⚡️Це історична подія: уся авіація Європи спостерігає, як «Шахеди» летять на Краків.
А якщо серйозно, то ситуація явно не типова, і не схоже на випадковий заліт, як бувало часто раніше. Спостерігаємо…
Скоріш за всього, пару ударних БпЛА з Вінницької області підуть до Молдови.
Таке ще пишуть
Renesmeе 16• 10 сентября в 01:45
Прощупують поляків. Даю 💯 що завтра ті будуть робити вигляд що нічого не сталося..
fruhling007• 10 сентября в 01:47
Ответ дляKittyTow
Слишком щедро
Насправді, якщо врахувати, що український прапор було заборонено проносити на концерт у Варшаві, то це таки дійсно ´занадто щедро´.
СашаНаташа• 10 сентября в 01:47
Ответ дляRenesmeе 16
Скажуть, що це Україна запустила шахеди
Ответ дляСашаНаташа
А на справді , все це жахливо.
Ми змінити нічого не можемо, лиш спостерігаємо
⚠️ 1х ударний БпЛА «Shahed-136/31» вектором руху в бік м.Отачь, Молдова.
Таки так, Молдова наступна
Renesmeе 16• 10 сентября в 01:48
Ответ дляСашаНаташа
Скажуть, що це Україна запустила шахеди
все несеться в якесь пекло…
СашаНаташа• 10 сентября в 01:48
Ответ дляv.melnik_km
Так згодна, але і наших дітей , і людей там багато
fruhling007• 10 сентября в 01:50
Ответ дляRenesmeе 16
Взагалі здивована інформації, що поляки збили 2 шахеда. Зазвичай вони нічого не бачать, не чують і ховають голову у пісок.
Вже зовсім скоро:
Привид Варшави
Доброго вечора, ми з Польщі
Пес Копернік
ЖурекМобіль
Щоб не плакать, ми сміялись
Привид Варшави
Доброго вечора, ми з Польщі
Пес Копернік
ЖурекМобіль
Щоб не плакать, ми сміялись
СашаНаташа• 10 сентября в 01:51
Я так розумію, що наші вже задовбалися збивати, думають , та хай летять собі далі
Svit_from_It• 10 сентября в 01:52
Ответ дляIncol
В телеграм каналі пишуть, що 10 ть шахедів влетіло є прильоти по містах.
боже
это реально начало третьей
Все це зовсім не смішно! Ось до чого призводить загравання з терористом і тираном! Третя світова вже йде. Зараз «прощупають» і не отримавши по зубам підуть на країни Балтії . А якби придавили падлу ще коли на Крим зазіхнув, то нічого цього б не було. Скільки гарних людей загинуло, діток. А скільки ще загине?!