v.melnik_km• 10 сентября в 01:21

Шахеди на Польщу

⚡️Це історична подія: уся авіація Європи спостерігає, як «Шахеди» летять на Краків.
А якщо серйозно, то ситуація явно не типова, і не схоже на випадковий заліт, як бувало часто раніше. Спостерігаємо…
So_so• 10 сентября в 01:42
Ответ дляkris_lynx
уже не вылетит. закрыли аэропорт
Да, я об этом
Incol• 10 сентября в 01:42
Ответ дляSo_so
Я так рассмеялась, что хоть бы ребенок не проснулся
Те що відбувається, дуже не смішно, нажаль, ще вчора здавалося, що таке неможливо.
автор v.melnik_km • 10 сентября в 01:43
Скоріш за всього, пару ударних БпЛА з Вінницької області підуть до Молдови.

Таке ще пишуть
МамаАня• 10 сентября в 01:43
А чому дивуватись, пам´ятаю були погрози що зброю будуть нищити на підходах до України, шкода що відповіді ніякої не буде.
So_so• 10 сентября в 01:43
Ответ дляIncol
Я понимаю, это истерическое уже.
Renata Ft• 10 сентября в 01:43
Вибачте
Incol• 10 сентября в 01:44
В телеграм каналі пишуть, що 10 ть шахедів влетіло є прильоти по містах.
СашаНаташа• 10 сентября в 01:44
А на справді , все це жахливо.
Riesling• 10 сентября в 01:44
Ответ дляIn limbo
Куди він впишеться, цей клоун-маскот з Макдака? Почне знову ригати своє «еее війна байдена, я дуже незадоволений путіним, але дайте мені ще два рази за щоку того валдайського куя… еее»
Він би так і хотів, але думаю, це вже не прокатить.
Prervana• 10 сентября в 01:45
Там уже генсека НАТО из кроватки в офис привезли. Не дадут мужику поспать
Renesmeе 16• 10 сентября в 01:45
Прощупують поляків. Даю 💯 що завтра ті будуть робити вигляд що нічого не сталося..
Incol• 10 сентября в 01:46
По траєкторії польоту всі туди тримають курс, жах.
fruhling007• 10 сентября в 01:47
Ответ дляKittyTow
Слишком щедро
Насправді, якщо врахувати, що український прапор було заборонено проносити на концерт у Варшаві, то це таки дійсно ´занадто щедро´.
СашаНаташа• 10 сентября в 01:47
Ответ дляRenesmeе 16
Скажуть, що це Україна запустила шахеди
автор v.melnik_km • 10 сентября в 01:47
Ответ дляСашаНаташа
А на справді , все це жахливо.
Ми змінити нічого не можемо, лиш спостерігаємо
автор v.melnik_km • 10 сентября в 01:48
⚠️ 1х ударний БпЛА «Shahed-136/31» вектором руху в бік м.Отачь, Молдова.

Таки так, Молдова наступна
Renesmeе 16• 10 сентября в 01:48
Ответ дляСашаНаташа
Скажуть, що це Україна запустила шахеди
все несеться в якесь пекло…
СашаНаташа• 10 сентября в 01:48
Ответ дляv.melnik_km
Так згодна, але і наших дітей , і людей там багато
Totka• 10 сентября в 01:49
Ответ дляIncol
Потом еще ракетами полирнут
fruhling007• 10 сентября в 01:50
Ответ дляRenesmeе 16
Взагалі здивована інформації, що поляки збили 2 шахеда. Зазвичай вони нічого не бачать, не чують і ховають голову у пісок.
автор v.melnik_km • 10 сентября в 01:50
Вже зовсім скоро:

Привид Варшави
Доброго вечора, ми з Польщі
Пес Копернік
ЖурекМобіль

Щоб не плакать, ми сміялись
il-mari• 10 сентября в 01:51
Ответ дляkris_lynx
Один із шахедів летить в напрямку на Rzeszow: місто, де розміщений величезний логістичний хаб, через який здійснюється забезпечення української армії західним озброєнням, – монітори.
вот это уже интересно
так, там вже нібито вибухи..
Ariervil• 10 сентября в 01:51
Ответ дляfruhling007
Так завтра им придется объясняться за свои головы в песок. Шахеды же куда-то прилетят в итоге.
СашаНаташа• 10 сентября в 01:51
Я так розумію, що наші вже задовбалися збивати, думають , та хай летять собі далі
Svit_from_It• 10 сентября в 01:52
Ответ дляIncol
боже это реально начало третьей
Prervana• 10 сентября в 01:52
Ответ дляv.melnik_km
Вже зовсім скоро:

Привид Варшави
Доброго вечора, ми з Польщі
Пес Копернік
ЖурекМобіль

Щоб не плакать, ми сміялись
Начаться все должно было с ’русского военного корабля’. Уже потом псы и прывыды.
In limbo• 10 сентября в 01:52
Ответ дляRenesmeе 16
все несеться в якесь пекло…
А ще сьогодні був удар по Катару. Тобто союзник США наносить удари по іншому союзнику США. Не те, що б це якось нас напряму стосувалось, але все це якось виглядає дивно.
Incol• 10 сентября в 01:53
Ответ дляSvit_from_It
боже это реально начало третьей
Нарешті ви про те, що і я...
roksinata• 10 сентября в 01:53
Забавна реакція людей. Таке враження що будь війна у Польщі, всі українці кинулись би туди її захищати.
Пиона• 10 сентября в 01:53
Все це зовсім не смішно! Ось до чого призводить загравання з терористом і тираном! Третя світова вже йде. Зараз «прощупають» і не отримавши по зубам підуть на країни Балтії . А якби придавили падлу ще коли на Крим зазіхнув, то нічого цього б не було. Скільки гарних людей загинуло, діток. А скільки ще загине?!