Пекельнi Борошна• 09 сентября в 21:21

Одяг вдома

Стало цікаво. Ви вдягаєте вдома піжаму суто перед сном чи ходите подому в ній і робите домашні справи? Я приходжу з роботи і вдягаю відразу одяг в якому буду спати, а тепер задумалась, що це неправильно😅
Твоя космішна• 09 сентября в 21:23
Нет, в одежде для сна только сплю, надеваю ее после душа перед сном.
Знову Я• 09 сентября в 21:23
Хожу в трикотажных брюках и футболке. А Пижаму/ночнушку на сон)
Барабасиха• 09 сентября в 21:23
Пижаму ношу дома, сплю в белье обычно
Kiony• 09 сентября в 21:23
Так же
автор Пекельнi Борошна • 09 сентября в 21:25
Ответ дляKiony
Так же
Фух) я не одна)
миссАрфография• 09 сентября в 21:26
Ответ дляПекельнi Борошна
Фух) я не одна)
А ви не миєтесь перед сном?
parele• 09 сентября в 21:26
Ні, в мене різний одяг для дому та для сну.
миссАрфография• 09 сентября в 21:27
Перед сном іду в душ і одягаю чи піжаму чи нічну сорочку. По дому ходжу в трикотажних костюмах.
Заместитель Анонима• 09 сентября в 21:28
Вдягаю піжаму перед сном, а з ранку можу, ще годинку-дві походити в піжамі, бо на роботу виходжу в 10 годин.
Масяня Я• 09 сентября в 21:29
Ношу домашнюю одежу дома в течении дня, сплю тоже в ней, просто меняю
Рекламама• 09 сентября в 21:29
Прихожу с улицы, надеваю домашную одежду, когда вечером принимаю душ надеваю ночную, валяюсь, смотрю телевизор, перед сном как выключаю свет, раздеваюсь и сплю голая.
Кучерявочка• 09 сентября в 21:30
Тобто ви моєте підлогу, смажите котлети в одязі, в якому потім лягаєте спати?)) Не ображайтесь, але ви грязнуля
Чу Ча• 09 сентября в 21:30
Так як я сплю, ходити по дому не ’прілічно’
Мая твая не панимать• 09 сентября в 21:33
Тоді коли я приходжу,то вже пора піжаму вдягати.Робота 7-19,далі зал,буває в 21 і пізніше дома.Тому зразу миюся і лягаю.
А_мій_самий_самий• 09 сентября в 21:35
Ответ дляКучерявочка
Я ходжу по дому, а потім сплю, але якщо нічого особливо не роблю
После 18• 09 сентября в 21:35
В пижаме только сплю, а вот сын ходит, не хочет переодеваться по два раза, устанет сильно🙈
Попихтю та й годі• 09 сентября в 21:39
Сплю голая, по дому голая, так что по теме, в чем хожу в том и сплю, да
ЗдесяЯ• 09 сентября в 21:40
Хожу в штанах и футболках, если холодно - надеваю кофту. В пижаме только сплю.
Гостра на язик• 09 сентября в 21:40
Ответ дляБарабасиха
Пижаму ношу дома, сплю в белье обычно
Вот и я ) хожу в комплектиках пижамных, а сплю только в трусах, не могу в чем- то спать
ЭкстрасенсиХаЯ• 09 сентября в 21:41
Моюсь перед сном. Надеваю пижамные штаны и футболку. Если утром никуда не надо - хожу в них и утром и даже днем.
Короче могу до вечера ходить, если у меня «ленивый день». Потом моюсь и надеваю чистое.

Если «жарю котлеты», как пишут выше. То сразу меняю одежду, она мне сильно пахнет потом
ПолБатона• 09 сентября в 21:43
Ні, по дому спортивки або легінси + футболка. Піжама тільки для сну
Коханозадовільна• 09 сентября в 21:44
Пижама это в сон только после душа. С улицы зашла и в домашнюю одежду: лосины и футболка. Летом футболка
Викупана• 09 сентября в 21:44
В тому що сплю я тільки сплю. Одягаю перед сном
Ненька наша• 09 сентября в 21:48
Ні, для денної хотьби у мене спортивний костюм, або велюровий, або лосини, футболки і ТД, світер на замок, якщо що щоб розстібнути, щоб і не холодно, і не тепло. Для сну -піжама, в якій я тільки сплю.
Телячі ніжноСті• 09 сентября в 21:48
І що,,,ви готуєте,прибираєте, потім ідете в душ перед сном,знов одягаєте той же одяг і у тому одязі лягаєте спати??????Кабздець...
Анонім Секретар• 09 сентября в 21:52
Якщо тривога, можу ’прилічно’ вдягатися на сон. Все одно більше одного разу нічого не ношу.
Like-995b• 09 сентября в 21:53
Ответ дляКучерявочка
А вы пол моете собой?)
Анонім Секретар• 09 сентября в 21:56
Ответ дляКучерявочка
Та не таке вже в квартирі все брудне )
Кучерявочка• 09 сентября в 22:01
Ответ дляАнонім Секретар
Та не таке вже в квартирі все брудне )
Ну, незнаю... якщо господиня цієї квартири ходить по дому і спить в одно й тому ж одязі...( тут бекаючий смайлик треба вставити)
Like-995b• 09 сентября в 22:08
Ответ дляКучерявочка
В хлеву проводите время обычно?) а потом спать?