Царевна_несушка• Изменено 10 сентября в 00:22

Неповнолітніх дітей змусили зносити меблі з 12 поверху в гуртожитку

Ситуація наступна. Донька вступила в ЛНУ. Гуртожиток надали, але коли ми приїхали, завідувачка висловила сумнів, що ми погодимось на ту кімнату, що залишилась, бо вона після хлопців в дуже страшному стані. Кімната справді виявилась страшна. 20 років тому я теж жила в студ. гуртожитку в невеликому обласному центрі, але навіть тоді я такого гнидника не бачила. Ситуацію ускладнювало те, що кімната на 12 поверсі, а ліфти в гуртожитку не працюють (це перший мій шок, я так і не зрозуміла причину). Я і ще одна мама сумнівались, але таки змушені були погодитись. Завідувачка обіцяла допомогу, розказувала, що якщо будемо клеїти шпалери, то хлопці-студенти допоможуть навіть меблі з кімнати винести, щоб нам легше було. І що взагалі спробують нам підшукати меблі, яких не вистачатиме і так далі. В результаті ремонт ми зробили, хоч меблі нам так ніхто і не виносив з кімнати ). Не буду детально розписувати, як ми все це робили, з якими труднощами таскали все на 12 поверх, пережили і згадувати не хочемо. Ті самі хлопці-студенти, допомогу яких нам обіцяли, принесли нам трішки кращого стола замість наскрізь пропаленого, який був в кімнаті. Той пропалений і ще один з відламаною ніжкою ми винесли в коридор, як і незрозуміло чий диван (він не гуртожитовський). Як сказали нам хлопці, студенти виставляють непотрібні меблі в коридор. Інші студенти, яким вони потрібні, потім їх собі забирають. Отримавши напередодні від завідувачки обіцянки про всіляку допомогу, ми зі спокійною душею поїхали додому. В результаті сьогодні завідувачка змусила неповнолітніх дівчат зносити столи по сходах з 12 поверху аж надвір. Якби не ті обіцянки у всілякій допомозі, зрозуміло, що ми б просто так не поїхали. Ми, дорослі жінки, не зносили б ті меблі, бо вони реально важкі, це не маленькі кухонні столики. Це столи, які ми ледве з кімнати виносили вдвох. Але б ми знайшли б якихось вантажників, заплатили б і вирішили б проблему. А зараз я просто в шоці. Я не розумію, чого очікувати від такої адміністрації далі. Прошу поради, якби ви вчинили в такій ситуації?
Пустощі-веселощі• 10 сентября в 00:29
А що можна вчинити? Жалітися, сваритися, йти на квартиру. Або забути і жити в гуртожитку. Дітям наказати нічого не тягати. Заставити їх ніхто не має права
Щось не спиться• 10 сентября в 00:30
На жаль, розраховувати на слова деяких людей не можна. Напевно тут варто працювати над тим, щоб дівчата захищали свої кордони
Забула що?• 10 сентября в 00:30
Ніяк. Столи вже винесли
Котя_люлю• 10 сентября в 00:32
Вы не администрацию ругайте, а дочку - она тащила мебель добровольно, никто её кнутом не погонял. Почему не рассказала вам о ситуации прежде чем делать это - ну вам виднее, почему вы так воспитали.
В следующий раз будет умнее.
Астановитесь• 10 сентября в 00:32
ну якось нада вам навчить дитину самій шось говорити, а то далі так і будуть всі її заставляти шось робити.
нашо вона мовчки тягнула того стола?
ви вже не будете кругом за ручку її водити, вчіть її жити самостійно
автор Царевна_несушка • 10 сентября в 00:35
Дівчат ще минулого тижня почали пресувати старшокурсниці за ці меблі. Вони не піддавались. Я порадила піти до завідувачки. Не допомогло. СЬогодні завідувачка таки змусила їх це зробити
Басноплетка• 10 сентября в 00:37
Боже боже такая проблема. Жили в общаге в плохих условиях. Ничего страшного не произошло. И родители мне не делали ремонт. Сама сделала с подругой. И да добывали мебель😅 с каждым годом была лучше. И ребята неплохо помагали.
Кто доктор дочке что согласилась тягать. Как вы ее от себя то оторвали? С тепличных условий?😂 снимайте квартиру. А то одни претензии
-Ань-• 10 сентября в 00:37
Так дітей в школі 9-12 років вчать бути покірними рабами, швидко виконувати все, що їм скажуть.
Ще й батьки не розказали доньці про права, закони, свободу волі, і не навчили говорити ’Ні.’
Так точно!• 10 сентября в 00:39
Ответ дляЦаревна_несушка
Ну то хто ж вам заважав знайти вантажників протягом тижня? Всі претензії до самої себе, така ви гарна мати, що кинули дитину і нічого не зробили. Хоча й знали про те, що дитина потребує допомоги
Флюорография гуся• 10 сентября в 00:40
Ответ дляАстановитесь
нашо вона мовчки тягнула того стола?
Потому что, наверное, дочка автора адекватная и воспитанная.
Астановитесь• 10 сентября в 00:41
Ответ дляФлюорография гуся
тєрпіла
Астановитесь• 10 сентября в 00:42
Але нічого, автор, розглядайте це як досвід. Тут головне шоб вона висновки зробила з цієї ситуації. Один раз потягала, то наступний раз хай не мовчить, а шось вже каже.
Флюорография гуся• 10 сентября в 00:45
Ответ дляАстановитесь
тєрпіла
Она не должна противостоять зав.общежитием и защищаться от неё.
Она в зависимом положении. Она ребёнок, которая под прессом авторитетного хозяина положения, в лице этой заведующей и вынуждена была это сделать.
Виновата зав. общежития. А не девочки.
А малолетних борзых я терпеть не могу. Какие мамаши хамки базарные, такие и их дети.
Астановитесь• 10 сентября в 00:47
Ответ дляФлюорография гуся
Виновата зав. общежития. А не девочки.
Звичайно повинна протистояти, інакше так і тягатиме ті столи туди-сюди. (умовно).
А якшо не навчиться протистояти зараз, потім на роботі тягатиме ті умовні столи, потім для свекрухи тягатиме, так і життя пройде.
Не цілуюсь з бодуна• 10 сентября в 00:49
Ответ дляАстановитесь
Зажираться с комендантом? Они мстительны и могут очень испортить жизнь
Лизочек• 10 сентября в 00:53
Т.е. вы вынесли хлам из комнаты в общий коридор и надеялись что он там самоликвидируется в космос?
автор Царевна_несушка • 10 сентября в 00:53
Думки, як завжди, розділились. Дякую за всі адекватні коментарі.
Я вже писала, що сама жила в гуртожитку, вже дуже давно. Там теж був не фешенебельний готель ), але ліфти працювали і меблі нас не примушували тягати. Тому дитину готувала до тарганів та інших схожих нюансів. Але до такого ні я, ні вона не були готові. Хоч я ще минулого тижня, коли це все почалось, строго наказувала їй нічого самим не тягати. Перед авторитетом завідувачки вони таки не встояли (
Астановитесь• 10 сентября в 01:27
Ответ дляЛизочек
Ви так возмущаєтесь, наче то їхній хлам, чи то вони туди його заносили.
Якшо він на балансі гуртожитку-значить то проблеми гуртожитку, якшо його покинули попередні жильці, то проблеми попередніх жильців. Але неповнолітні діти явно не зобов´язані тягнути важкі столи дванадцять поверхів вниз.
Я только за!• 10 сентября в 02:23
Ответ дляФлюорография гуся
Виновата зав. общежития. А не девочки.
Нужно уметь вежливо отказаться. У вас крайности какие-то.
Шеллар• 10 сентября в 02:33
Терпілу виховали, одна надія, що з часом у гуртожитку навчиться говорити ні та думати про себе.
А то їй не встигли, що сказати, а вона вже побігла виконувати.
Садова гойдалка• 10 сентября в 06:41
Ответ дляЦаревна_несушка
Это общага. Каждый сам по себе. Уже бы сняли дешёвую квартиру на 2-3человек.
Удивляет Ваша вера в непоколебимость обещаний администрации.
Садова гойдалка• 10 сентября в 06:43
Ответ дляЦаревна_несушка
20 лет назад Вы жили. Никто сейчас не будет вкладываться в те лифты и ремонтировать их.
Gris35• 28 сентября в 08:15
розібрати столи і винести на сміття по частинах не пробували? якщо однакові то ніжку з пропаленого переставити або столешницю з того що без ніжки.