энциклопУдия• 07 сентября 2025
Чи було так у ваших дітей
Дитина 2,5 кругом лізе бездумно і може впасти.Як не пояснюю і не вмовляю так не робити , то не допомагає.Маю скрізь стояти над ним, бо може спеціально десь вилізти і стрибнути з висоти, або просто десь лізти і не втриматись.Гуляти разом взагалі не реально, починає вилазити на всі лавочки, тенісні столи в парку, і взагалі карапкається куди може.Я вже заморилась з такою поведінкою, чи колись це пройде? Чи треба до спеціаліста?
Мовчу, але хочу• 07 сентября 2025
Варіант норми. Але я вчила дітей правильно лазити/злазити, стрибати і т.д. не забороняла.
Губки-уточкой• 07 сентября 2025
Не знаю, моя так не делала, ей было все интересно, но карабкаться куда-то она не стремилась. У вас так познает мир) думаю норма
Допоможіть знайти• 07 сентября 2025
Если есть нарушения в психической деятельности, то страдает не только что-то одно.
А как разговаривает Ваш ребенок?
Как он выполняет инструкции?
Как играет?
Если он полноценно разговаривает, если он способен понять и выполнить инструкции, если он играет предметами сюжетно, а не бросает, ломает, стучит, я бы пока не волновалась, есть просто очень активные дети.
А как разговаривает Ваш ребенок?
Как он выполняет инструкции?
Как играет?
энциклопУдия
• 07 сентября 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
А как разговаривает Ваш ребенок?
Как он выполняет инструкции?
Как играет?
А как разговаривает Ваш ребенок?
Как он выполняет инструкции?
Как играет?
Розмовляє ще не дуже зрозуміло і не багато, предметами грає вірно, машинка знає що «Бі-Бі», знає як тваринки говорять, знає кольори показати, назвати не всі може.Все показує і дає що попрошу.
Хочу барабульки• 07 сентября 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
аналогично
сладкий_ноябрь• 07 сентября 2025
Ответ дляэнциклопУдия
В 2.5 бі-бі?
Допоможіть знайти• 07 сентября 2025
Ответ дляэнциклопУдия
Это хорошо, постарайтесь не включать ему никакие гаджеты
Допоможіть знайти• 07 сентября 2025
Ответ дляэнциклопУдия
Он говорит фразы? Дай мне, хочу пить?
Мовчу, але хочу• 07 сентября 2025
Ответ дляэнциклопУдия
В 2 роки мають бути прості речення.
энциклопУдия
• 07 сентября 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Он говорит фразы? Дай мне, хочу пить?
Ні,окремо каже дай,окремо може казати пі-пі
Допоможіть знайти• 07 сентября 2025
Ответ дляэнциклопУдия
Тогда идите к детскому психиатру. А у невролога давно были?
Ласую колобками• 07 сентября 2025
Может пройдет, а может нет. У вас же пацан 😁 они и в 40 лет куда-то лезут, выдумывают что-то опасное и тд. Мой ребенок высоты побаивается, достаточно было один раз залезть на высокую канатную конструкцию. На самом верху нога провалилась и ребенок очень испугался, конечно и я и муж были рядом и просто сняли его оттуда, но запомнил и особо не лазит уже высоко
Голубая фишка• 07 сентября 2025
У моего старшего такое тоже было, но в 1,4-1,6. Прыгал с горки высокой, с лестницы и тд, только успевала ловить.
В 2,5 как-то уже странно, если честно, ведь уже все понимает и можно объяснить.
Дівчина Гілмор• 07 сентября 2025
А як в дитини з координацією? Може до невролога? Засинає і спить нормально? Його ігри це тільки бігати стрибати чи може ще щось і по складати, по будувати з блочків? Малювати?
Ласую колобками• 07 сентября 2025
Ой, автор, вы вообще не там спросили) щас вам диагнозов наставят. Активный ребенок это норм 👌 не все дети будут сидеть песочек пересыпать.
сладкий_ноябрь• 07 сентября 2025
Ответ дляГолубая фишка
В віці 1.4-1,6 то ж норма, потім дитина дозріває і починає відчувати небезпеку.
Для 2,5 це вже не норма, якщо дитина не відчуває небезпеки, скрізь лізе і не реагує,
Анонимарик• 07 сентября 2025
Я в такому віці всю прогулянку просто бігала за дитиною, бо йому цікаво було кудись лізти. Ну і він не дуже обережний. Я не пам´ятаю вже, коди на прогулянці я змогла сидіти на лавочці.
А от щодо того, що погано розмовляє, варто обстежитися.
Муууумие• 07 сентября 2025
Ответ дляЛасую колобками
У мене син і донька. І син дуже обережний, а донька егегей, на всіх деревах побувала. Навіть один раз залізла так високо, що на неї напала ворона, бо поруч було гніздо.
Це не статево обумовлена поведінка.
Ласую колобками• 07 сентября 2025
Ответ дляМуууумие
Це не статево обумовлена поведінка.
Это статистика. То у вас сын просто спокойный, но как правило мальчишки не такие.
Муууумие• 07 сентября 2025
Ответ дляЛасую колобками
Якщо дівчинку не дзьобать з дитинства ’айяйяй, тиждєвачька, тобі не можна’, то дівчата ростуть цілком нормальними і активними.