⚡️Це історична подія: уся авіація Європи спостерігає, як «Шахеди» летять на Краків.
А якщо серйозно, то ситуація явно не типова, і не схоже на випадковий заліт, як бувало часто раніше. Спостерігаємо…
Olga Zelenyak• 10 сентября в 01:26
Ответ дляRiesling
Ну вот сбили, это ж целенаправленное нападение, интересно, что ответит позорное нато?
В таком случае надо делать вид, что ничего не произошло. Пока работало.
Ответ дляSo_so
Интервью Дуды недавнее не читали?
’Вони (українці — ред.) від початку намагалися втягнути всіх у війну. Це очевидно. В їхніх інтересах втягнути всіх у війну. А особливо було б добре, якби вдалося втягнути у війну країни НАТО… Це не є новиною’
Да. І що.
Ні, ми хочемо щоб путін втяг у війну нас одних.
Втягує всіх він. Ми особо нікого не чіпаємо
❗️❗️Попередньо, у Польщі є приліт: чекаємо на офіційне підтвердження
Близько 11 БпЛА з Волинської області тримають курс на Польщу