і хлопчик 14 років
Що скажете ?
чи знають хлопці в такому віці про місячні ?
що саме ?
gizzaGinora• 08 сентября в 14:31
Ответ дляВікторія -b81e
П.С. відповідайте будь ласка по темі
Що саме по темі хочете почути?
Не можете самі словами через рот розповісти, то книжку купіть і дайте почитати
Буськааа-94• 08 сентября в 14:31
Якщо він вас щось питає то розкажіть як є. А якщо не питає то вже і не треба, він вже досить дорослий і розмови на такі теми з мамою будуть йому як грім серед ясного неба
Зачем ему эта информация в 14 чтоб гадливо смотреть на девочек?
Все эти нюансы с яйцеклетками/циклами будучи девочкой не понимаешь знаешь в полной мере. Просто ощущаешь знаешь как себя вести в эти дни и все, все нюансы женской репродуктивной системы осознаешь лишь родив.
А пацану все это зачем?
Буськааа-94• 08 сентября в 15:07
Ответ дляMirona
А пацану все это зачем?
Ну наприклад щоб потім не вийшло так що в 16 прийде і скаже мамі що вона скоро стане бабусею бо не знав що від сексу ще і діти зʼявляються
Ответ дляБуськааа-94
Каким боком к сексу менструация? теплое с мягким.
Про безопасный секс (не имеющий ничего общего с менструацией) хорошо осведомлен любой подросток с эрекцией и про презервативы тоже собсно, если он уже не совсем с другой планеты.