Я як подумаю про можливі перебої світло і газ, то мені недобре вже стає
І нічого ж їм зробить не можуть...стільки років. А ми на місці.
Ніякого впливу не можуть знайти.
Всі розуміють, шо ми можемо замерзнуть зимою і просто спостерігають і ждуть
Ніякого впливу не можуть знайти.
Ответ дляNathalie27
Ви підготувалися на випадок відсутності світла/газу/води?
Глобально ні.
Навіть той же генератор треба було запускати щомісяця, щоб він працював.
Ніхто цього не робив
Krasotka-d9fd• 09 сентября в 23:40
Ответ дляNathalie27
Павербанки зарядимо.
Закатую салати на зиму. Зроблю тушонку.
Зроблю паштет вперше.
Газовый баллон туристичний з камфоркою є заправлений. Що ще?
Закатую салати на зиму. Зроблю тушонку.
Зроблю паштет вперше.
🫤 Мені не вдаєтся завершити війну рф проти України через ненависть між Зеленським і путіним, — Трамп
Здається, щоразу, коли я думаю, що ми близькі до закінчення війни, путін скидає ще одну бомбу на когось, і це просто погано, погано. Я дуже здивований. Я думав, що це буде найлегший випадок — росія і Україна. Я сказав, що цей випадок буде вирішено досить швидко. Але це складно… Між ним і Зеленським багато ненависті, багато ворожнечі.
Дівчина Гілмор• 09 сентября в 23:54
Ответ дляПадаюВреверансах
Не так сталось як гадалось
Мене просто за мат забанять. А так, я не то хотіла написати
SantaMonika• 09 сентября в 23:55
Ответ дляNathalie27
Так 😑але, як не буде довго- то зимувати до дітей поїду
Nathalie27• 10 сентября в 00:02
Ответ дляПадаюВреверансах
Глобально ні.
Ніхто цього не робив
А зараз генератор не працює?
Nathalie27• 10 сентября в 00:03
Ответ дляKrasotka-d9fd
Павербанки зарядимо.
Закатую салати на зиму. Зроблю тушонку.
Зроблю паштет вперше.
Закатую салати на зиму. Зроблю тушонку.
Зроблю паштет вперше.
Може якісь баклажки з водою запасти і щось на випадок відсутності тепла.
Nathalie27• 10 сентября в 00:04
Ответ дляПадаюВреверансах
Трамп буде клеїти дурня до кінця каденції. На нього ніякої надії
SantaMonika• 10 сентября в 00:17
Ответ для-sofi-
На Одессу?
Всі хто мають можливість перебувати в укртттях. Будь ласка скористайтеся цією можливістю!
Станом на 00:02:
Орієнтовно до 700 шахедів за сьогоднішню ніч готові до запуску з уже в повітрі.
Виліт 3х бомбардувальників Ту-95МС з аеродрому ’Енгельс’.
Виліт 1х бомбардувальників ТУ-160.
Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Дніпро, Запоріжжя та Одеса (уточнення), ІФ, Полтава, Харків. Не ігноруйте ракетні небезпеки!
В акваторії Чорного моря щонайменше 4 ракетоносії з загальним залпом 28 ракет ’Калібр’.
Станом на 00:02:
Виліт 1х бомбардувальників ТУ-160.
Alexsandra• 10 сентября в 00:20
Ответ дляPrervana
Все на шухере, и есть на то основания. Повербанки это конечно хорошо, и тушенка тоже. Но в общем и целом дело не ок(
Нагнетать не буду. Пусть всё упадет подальше от целей и домов.
Оля, блін..як тепер спати
В двух словах напишіть про що мова, будь ласка.
Лівий чи правий берег?
Ответ дляSantaMonika
Станом на 00:02:
Виліт 1х бомбардувальників ТУ-160.
Станом на 00:02:
Виліт 1х бомбардувальників ТУ-160.
Уже 8 взлетело
Alexsandra• 10 сентября в 00:28
Ответ дляPrervana
Не в Киеве. Киев может и поспит. Мы - нет(
Бог в поміч нам всім!
Молимося, щоб все їхнє барахло попадало їм на голову.