Швендяю містами• 10 сентября 2025

Ну и куда бежать уже из Польши?В Испанию?

?
lilul990• 10 сентября 2025
Ответ дляГалябалована
Добре, що на місцях все дали.
На місцях було куча добровольців заряджених яких уже немає
Нетутешня• 10 сентября 2025
Ответ дляДуша компанії
Де від мене призив, нічого не переплутали?
Не важливо. Вам написали скаржитись, щоб забанили коментаторку. Чому попередження перекручується на злорадство? Ви пишете, що українці радіють і побігли по шампанське - це звідки таке в голову береться?
Душа компанії• 10 сентября 2025
Ответ дляГалябалована
Ви у Польщі?
Ні.
Галябалована• 10 сентября 2025
Ответ дляlilul990
Зараз. Бідні нещасні посадовці на грантах
lilul990• 10 сентября 2025
Ответ дляГалябалована
Душка-свекрушка)))• 10 сентября 2025
Ответ дляОхиИВздохи
У вас каждый день паника уже года 1,5. Вот уже сейчас, уже сейчас, вот Польша, вот то
Дама все ждёт не дождется всеобщего п..ца и так и этак, а он э, зараза, все не наступает.))
Галябалована• 10 сентября 2025
Ответ дляlilul990
Вам погано? Може ваші сьогодні в добровольці підуть
Душа компанії• 10 сентября 2025
Ответ дляНетутешня
Там ще цікаві скріни приносили і це далеко не попередження. Це неприкрите злорадство. Це те що бачу по повідомленням і не тільки тут.
Печенюшка• 10 сентября 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Совсем никакого злорадства 🥰
Які ж хворі люди , особливо враховуючи що Польща основний хаб поставки зброї
Але ракушкам заводи - злоті - Іспанії
lilul990• 10 сентября 2025
Ответ дляГалябалована
Погано тим хто думає шо війна десь далеко
Галябалована• 10 сентября 2025
Ответ дляlilul990
Розкажіть посадовціям. Ви в якому місті, що все йде за призначенням і не відмивають гроші
Печенюшка• 10 сентября 2025
А ще потрібно включати мозок недолугим , що пишуть у мережі - непогана така дяка Польщі і за прихисток українців і за військову допомогу
lilul990• 10 сентября 2025
Ответ дляГалябалована
Це не відміне факт шо все більше шахедів буде залітати в польшу чи ще в якісь країни. На жаль
lilul990• 10 сентября 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Хаоса. Це не одне й те саме
Душа компанії• 10 сентября 2025
Ответ дляПеченюшка
Але ракушкам заводи - злоті - Іспанії
Ще і допомогла немало. Зараз все їм буде потрібно, навіть саме старе. Кому гірше буде від цього? Не розуміють що загроза або війна там, то Україні ще менше буде діставатися.
Света С Приветом• 10 сентября 2025
Нах вам та польша? Разберутся и без экспертных советчиц.
Вы лучше об этом переживайте
❗️Ищите, где перезимовать. Если повезет, то Запад Украины еще выдержит после обстрелов и будет с газом и светом. Но остальным нужно подумать, куда переехать, — глава Союза потребителей коммунальных услуг Попенко
Печальки.нет• 10 сентября 2025
Ответ дляlilul990
Сейчас поляки проснутся, и скажут что это украинские дроны, чтоб втянуть Польшу в войну. На этом все и закончится. Не волнуйтесь
Печенюшка• 10 сентября 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Вы лучше об этом переживайте

То якраз багато українців і зимують і не тільки в Польщі і інших країнах ЄС
Окрім допомоги гуманітарної військової і тд
Баба_Воля• 10 сентября 2025
Ответ дляlilul990
Польшу атакували два шахіда з бойовою частиною. Вам весело?
А нам має бути сумно, на нас в Україні майже щодня летить
lilul990• 10 сентября 2025
Ответ дляПечальки.нет
Але це не відміне факт, що все більше шахедів буде залітати в польшу чи інші країни. На жаль
lilul990• 10 сентября 2025
Ответ дляБаба_Воля
Да, бо польща це шлях поставки зброї в Україну

Ви хочете шоб цей шлях перекрили?
Печальки.нет• 10 сентября 2025
Ответ дляlilul990
А чего вам жаль? Он же не печалятся.
Гжегож Бженчишчикевич• 10 сентября 2025
А закрыть 4 аэропорта- это тоже штатная ситуация?
Печенюшка• 10 сентября 2025
Ответ дляБаба_Воля
Україна обороняється і завдяки поставкам зброї через Польщу
Нехай вам буде весело чотуж там
Печенюшка• 10 сентября 2025
Ответ дляПечальки.нет
А чего вам жаль? Он же не печалятся.
А Україна ж сама ж обороняється ? Без допомоги ?
Гарна нагода буде подивитися що залишиться з України без їх « нє пєчалятся»
Печенюшка• 10 сентября 2025
Ответ дляДуша компанії
А таки праві поляки на різних форумах коли пишуть , що українці радітимуть війні в Польщі і не допомагатимуть
Печальки.нет• 10 сентября 2025
Ответ дляПеченюшка
Если бы все эти желающие но не могущие угомонились, то и в Украине уже давно все было бы прекрасно.
Печенюшка• 10 сентября 2025
Ответ дляПечальки.нет
Ну не всім як вам ,кацапи - це прекрасно
Сокодавка ще та• 10 сентября 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Вы лучше об этом переживайте
о это уже было, было, было но прошло как уже эти клоуны достали (((
Баба_Воля• 10 сентября 2025
Ответ дляlilul990

Ви хочете шоб цей шлях перекрили?
Нехай краще стираються такі як Польща, Німеччина та інші, бо їм добре і затишно прикриватися українцями. Нехай не забувають, що вони наступні.