Фільм 80-90 років . На землі глобальна катастрофа . І банди воюють за воду .Бандити знищують конвой пошуковців води. Головний герой на чорному спортивному авто вирушає з дівчиною , яка вижила під час нападу на пошуки води. В результаті було знайдено станцію з виробництва води , але охоронець підриває станцію. В Кінці фільму починається дощ
freedom_2015• 07 сентября 2025
мені чат гпт ,здається, написав новий сценарій для неіснуючого кіно на цей запит
freedom_2015• 07 сентября 2025
Ответ дляOdilie
а ви швидко )))
можу тільки посилання добавити на цей фільм
Елена 2016• 07 сентября 2025
это фильм 88г. или 89г. Свихнувшийся мир. там по сюжету после ядерной катастрофы начинают банды передел за ресурс воды, у меня был такой фильм на видеокассете.