или это план для уничтожение нации такой? Год за годом войны, меньше людей- меньше территорий.
Марфа Українівна• 07 сентября в 09:26
Ответ дляЗадолбулька
Хто скаже? ви? Коли підете? І коли зберете ті батальйони, можна конкретніше план дій ?
Strelka_007• 07 сентября в 09:26
Ответ дляКаяспер
А неядерна може вальнути власною балістикою по АЕС ворога у відповідь. Але треба мати чим валити.
Каяспер• 07 сентября в 09:26
Ответ дляНу що ви, мамо!

Уже выше писали - продолжают для зарабатывания бабла, за счет жизней людей и нашей территории
Марфа Українівна• 07 сентября в 09:27
Ответ дляПластилин_Колец
Саме тому обстріл
І є влучання
KrupinkaSs• 07 сентября в 09:27
Ответ дляМарфа Українівна
З картонками на майдан можна вийти
Каяспер• 07 сентября в 09:27
Ответ дляStrelka_007
И всем нам песец после этого. Про это хорошо говорить, живя не в Украине
Марфа Українівна• 07 сентября в 09:28
Ответ дляНу що ви, мамо!

Зачем? Як можна зупинити обстріл міст? Позвонити в Кремль? Розкажіть
автор Ну що ви, мамо! • 07 сентября в 09:28
Удалено администрацией...
чаревна• 07 сентября в 09:28
Диванная воякиня
Strelka_007• 07 сентября в 09:29
Ответ дляКаяспер
Так і так пісець, якщо ворог першим застосує ЯЗ, але як мінімум можна зробити половину території ворога непридатною для проживання років на 100. За відсутності власної ЯЗ краще ніж нічого для симетричної відповіді і може бути стримуючим аргументом. Але ж потрібно мати власні БР.
ПС: я в Києві якщо що.)
Марфа Українівна• 07 сентября в 09:29
Ответ дляKrupinkaSs
З картонками на майдан можна вийти
Коли підете? І скільки порадниць приєднається? Бо може дієвий спосіб тільки в темі написати пару постів. А щодо дій - всі зливаються.
автор Ну що ви, мамо! • 07 сентября в 09:30
Ответ дляKrupinkaSs
З картонками на майдан можна вийти
Уже не выйдут. Не кому это проплачивать.
И это уже наказуемо, сидеть мало кто хочет.
Strelka_007• 07 сентября в 09:31
Ответ дляЗадолбулька
Ога, мишебратья, гайда разом на Європу бити супостата!
KrupinkaSs• 07 сентября в 09:32
Ответ дляМарфа Українівна
Взагалі це був сарказм,якщо ви не зрозуміли.
Майдани робляться при залученні великих коштів ,мас-медіа і спеціальних технологій ,у простого народу нема шансів взагалі шось замутить самостійно.
Марфа Українівна• 07 сентября в 09:32
Ответ дляНу що ви, мамо!
Тобто ви за тільки за оплатні мітинги?
Думаєте Вас з картонкою посадять?
Марфа Українівна• 07 сентября в 09:33
Ответ дляKrupinkaSs
Можна почати з простішого
Просто мітинг жінок, чому не дія?
Kidstaff Bot• 07 сентября в 09:33
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Шеллар• 07 сентября в 09:35
Ура! Давайте зберемо на ще один мерс, пардон фламінго, а потім піднатужимось і на сапсан, так патріотичний волонтер назве свою яхту.
Не пий каву, краще донат.
Strelka_007• 07 сентября в 09:36
Ответ дляНу що ви, мамо!
Можна мені, безпосередній учасниці картонного протесту, не розповідати про ’проплачені мітинги’? Ок?
Є сенс іноді відриватися від дивану і пробувати міняти щось власноруч, в не додумувати про ´проплаченість´ і ´всіх посадять´.
Ви не були, не бачили на власні очі, але ´імєєтє мнєніє´. Інтернет такий Інтернет......
KrupinkaSs• 07 сентября в 09:36
Ответ дляМарфа Українівна
Можна почати з простішого
Просто мітинг жінок, чому не дія?
Виходьте,шукайте однодумців,організовуйте,може щось і вийде.
KrupinkaSs• 07 сентября в 09:40
Ответ дляStrelka_007
А шо ви там накартонили?Те шо вам влада дозволила,щоб показать ,що в нас тіпа є ’демократія’
Colombina.• 07 сентября в 09:40
Ответ дляНу що ви, мамо!
Удалено администрацией...
Анна_Бель• 07 сентября в 09:41
Ответ дляStrelka_007
Ви розумна чи взагалі нє? Чи ви за знищення людства як такого та планети. Недаремно ті інопланетяни летять, щоб сказати людям, що ми всього навсього якась бактерія на організмі планети, яка ділить землі і кордони, а є по факту просто паразитом