Из Виа-гры• 10 сентября в 10:14
Чи нормально в 16 років жити як подружжя?
У знайомої діти живуть вже більше року майже як чоловік і дружина у батьків хлопця. Нормальна сімʼя в хлопця , в дівчини не дуже все благополучно. Якщо розійдуться, їі виганятимуть чи що? Ви б дозволили?
Хома з пастою• 10 сентября в 10:16
Нормально смотреть в свое исподнее и не осуждать поступки других.
Лукава_Кiшка• 10 сентября в 10:16
Шлюбний вік в Україні відповідно до Сімейного кодексу з 18 років, я як мати несу відповідальність за свою дитину поки вона не досягла повноліття, тому НІ
Nathalie27• 10 сентября в 10:17
Ненормально. Що батьки хлопця будуть робити у випадку вагітності дівчини?
Из Виа-гры
• 10 сентября в 10:17
Ответ дляЛукава_Кiшка
Абсолютно згодна, хочешь жити з дівчиною то йди працюй і неси відповідальність
Лукава_Кiшка• 10 сентября в 10:18
Ответ дляNathalie27
А батьки дівчини, а сама дівчина? Тут всі співучасники
Хоча завагітніти можна і не проживаючи однією сімʼєю
Из Виа-гры
• 10 сентября в 10:18
Ответ дляЛукава_Кiшка
Батьки дівчини тільки раді, точніше мама , батька немає
Одна_на_всей_планете• 10 сентября в 10:18
Смотря какие дети. Мои родители, например, не разрешили мне в 16 лет выйти замуж. Мыслей, предложений или разговоров о сожительстве даже не возникало у нас. Но в 17 сдались и разрешили. Мы были серьёзными уже тогда и точно знали, что подходим друг другу, чего хотим, как будем жить и тд.
Черговий по кухні• 10 сентября в 10:21
Ответ дляNathalie27
Відправлять на аборт. Люди прийняли рішення,хай живе в нас,аби синок десь не гуляв. Очевидно,що нормальна родина не дозволить дитині жити в хлопця. Поки діти потішаться,а там видно буде
Nathalie27• 10 сентября в 10:21
Ответ дляЛукава_Кiшка
В темі написано, що батьки у дівчини неблагополучні. Ну і якщо вони дозволили в такому віці їй жити з хлопцем, то явно нічого робити вони не будуть.
Сусановна• 10 сентября в 10:22
Ответ дляОдна_на_всей_планете
И как? До сих пор вместе?
Сусідка знизу• 10 сентября в 10:22
Ненормально даже то, что этого хотят дети. Дич какая-то хомут добровольно вешать в 16 лет
Черговий по кухні• 10 сентября в 10:22
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Це гарний приклад. А скільки років разом?Ви зразу окремо жили,розкажіть,коли діти народилися,розкажіть трошки про себе,будь ласка
Одна_на_всей_планете• 10 сентября в 10:22
Ответ дляСусановна
И как? До сих пор вместе?
Да. В этом году 35 лет отметили.
Nathalie27• 10 сентября в 10:22
Ответ дляЧерговий по кухні
Значить батьки хлопця теж не дуже благополучні, якщо все так
Из Виа-гры
• 10 сентября в 10:24
Ответ дляСусідка знизу
Який хомут? Окрім кохання і школи ніякого хомуту. Батьки платять за все обом, їжа, одяг, навчання, живи і кайфуй
Черговий по кухні• 10 сентября в 10:25
Ответ дляСусідка знизу
Який там хомут? Хомут батькам. Хлопчик хоче їб@тися ненапряжно,привів на голову батькам,а дівчинка хоче звалити з неблагополучної родини.
Сусідка знизу• 10 сентября в 10:26
Ответ дляИз Виа-гры
А отношения это не хомут? Это уже не сам себе предоставлен.
Из Виа-гры
• 10 сентября в 10:26
Ответ дляСусідка знизу
Він каже що вона його єдина на все життя
Українська зірочка• 10 сентября в 10:27
Я б не дозволяла, але в 90ті такі випадки бачила, закінчувалися благополучно. Більшість одружувалися, заводили сім´ї, іноді дитина доживала до свідомого віку і йшла в широкий світ:) одна навіть отримала освіту ща рахунок батьків хлопця:)
Мені це теж дивно, але є прошарок суспільства який до цього ставиться простіше. Батьки селять дітей у себе, щоб контролювати використання контрацептивів.
Сусідка знизу• 10 сентября в 10:27
Ответ дляИз Виа-гры
Дети просто глупые. Наверное ни целей ни интересов других в жизни нет.
Из Виа-гры
• 10 сентября в 10:28
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Да. В этом году 35 лет отметили.
Раніше молодь була інша, не вірю що вас батьки собі на шию повішали після весілля
Українська зірочка• 10 сентября в 10:28
Ответ дляИз Виа-гры
Ви просто неправильно назвали цю тему, бо написали ’сім´я’, а вони живуть не як сім´я, а як двоє неповносправних на шиї у батьків.
Воздух в банке• 10 сентября в 10:28
Ответ дляЧерговий по кухні
може и батько присоединится???)
Воздух в банке• 10 сентября в 10:29
Ответ дляИз Виа-гры
шо??? прям так и каже????))))
Из Виа-гры
• 10 сентября в 10:29
Ответ дляВоздух в банке
шо??? прям так и каже????))))
Як не дивно але саме так
Играю у края• 10 сентября в 10:30
Моим по 17, не живут вместе, но девушка на выходные приезжает к нам. На каникулах может задержаться на 3-4 дня. Обе семьи благополучные и обеспеченные
Одна_на_всей_планете• 10 сентября в 10:31
Ответ дляЧерговий по кухні
Вместе 35 лет. Сначала мы ходили то к одним родителям, то к другим, а потом, через год после работы от вновь образовавшегося АТП, где стал работать муж, мы получили квартиру. Союз тогда только развалился и многие предприятия оформлялись, как вновь созданные, очереди н₽ квартиры были тоже новые. Нам повезло успеть получить квартиру, как молодым специалистам. Первого ребёнка родили через четыре года, на тот момент мы были на 4 курсе в институте. За 4 года успели закончить техникум и поступить на 3 курс в ПКИ. Дипломы получили в 1997. Всегда работали в одной организации.
Мы и расписались так рано лишь из-за того, что не хотели расставаться даже днём, поэтому нас устраивает что мы всегда вместе.
Потом открыли свой бизнес. Родили ещё детей)
Сейчас старшей дочери 32, младшему сыну 12.
Решение расписаться и обвенчаться 35 лет назад, оба считаем самым лучшим решением в нашей жизни.
Українська зірочка• 10 сентября в 10:31
Ответ дляИграю у края
Ви видаєте презики?