Ліньки гуглить• 07 сентября в 10:23
Кормление сына, как решить этот вопрос?
С детства избирательность в еде, много чего не ест, овощи например, из мяса только отбивные, нагетсы и недавно начал есть пельмени.
Из гарниров ел все, но постепенно круг сужался и остались одни макароны, я туда подмешивали мясо, теперь он категорически отказался от макарон и стал есть пюре, которое до этого так же категорически не ел.
Получается, что его рацион это бутерброды с сыром , колбасой, пюре с отбивными, супы, в суп мелко нарезаю мясо, иначе вылавливает и не ест. И фрукты, тут он любые ест.
Хропочка з гривкою• 07 сентября в 10:25
выходите из того что ест
у меня тоже один такой
то он решил что рыбу никогда не любил, то сыр, позже помидоры
у меня тоже один такой
Стрекозей• 07 сентября в 10:26
У меня и фрукты не ест, так как аллергия. По еде все очень схоже с вашим. С возрастом начал есть отбивнушки, мясо по настроению, не любит, как застряет в зубах
Сегодня ест мясо, завтра- не ест и наоборот
Кумася• 07 сентября в 10:32
Ответ дляСонячний зайчик
Діагноз есть?
В мене дитини така ж. Ніякого діагнозу немає. Просто так їсть
це не РАС. Просто є такі діти. Вам це складно уявити, бо ваші не такі.
Мира всем• 07 сентября в 10:40
Я готовлю то, что считаю нужным
Хотят - едят, не хотят - не едят
Дети нормотипичные
Хотят - едят, не хотят - не едят
Дети нормотипичные
Аноним_1859• 07 сентября в 10:41
Как мама малоежки, уже выросшего, скажу, что рацион у вас неплохой. Белки, жиры и углеводы есть. Кормите тем, что он ест. Моего прорвало в 14 лет, начал по 5 котлет есть, а потом все подряд. Из мелкого заморыша вырос красивый-здоровенный.))
сладкий_ноябрь• 07 сентября в 10:58
Ответ дляКумася
А ви перевіряли на рас?
Глас_Народа• 07 сентября в 11:04
Супы-пюре не вариант? овощи, мясо-и не выловить ничего)
Плюс использование в них специй, сливок заметно меняет вкус-тыквенный с зира-мускатный орех- чуть специй для плова у меня даже не все любители тыквы поняли из чего суп) Кабачок, цветная капуста довольно нейтральные по вкусу.
Кумася• 07 сентября в 11:17
Ответ длясладкий_ноябрь
А ви перевіряли на рас?
Ні. Не бачу сенсу. Син легко заводить друзів, не має пробоем зі спілкуванням, навчанням і т.д. Харчується вибірково, ну й ок. Не бачу сенсу робити з цього проблему.
сладкий_ноябрь• 07 сентября в 11:20
Ответ дляКумася
А ви думаєте, що аутисти обовʼязково повинні мати проблеми зі спілкуванням, навчанням в тд? :)
Кумася• 07 сентября в 11:21
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну зроблю я тест і що?
сенс в цьому який?
сладкий_ноябрь• 07 сентября в 11:23
Ответ дляКумася
Ну зроблю я тест і що?
сенс в цьому який?
Вас запитали про діагноз, ви сказали що його не має.
Фактично його не має тому, що ви цим питанням не займались.
Кумася• 07 сентября в 11:25
Ответ длясладкий_ноябрь
Бо діагнозу немає
Кумася• 07 сентября в 11:25
Ответ длясладкий_ноябрь
Навіщо займатись цим питанням?
сладкий_ноябрь• 07 сентября в 11:32
Ответ дляКумася
Бо діагнозу немає
Так стверджувати можна лише після обстеження.
Кумася• 07 сентября в 11:34
Ответ длясладкий_ноябрь
Скажіть, у вас є діагноз СНІД, наприклад? Чи може шизофренія? І не кажіть, що ні, бо ви скоріше за все просто не обстежувались, а хоча б один симптом у вас є 100%. І так з будь-якою іншою хворобою...
сладкий_ноябрь• 07 сентября в 11:34
Ответ дляКумася
Навіщо займатись цим питанням?
Ну бо розлад харчування у дітей не виникає з нічого
сладкий_ноябрь• 07 сентября в 11:36
Ответ дляКумася
Якби були симптоми, я б перевірялась,
А у вас симптом є і при цьому ви стверджуєте, що діагнозу не має. А не має тому, що ви не займалися діагностикою
Кумася• 07 сентября в 11:36
Ответ длясладкий_ноябрь
Те, що ніяк не заважає жити, не потребує діагнозу.
сладкий_ноябрь• 07 сентября в 11:40
Ответ дляКумася
Ну як це не заважає жити, якщо дитина має дуже обмежений раціон.
Це заважає жити повноцінно.
Зупка_цем• 07 сентября в 11:42
Ответ дляКумася
У мене СНІДу немає точно, і Віл немає. Бо на віл здавала кілька років тому, а після того не було статевих контактів. От влітку була операція, то здам на гепС пізніше.
У сина була підозра на Рдуг, то пішли і обстежились в ірц. Отримали діагноз і рекомендації.
Це норма.
Кумася• 07 сентября в 11:43
Ответ длясладкий_ноябрь
Це заважає жити повноцінно.
Ні, ніяк не заважає. Хоче дитина їсти, наприклад, котлети і гречку, то нехай їсть котлети і гречку. Навіщо їй істи якісь тефтелі чи відбивні?
сладкий_ноябрь• 07 сентября в 11:45
Ответ дляЗупка_цем
Це норма.
Саме так
Якби автор пішла з дитиною яка має розлад харчування, то теж би отримала діагноз
А так, зручно.
Нічого не робила і діагнозу не має :₽
А так, зручно.
Нічого не робила і діагнозу не має :₽
Зупка_цем• 07 сентября в 11:46
Ответ дляКумася
Справа не в їжі. Бо їжа може бути не єдиним проявом. І людина має право знати, чому ці прояви у неї і як з ними поратися. Все. Знати, що таке маскінг, знати, чому маскінг виснажує.
сладкий_ноябрь• 07 сентября в 11:47
Ответ дляКумася
Так, це дуже зручно вам, наварив гречки на тиждень і нехай дитина їсть,
Така дитина не поїде в табір, бо там не буде гречки і колет, вона буде ходити голодна, або ж під їдати якесь сміття, аби не мати відчуття голоду, також не піде в гості до друга, на дні народження і тд. Скрізь буде голодна.
За те ж діагнозу не має :)
сладкий_ноябрь• 07 сентября в 11:48
Ответ дляЗупка_цем
Повністю з цим погоджуюся
Кумася• 07 сентября в 11:53
Ответ дляЗупка_цем
Ні, більше немає ніяких проявів. Мене дивує оце нав´язливе бажання знайти у дитини діагноз
я розумію, чому дитина не хоче чогось їсти. Я теж в дитинстві не їла багато чого і зараз я теж не маю якоїсь улюбленої їжі. Пам´ятаю, як мені дали в дитинстві печінку і яка вона була несмачна) Проблема не в якихось фізичних характеристиках продуктів, просто не хочу і все. Я не люблю якісь вичурні страви, я не люблю нові страви, я їм просто, щоб їсти. І тут проблема скоріше в будові жкт, ніж в якихось психічних аспектах. І я, і я син маємо загиб жовчного, ми худі і вагу не набираємо. І батько мій був таким. Не розумію, чому люди хочуть, щоб діти їли все, що дали
Кумася• 07 сентября в 11:55
Ответ длясладкий_ноябрь
За те ж діагнозу не має :)
Зараз дитині вже 11 років і він вже їздив в табір, якщо вас це дуже бентежить) в таборі він їв, що дали в тому об´ємі, який йому треба) дитина займається спортом серйозно. З віком такі діти починають їсти більше продуктів. В цьому немає проблеми, бо п´ятирічна дитина не їздить в табір і не їсть в гостях у друзів.
сладкий_ноябрь• 07 сентября в 11:56
Ответ дляКумася
Ну от вашій дитині генетично дістався той самий діагноз, який є і у вас.