Миловидна леді• 08 сентября в 11:26
А є такі яким часто не щастить
А є такі, яким часто просто не щастить. Ну наприклад, у відповідальний момент заглючило сайт, і ви не отримали через це бажану роботу. Або через через чиїсь дії наче то з благою метою, ви опиняєтесь у дуже скрутному становищі. Тобто по незалежним від вас причинам виходить все через одне місце. Як з цим боротись? Чи просто змиритись, що переможець по життю?
ЯкаКраля• 08 сентября в 11:29
Продумувати альтернативні варіанти підстраховки.
У кожного бувають невдачі.
Миловидна леді
• 08 сентября в 11:32
Ответ дляЯкаКраля
У кожного бувають невдачі.
Так роблю. Але от такі непередбачувані події їдуть буквально одна за одною. Наче і прагну, і намагаюсь, і прикладаю зусилля, але чергова випадковість все псує. Ну от про роботу це з власного досвіду, чекала вакансії майже рік. В минулому році мою заяву сайт тричі просто відхиляв миттєво, без причини. Цього разу прийняв, вислав перевірочний тест на час, і на середині тупо завис сайт, перезавантаження видавало ту ж помилку доки час не сплив. В результаті звісно відмова
Пластилин_Колец• 08 сентября в 11:32
Странная постановка вопроса. Всегда имела несколько вариантов работы. Сайт заглючил-ок. У меня к тому времени уже были контакты руководителей. Что касается сложностей, в том числе финансовых-то была в разных ситуациях. Всегда относилась к этому спокойно. Как человек верующий и так считаю, что Господь очень милостив. А вообще может быть всякое, иногда нужно и смиряться. Например, мои дети меня не слушают часто. Сложно.
Миловидна леді
• 08 сентября в 11:34
Ответ дляПластилин_Колец
Тут така контора, де ні на керівників, ні навіть на ейчарів не вийти напряму, тільки через заявку, і попереднє оцінювання через програму
Лгин• 08 сентября в 11:58
Мне никогда не везет. Иногда я думаю, что в некоторых моментах подсознательно что-то порчу. К примеру в общении делаю фигню, ибо боюсь сближаться и человек уходит от меня. Либо на собеседование несу бред, ибо боюсь новой работы
Меряю от 0• 13 сентября в 15:25
Ответ дляМиловидна леді
Подивіться на це по-філософськи. Може то не ваше і вас чекає краща робота, можливість і тд.
Колись давно проходила співбесіду в одну круту компанію (там було 3 тури), 2 пройшла, на третій треба було зустрічатись з головним у компанії - захворіла ангіною з високою температурою, не могла не говорити, не їхати, а перенести співбесіду вони не захотіли. Звичайно неприємно, але подумала ’чорт з вами’ і через деякий час запросили на роботу в компанію, в якій працюю вже багато років.
Ще було, що двічі їхала на співбесіду в таксі в одну і ту ж компанію і двічі потрапляли у велику пробку і приїжджала із великим запізненням і мене вже ніхто не чекав. Третій раз я вже не стала просити зустрітись зі мною, бо і виглядало це дивно, і що про мене можна було подумати)) і вирішила, що може то знак і мені туди не треба.