Ну що ви, мамо!• Изменено 07 сентября 2025

Ну что, пора народу самому собирать на ракеты? Где Фламинго, Сапсаны и т.д.?

Все видят ухудшение ситуации, обстрелы постоянные, дроны летают каждый день.

Где наш ответ? Сапсаны? Фламинго? По московии и питеру?

Или людям пора самим собирать деньги на это как делают волонтёрское организации?

Так а где деньги брать людям?

Если не могут- зачем пиариться с тем- чего у нас нет или его раз- два и обчелся?

Моё мнение - пока мы ответку не дадим- нас будут ещё больше кошмарить. Или что-то действительно решать, ведь уже войну и на 26 год планируют...
Результат:
вже голосів: 92
56 (60.87%) Хочу чтоб полетели Фламинго
36 (39.13%) Нет, никаких ескалаций
Укол Разума• 07 сентября 2025
Ответ дляЛеска
Чого вам правда очі не виколола до цих пір, я не розумію
Удалено администрацией...
Леска• 07 сентября 2025
Ответ дляLudaSHS
Це ж вже було (с)
Цікаво чому Шведи, Фіни оно готуються, Балтія риє, відмовилися від конвенції про міни. Замовляють зброю виробникам, розвивають пво.
Щоб була війна? Чи ЩОБ її не було?
Вже таких дурних нема, як ми, і мабуть не буде. Здати зброю за папірець та обіцянки.. добре слово добрим словом, а пістолет треба мати
Леска• 07 сентября 2025
Ответ дляУкол Разума
Удалено администрацией...
Господи, навіть не смішно. Навіть на рос фед каналах тринділи про три дня.... Хоча, ви таки десь праві, на рос федеральних каналах таки правди нема, це так
LudaSHS• 07 сентября 2025
Ответ дляЛеска
100%
Flower Girl23• 07 сентября 2025
Ответ дляЛеска
Какое оружие? Ядерку что ли? Так в Украине её никогда и не было... Ядерка была у СССР, возможно что-то они и хранили на своих складах, на территории УССР... Но всё управление велось из Москвы, и всеми АЭС, расположенными в УССР тоже...
kristi_ana• 07 сентября 2025
Ответ дляАнна_Бель
Ви розумна чи взагалі нє? Чи ви за знищення людства як такого та планети. Недаремно ті інопланетяни летять, щоб сказати людям, що ми всього навсього якась бактерія на організмі планети, яка ділить землі і кордони, а є по факту просто паразитом
Коли вже вони прилетять ці інопланетяни, щоб зупинили оцей весь двіж.
totana• 07 сентября 2025
Ответ дляАнна_Бель
То есть пусть только Украину уничтожат, а те, кто это сделал, чтобы не посрадали в ответ? Вы сама в Украине? Сомнительно.
Анна_Бель• 07 сентября 2025
Ответ дляtotana
Я в Україні. Ви думаєте для вищих сил, в масштабах всесвіту має значення хто винуватий. Ми винуваті в знищенні планети, природи, екології, не менше росіян. Взагалі-ця війна абсолютний примітивізм людства.
Леска• 07 сентября 2025
Ответ дляFlower Girl23
І ядерну, і ракети та літаки, якими розраховувалися за газ. Зрозуміло, що Росія створювала потрібні умови та пропонували ,,рішення,,.
І шо шо ссср, це не означає шо воно російське