сказочное_Бали• 08 сентября в 22:39
Треш контент СЗ
Спілкувалися з людиною, аватарка кіт. Спілкування нормальне, приязне. Попросила реальне фото. Каже я трохи незвичний, не хочу тебе лякати. Кажу нічого. Присилає таке фото. Я не розумію, це він прикол тягне чи це дійсно він? Бо спілкується серйозно
Силиконочка• 08 сентября в 22:40
Спросите, какие у него интересы. Ну там в парке гулять, в кафе посидеть. Чтоб понимать куда он так ходит
Невгамовна сила• 08 сентября в 22:47
Ответ дляНа паровозе
Не кіт, кішка)
Я б сказала, що дика пантера
р-р-р
Завжди мало• 08 сентября в 22:54
я как то подрабатывала на кумите в студенчестве , поняла что мужчины реально ебнуьые .. таконо там навидалась
Вареничніца• 08 сентября в 22:58
Ответ дляЗавжди мало
что такое кумит?
Галябалована• 08 сентября в 23:00
Дайте йому зрозуміти що розцінили це як прикол, напишіть типу ахах, так а реальне фото буде? Бо якщо це ти тоді ось я: і скиньте теж якийсь трешак. Якщо це реально він - ви зрозумієте по спілкуванню і тоді звісно тікайте)))
Поміркована думка• 08 сентября в 23:19
Кончита Вурст нервно курит в сторонке
Кажется, уже есть новый участник Евровиденья 🤩
Масяня Я• 08 сентября в 23:37
спросите какие варианты корсетов еще у него в наличии, пусть покажет)))
Боневтікла• 09 сентября в 00:27
Ответ дляВареничніца
что такое кумит?
Чат рулетка,где платят просто за общение
Вареничніца• 09 сентября в 00:27
Ответ дляБоневтікла
А, спасибо.
Козачка• 09 сентября в 08:43
Ответ дляМасяня Я
Тоді можна буде зрозуміти, чи це реально прикол, чи він тогось