Кицюююня• 08 сентября 2025

Стоит ли социофобу идти на корпоратив?

Стоит ли социофобу идти на корпоратив? Еще 2 недели до него, а уже в жар кидает от одной мысли. Боюсь, что я буду там лишняя, что все будут общаться, а я буду стоять в стороне.
Добра всем!• 08 сентября 2025
Стоит. Для разнообразия. Я тоже социофоб, но временами нам полезно так бывать
Дівчина Гілмор• 08 сентября 2025
Чому ви думаєте, що вам там буде погано? Що поганого там може відбутися?
Не ставте спілкування, як саму ціль. Від вас ніхто не вимагає там вести стендап.
Зробіть собі ціль прийти і часові рамки перебування там.
Наприклад до танців.
Видящие_помогите• 08 сентября 2025
Думаю,ні
Наодинцi• 08 сентября 2025
Якщо є намір щось робити зі своєю фобією, то необхідно робити те, чого раніше уникали, чого не робили. Можна почати і з корпоративу
Херсон це Україна• 08 сентября 2025
Ні. У теперішній час година душевного спокою зайвою не буде. І взагалі у будь-який час. Приносьте самі собі задоволення, живіть у зоні комфорту. Нащо вам ті нерви?
Шпондєр• 08 сентября 2025
А как вы день рождение своё переживаете на работе
Морковку дай• 08 сентября 2025
Ответ дляШпондєр
Вопрос не мне, но скажу)
Про мой ДР на работе никто не догадывается 😆😂
Зрадорозганячка• 08 сентября 2025
Ответ дляШпондєр
Я не автор, но могу сказать, что для меня это пытка.
На корпоративы не хожу.
Колдунья-вещунья• 08 сентября 2025
Ответ дляШпондєр
Работаю в этот день удаленно или беру отпуск, не выставляюсь.