Йогуртікс1• 10 сентября 2025

Якщо дитина/діти перебирають їжу, не їсть чужу їжу та обіди зі шкільної їдальні

як ви реагуєте?
Федорино Горе• 10 сентября 2025
Буде голодна- поїсть
автор Йогуртікс1 • 10 сентября 2025
Ответ дляФедорино Горе
Буде голодна- поїсть
Наша пісня хороша, починаєм її знову?
Федорино Горе• 10 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
Наша пісня хороша, починаєм її знову?
Ви просили реакцію, я написала.
Співайте собі що хочете))
Крайня невістка• 10 сентября 2025
Никак. Знаю его особенность поэтому дома ест, с собой перекус. Домой приходит голодный ест.
Прошу, что бы хоть что то пробовал, но чаще всего это хлеб и напиток.
автор Йогуртікс1 • 10 сентября 2025
Ответ дляФедорино Горе
Ви просили реакцію, я написала.
Співайте собі що хочете))
Просто занадто часто чую, бачу оце ’буде голодний з´їсть хоче небудь’, ніби всі змовилися і кажуть одне й те саме
ТочноБудет• 10 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
Может они правы?
Котики-муркотики• 10 сентября 2025
Високосенситивна дитина, може бути аутичний спектр або ні якщо немає інших симптомів. Чи є певнмй набір продуктів які не вживає? Чи є певна консистенція їжі яку не їсть?
Huldra• 10 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
Просто это самый действенный и рациональный способ.
Сметчица• 10 сентября 2025
Это здорово! У вас умный ребенок!!!
Я без шуток!
Ребенок умеет думать!
220В• 10 сентября 2025
Не їсти чужу їжу - це цілком нормально і навіть хорошо. В їдальні теж треба бути обережним.
А ви готувати вмієте? Часто питання в тому, що дітям несмачно, особливо де намішано все-все.
Котики-муркотики• 10 сентября 2025
І якщо таким дітям не створювати умови ʼзвичноїʼ для них їжі - вони не будуть їсти і будуть голодні. Ну максимум хліб/печиво пожують як найбільш ʼбезпечніʼ продукти для них
Сметчица• 10 сентября 2025
Ответ дляКотики-муркотики
АбасраЦЦа! Уже и диагноз есть. !!
Я 50 лет не ем чужое. Особенно,когда посмотрю ,как повариха курит в рабочее время. Кто может гарантировать то,что она руки моет!??
А может она спешила и после туалета не мыла руки .. Что не нормально в том,что я не верю в условную ( придуманную ) аккуратность?
Проходишь мимо иной телки: от нее воняет так...папа...,что мужские носки в обуви работяги это фиалки
Кіма кепка• 10 сентября 2025
Моя дочка не ела в школьной столовой вообще, в гостях тоже может не есть - она просто будет голодная до вечера, но не поест то, что ей не нравится. Поэтому у нее всегда было свое меню) это конечно подвешивает иногда, но вариантов нет - она реально просто не будет есть, даже когда плохо станет, даже когда ацетон подскачет, она не будет есть то, что не нравится.
автор Йогуртікс1 • 10 сентября 2025
Ответ дляКотики-муркотики
До чого тут активний спектр? При аутизмі там взагалі якісь дієти спеціальні лікар назначає. У дітей, і дорослих теж, є свої смаки, і це база. У когось більше не улюблених продуктів, у когось менше. Я думаю, це нормально
Знову Я• 10 сентября 2025
Давайте з собою
Сметчица• 10 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
У вас замечательный,думающий ребенок. Ребенок это поймет позже,когда станет постарше!
На остальные- наплюйте.
Качка в тапцях• 10 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
Наша пісня хороша, починаєм її знову?
А що ви хочете? В такому випадку не теми тупі пишіть, а ведіть дитину до лікаря
Любви вам!• 10 сентября 2025
Готовлю только то что любит ребенок.
Котики-муркотики• 10 сентября 2025
Ответ дляСметчица
АбасраЦЦа! Уже и диагноз есть. !!
Було б смішно, але саме з запитом що племінник не їсть в садочку, певний набір продуктів, не їсть фрукти звернулись до психолога - і всі лікарі як ви, все Ок, зголодніє - поїсть, треьа виховувати. Через пару років підтвердження аутичного спектру, откати, откати, важкий 😞
Сметчица• 10 сентября 2025
Всем вонючкам- телкам- курильщикам посвящается мой пост номер 12. Посмотрим,сколько засранок.
автор Йогуртікс1 • 10 сентября 2025
Ответ дляТочноБудет
Может они правы?
Не завжди. В мене дитина якось пів дня ходила голодна, бо не хотіла їсти кабачкову ікру. Врешті здалася я, а не вона. Також не раз забувала взяти бутерброд в школу, теж від чого обіди не їла. Певно, вона коли голодна, не відчуває якогось болю чи щось таке.
АБВГДэшница• 10 сентября 2025
не переживайте, в студенчестве будет есть все подряд)) сейчас он просто реально не голодный
Сметчица• 10 сентября 2025
Ответ дляКачка в тапцях
Не ест- к психиатру,
Не любит манную кашу- к психиатру
Не хочет стоять стадом под метроном в садике- к психиатру!
Все,что не так,как надо стану- к психиатру!
И эти люди рассказывают мне о том,что совок- зло.
автор Йогуртікс1 • 10 сентября 2025
Ответ для220В
Моя взагалі не фанат супів, та інших блюд, де все намішано. Їсть гречку, вівсянку, запечене м´ясо, салати з свіжих овочів, випічку, фрукти. Ну солодощі звичайно.
Качка в тапцях• 10 сентября 2025
Ответ дляСметчица
Не ест- к психиатру,
Не любит манную кашу- к психиатру
Почитайте у авторки теми, і ви все зрозумієте))
Директриссимо• 10 сентября 2025
Готую лише те, що їсть . Якщо не подобається вигляд/ запах/ структура якогось продукту - блювотний рефлекс. Тому не наполягаю на нових продуктах. Бісить, но що поробиш?
Сметчица• 10 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
Если я перечислю вам то,что не ем все свои 50 лет ,то вы прозреете!
Ну не могу я это есть!
От лука( в любом виде)- рвота. От сала-@@@@@... После того ,как увидела у маминой ’подруги’ кота на столе для приготовления- амбец. Я там и пить перестала
И что?
все по ГОСТу!• 10 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
Наша пісня хороша, починаєм її знову?
Ніяк не реагую.
Моя така. І старший був такий.
Їсть те що їсть.
Старший вже дорослий, готує собі сам.
Менша не хоче - не їсть.
В школі не їсть - не смачно
автор Йогуртікс1 • 10 сентября 2025
Ответ дляСметчица
На остальные- наплюйте.
Так дитині 17 років буде. Виросла вже майже. Це все дитинство так ’перебирала’, нічого не змінилося. В лікарні правда один раз були проблеми через це, в 2 роки захворіла. Відмовлялася їсти лікарняне кашу. Але потім в лікарню не довелося лежати, тому більше нам це жити не заважало. Хіба що в ресторан не підеш, але нічого страшного - все одно чемодана грошей не ресторани немає)
все по ГОСТу!• 10 сентября 2025
Ответ дляЙогуртікс1
Так це правда.
Ви бачили голодну людину, у якої живіт від голоду крутить, в вона принципово не їсть?