Из Виа-гры• 10 сентября 2025
Чи нормально в 16 років жити як подружжя?
У знайомої діти живуть вже більше року майже як чоловік і дружина у батьків хлопця. Нормальна сімʼя в хлопця , в дівчини не дуже все благополучно. Якщо розійдуться, їі виганятимуть чи що? Ви б дозволили?
Из Виа-гры
• 10 сентября 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ви просто неправильно назвали цю тему, бо написали ’сім´я’, а вони живуть не як сім´я, а як двоє неповносправних на шиї у батьків.
Я написала подружжя
Воздух в банке• 10 сентября 2025
тут в 20 она его из института заставила уйти..а то по 16 им..деловым... пусть работать идет..дурь из головы выйдет!)
Играю у края• 10 сентября 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Ви видаєте презики?
Они в состоянии сами купить
Українська зірочка• 10 сентября 2025
Ответ дляИз Виа-гры
Я написала подружжя
Подружжя це дорівнює сім´я.
Джем Шакіри• 10 сентября 2025
Так родичі жили, по суті цивільним шлюбом в його батьків 5 років поки вчились. Потім одружились, переїхали на зйом і за 5 років заробили і на квартиру, і на авто і на будинок. Вона геть з бідної родини була, хлопець все взяв на себе, потім ще й батьків в бізнес прилаштував.
Одна_на_всей_планете• 10 сентября 2025
Ответ дляИз Виа-гры
Раніше молодь була інша, не вірю що вас батьки собі на шию повішали після весілля
Нет, нет… этого не было. Мы учились заочно и работали.
БершкомангоЗар• 10 сентября 2025
Ответ дляИз Виа-гры
Абсолютно згодна, хочешь жити з дівчиною то йди працюй і неси відповідальність
Моя племінниця так почала жити. Я її вмовляла, говорила, що нафіга це сімейне життя так рано, але вона звісно зробило по-своєму, ще й заміж вийшла в 17. Але це не завадило їм стати досить успішними. Зараз їй 20 , дуже добре обидва заробляють переїхали в інше місто, живуть самостійно. Це їх вибір.
Я можу здогадуватися, що діти просто збігають з сім´ї до іншої. Тобто шукають того, що не отримують вдома
Пиши-пропало• 10 сентября 2025
Нет не разрешила бы и вообще я против сожиьельства в любом возрасте
БершкомангоЗар• 10 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
В темі написано, що батьки у дівчини неблагополучні. Ну і якщо вони дозволили в такому віці їй жити з хлопцем, то явно нічого робити вони не будуть.
Цікаво,як можна заборонити. Вдома закрити?
Сусідка знизу• 10 сентября 2025
А никого наглость деток не возмущает ? С какого перепуга я должна жить еще с кем-то? Тем более такой возраст , что их еще может быть сколько угодно. Я не люблю чужих в доме , мне дискомфортно.
БершкомангоЗар• 10 сентября 2025
Ответ дляИз Виа-гры
Ваша фраза-думка бабусі:))
Nathalie27• 10 сентября 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Домовитись з батьками хлопця не брати її на спільне проживання
Луковая• 10 сентября 2025
Парню удобно. Маме парня тоже удобно, помощь по хозяйству. Девочке удобно жить отдельно от родителей. Ну и, раз девочка с неблагополучной семьи, ее такое положение не шокирует.
Луковая• 10 сентября 2025
Ответ дляИз Виа-гры
Як не дивно але саме так
А чого дивно? Первая любовь. Натрах@ется, надоест, поменяет. Или не поменяет, как пойдет.
БершкомангоЗар• 10 сентября 2025
Ответ дляСусідка знизу
Ну можете повозмущаться. Но у моей племянницы, например, такой характер, что ты можешь делать что угодно, но она сделает по-своему ( имею ввиду, что она домой парня привела-они жили то у неё, то у него). . Как вариант, можно было с ней поссориться и испортить отношения на всю жизнь, пытаясь шантажировать и что-то запрещать. К тому же сейчас дети уже очень рано начинают зарабатывать и финансовый шантаж точно не работает.
БершкомангоЗар• 10 сентября 2025
Ответ дляNathalie27
А якщо хлопець вже заробляє гроші і батьки а принципі не проти.
Моя сестра дуже принципова і завжди підходила адекватно до виховання ( вона мене виховувала ). Але навіть тут вона здалась. І як виявилось, правильно зробила.
Не треба розвішувати ярликів про паганих батьків , неналежне виховання і та.і. Ситуації бувають різні і діти також.
Трохи злякана• 10 сентября 2025
Зі свого досвіду б не дозволила. Принаймі у 16 років і поки ходять у школу. Тому що я втекла жити до хлопця, коли мені ще не було 17, але школу я вже закінчила. Я була з дуже хорошої сім´ї та забезпеченої, хлопець і майбутній перший чоловік теж був нормальний, хоч у нас і не склалося потім.
Слава Українi• 10 сентября 2025
В 16 лет у нас родился сын. Муж работал, а я сидела с сыном в съемной кв.
Вельми шановна• 10 сентября 2025
У моих знакомых у дочки в 14 зачесались, она захотела жить с парнем. Они ее закрывали, уговаривали, просили, ругали, в 16 она переехала к нему.
Сусідка знизу• 10 сентября 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Т е человек может припереться в чужую квартиру и жить ? Ничего не напоминает ? Начали зарабатывать - прошу на сьем , ну ок, могу помочь немного дать денег на съемную квартиру. Но это свинство нарушать уклад жизни других людей.
БершкомангоЗар• 10 сентября 2025
Ответ дляСусідка знизу
Что значит припереться? Человека пригласил парень ( девушка), который является членом семьи в этой квартире. И это уже решается между ними в семье, а не с тем, кто пришел.
Я бы не пришла жить в семью, но речь не обо мне. Если парень привел свою девушку домой, то вопрос не к ней, а к сыну должен возникать.
Сусідка знизу• 10 сентября 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
То и значит. Я бы в жизни не пришла бы жить куда-то. Мы жили в общаге , потом снимали , потом уже купили свою. И взрослые дети не должны жить с родителями , хоть сами хоть с сожителями. Я еще хочу пожить для себя с мужем , а не терпеть неудобства от взрослых детей.
БершкомангоЗар• 10 сентября 2025
Ответ дляСусідка знизу
Не все такие как вы.