Xвостокрутелка• 10 сентября 2025
Як думаєте, відбою до 8 не буде?
Питаю бо не розумію що робити: викликати няню одразу чи чекати. В мене першокласник, якщо не буде відбою, то уроки розпочинаються онлайн і сьогодні вже школи з ГПД не буде. А мені на роботу на 8:30. Самого зрозуміло не залишу вдома
Залетна Я тут• 10 сентября 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Я фактично сама це зараз роблю, чоловік служить далеко. Робота з 8:00 до 17:00. Керівництво дозволило приходити на 8:30. Але срана ГПД до 16:30, я гризлась там, намагалась пояснити, що працюю до 17, до 16:30 ніяк не заберу, але там відповідь одна: держава профінансувала лише такі години праці вихователя ГПД
Якщо група відкрита і введена ставка вихователя, то є чітко визначений час роботи.
Якщо ввели менше ставки, то відповідно і робочого часу менше.
Ви дізнавалися,якому вас у школі?
Кумедна• 10 сентября 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Так а що зробить школа?
Брюнетка в Мармеладе• 10 сентября 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Нехай вам покажуть офіційні папери. Бо вихователь ГПД має працювати 6 годин в день на ставку
Залетна Я тут• 10 сентября 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Автор переживає що їй немає з ким дитину лишати, коли автор має бути на роботі. Автор мусить пів своєї зарплати віддавати няні, замість того щоб з дитиною був вихователь ГПД, за що він отримає зарплатню
Ну я так і сказала 😂 якщо б вихователь ГПД ген отримував зарплату у день, коли групи не було, то автору було б легше
Брюнетка в Мармеладе• 10 сентября 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Не в курсі за садочки, може і так
А школи? До 12 років не можна залишати дитину по закону саму
Номер закону можете назвати?
Залетна Я тут• 10 сентября 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Не в курсі за садочки, може і так
Блін, де ж стільки колоній для батьків знайти? Чи просто штрафами будемо розраховуватися?😂
Нас усіх вже давно пересадити потрібно. Бо не всі мають можливість винаймати няню. Сидять діти аж бігом дома
Рожайтретьего• 10 сентября 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Я вихователь гпд, аванс 2900, зарплата 3100, оце гроші, сама не розумію чому я досі там працюю за ту відповідальность
Брюнетка в Мармеладе• 10 сентября 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Так вихователь ГПД отримує зарплату і на канікулах, і під час карантинів і навіть волітку
Залетна Я тут• 10 сентября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Підтримую.
Але походу,у автора чарівна школа, якщо ще й під час тривоги уроки проводяться
Рожайтретьего• 10 сентября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Так, всі вчителі отримують так само.
Брюнетка в Мармеладе• 10 сентября 2025
Ответ дляРожайтретьего
Мінімалка на руки - 6140, плюс з вересня 2000 за роботу в несприятливих умовах.
Залетна Я тут• 10 сентября 2025
Ответ дляРожайтретьего
Значення немає. Не можуть пережити,що гроші ці просто так вам платять.
Аноним_Русалка• 10 сентября 2025
Ответ дляРожайтретьего
Тобто не розумієте
Працюєте, бо вам так зручно
Я так 5 років працювала у школі, типу біля дому, до 16 вже вдома була і працювала б там далі поки чоловік не благав щось змінити, хоча б для розвитку
Працюєте, бо вам так зручно
Брюнетка в Мармеладе• 10 сентября 2025
Ответ дляРожайтретьего
Так, всі вчителі отримують так само.
Так автора бентежить лиш вихователь ГПД
Залетна Я тут• 10 сентября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ви хочете щоб у автора інфаркт стався? 😂
Рожайтретьего• 10 сентября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Те, що буде з вересня побачимо, але я тієї допомоги Зе і не побачу, всі гуртки і додаткові підійняли ціни, якраз оте і перекрию, а рівень життя низький так і залишиться
Xвостокрутелка
• 10 сентября 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Займаєтеся казуїстикою зараз, це вам шани не робить
Оля_с_киркою• 10 сентября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Садочки працюють з 7.00 до 19.00 - що не так?
Не так. З 1 квітня з 8 до 18.
Кумедна• 10 сентября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
´може бути і 0,5 і 0,75
Кумедна• 10 сентября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ого. Вам вакансію показати? Черги нема
Брюнетка в Мармеладе• 10 сентября 2025
Ответ дляОля_с_киркою
Не так. З 1 квітня з 8 до 18.
В нас без змін
Рожайтретьего• 10 сентября 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Тобто не розумієте
Працюєте, бо вам так зручно
Це навіть вже не зручно, бо за ті кошти немає чого там бути, планую звільнятися, як не бумагу купи, то розфарбовки, то крейду кольорову, як порахуєш в кінці місяця(
Аноним_Русалка• 10 сентября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Номер закону можете назвати?
Щось переплутала
Наче немає такого закону, але щось чула за 12 років саме
Не суть. До 14 років повна відповідальність за безпеку дитину
Брюнетка в Мармеладе• 10 сентября 2025
Ответ дляКумедна
´може бути і 0,5 і 0,75
Може. Але нехай покажуть офіційний графік
Брюнетка в Мармеладе• 10 сентября 2025
Ответ дляКумедна
Ого. Вам вакансію показати? Черги нема
В нас так і не знайшли другого вихователГПД
Залетна Я тут• 10 сентября 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Навіщо мені шана?
Не тільки ви живете і працюєте в умовах війни. І не тільки у вас є діти. І ,до речі, не кожна мама може дозволити собі винайняти няню , а у вас є така можливість.
Але рахувати ті копійки вихователя і злитися,що вона їх ’ не заробила’ - от величезна вам ШАНА.
Кумедна• 10 сентября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Заступник директора і директор можуть надати інформацію. Але в автора нема можливості спитати, поки свариться. Їй треба, щоб люди у вільний час бавили її бубочку
Аноним_Русалка• 10 сентября 2025
Ответ дляРожайтретьего
Підшукуйте щось
Бо теж знаю таких, ой, я тут ненадовго, а потім роками сидять, пускають коріння. Як вивчена безпомічність
Люди просто не знають, що буває краще
Кумедна• 10 сентября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Не тільки у вас. У нас одну групу залишили , а не три. Нема кому.
Рожайтретьего• 10 сентября 2025
Ответ дляКумедна
Так в нас взагалі жесть,30 дітей в групах і з них ще є інклюзивні діти, дуже важко, вгледіти всіх на прогулянці просто ріл, я он після вчорашнього дня не чую ні ніг, ні бажання розмовляти дома немає