Пупуговка• 08 сентября в 19:57

Вбивці легко обманюють поліграф. Харків, Холодна

Черговий вбивця в черговий раз обманув полігаф. Вкотре зустрічаю безліч випадків в тру крайм про таке, зокрема в історіі вбивства Марії Холодної з Харкова. А ви ще довіряєте результатам поліграфу?

Белая и пушистая• 08 сентября в 19:58
Психопаты да, легко обманут.
автор Пупуговка • 08 сентября в 20:00
Ответ дляБелая и пушистая
Психопаты да, легко обманут.
Не тільки психи , дивилася історію, де сусід з села згвалтував та вбив дитину маленьку, простий чоловік- роботяга, не псих,теж пройшов поліграф, але проти ДНК вже не попреш...потім зізнався
lilul990• 08 сентября в 20:02
Це не про поліграф. Це про психологію психопатів. Вони самі настільки вірять у свою картину світу що на них жодна волосина не дрогне. І жоден поліграф їх не піймає
Первоклашка Я• 08 сентября в 20:05
Результаты полиграфа нельзя использовать в суде в качестве доказательств.Соответственно и доверять ему нельзя.
автор Пупуговка • 08 сентября в 20:06
Ответ дляПервоклашка Я
Так, але ж скільки ж галасу коло того поліграфу, мов би то такий точний показник)))
Дуняша• 08 сентября в 20:08
Ответ дляПупуговка
Ви розумієте, хто такі психопати?
автор Пупуговка • 08 сентября в 20:11
Ответ дляДуняша
Ви розумієте, хто такі психопати?
Всі вбивці, які пройшли поліграф, були осудними та розуміли наслідки своїх дій, не були офіційно психічно хворими
Первоклашка Я• 08 сентября в 20:12
Ответ дляПупуговка
Ой автор)) Психопатія не є психічною хворобою.
Дуняша• 08 сентября в 20:12
Ответ дляПупуговка
Психопати осудні ви хоч погугліть щось про психопатію. Ви собі її якось неправильно уявляєте.
Чаклунка-ведунка• 08 сентября в 20:13
Ответ дляПупуговка
Ну так то як людина сама себе оцінює, хтось п´є бокал вина на тиждень і забрав ручку з роботи і буде вважати себе алкоголіком і злодієм. А тось кожен день по пляшці і виносити все що бачить і вважати що це нормально. То так і покаже поліграф
Твоя подружайка• 08 сентября в 20:14
Ответ дляПупуговка
Жесть . Откуда они берутся
Тріль!• 08 сентября в 20:16
Ответ дляПупуговка
Я нещодавно проходила, мене зчитує на ура на питаннях, на які в принципі реакції не мало б бути
когдадеЦкие• 08 сентября в 20:17
мені здається якщо взяти звичайну людину і просто питати її про неприємні речі удаючи що вона підозрювана (хоча ця людина точно не вбивця і взагалі не злочинець), то з нервування такого можна напоказувати... Вся продцедура сама по собі настільна морально принизлива, що хибних результатів у людей котрі нічого не вчиняли буде більше, ніж у злочинців котрі готові брехати і свідомо намагаютсья обійти поліграф...
автор Пупуговка • 08 сентября в 20:23
Ответ длякогдадеЦкие
Так, колись на роботі проходили поліграф, процедура дуже довга ( біля 5 годин) неприємна та принизлива. Навіть позитивні результати не порадували, бо сама процедура жахлива.
Тишком_нишком• 08 сентября в 20:55
Ответ дляТріль!
В Шереметьево?
Тріль!• 08 сентября в 21:03
Ответ дляТишком_нишком
В Шереметьево?
Що, про що? Вас там чимось на ксцапіх обкурюють в вашому шеметьєво?
Тріль!• 08 сентября в 21:08
Ответ длякогдадеЦкие
Там воно по іншому якось працює, бо я сильно в принципі хвилювалася, але реакції показувало наприклад там, де я була на мій погляд спокійна, а там де хвилювалася навпаки все норм було. Наприклад перед тестуванням проводять типу налаштування і перевірочні питання. В мене було треба було обрати з представлених трьох значних чисел якесь одне, потім поліграфолог називає рандомні тризначгі числа і треба на всі ці питання відповідати ні. Здавалося, приводу для хвилювань нема, роздумувати як відповідати теж не треба, сиди собі да нєкай на всі питання. Але реакція була саме на те число, яке я запам´ятала.