В інтернеті можна зустріти думку, що відмінники менш психічно стабільні ніж двієчники.
Не знаєте, чому всі так переживають за відмінників, а от за двієчників всі спокійні?
Розовые одуванчики• 10 сентября в 12:14
На первом фото у девочки поликистоз яичников и инсулинорезистентность . И скорее всего повышен кортизол.
Дівчина Гілмор• 10 сентября в 12:15
Ответ дляGo go go
У цьому році була на випускному, там нагоджували дітей які мали по усім предметам відмінно. Усі ці дівчатта були якісь змучені
А що їм потім це дає? Не треба буде нмт здавати?
Дівчина Гілмор• 10 сентября в 12:17
Ответ дляWitty
Вони здадуть добре, не переживайте. От такого, щоб вчився на трійки і нмт на 190 балів - не чула))
Де ви прочитали, що я переживаю? Просто питаю, чи є якийсь зиск в цьому?
Ответ дляGo go go
Не,ну у нас одну награждали - ни разу не измученная, мама регулярно поздравляет класс.рука и учителей,из школы не выкисает.
Комплекс відмінника завдає дитині значної шкоди, оскільки формує нездорове ставлення до успіху та невдачі.
Занижена самооцінка та залежність від думки інших. Дитина починає вірити, що її цінність як особистості залежить виключно від її досягнень. Будь-яка помилка або низька оцінка сприймається як повний провал, що призводить до самокритики та невпевненості в собі.
Високий рівень тривоги та стресу. Постійний страх не відповідати завищеним очікуванням призводить до хронічного стресу, тривожних розладів, апатії, безсоння і, в крайніх випадках, до невротичних станів та депресії.
Соціальна ізоляція. Через постійну зайнятість та прагнення до ідеалу, дитина може нехтувати спілкуванням з однолітками, що веде до самотності та відсутності справжніх друзів. У деяких випадках, вона може ставитися до однолітків як до конкурентів, а не друзів.
Відсутність задоволення. Дитина не відчуває справжньої радості від своїх досягнень, оскільки вони сприймаються як обов´язок, а не як особиста перемога. Задоволення від успіху швидко минає, адже потрібно прагнути до наступного ’ідеального’ результату.
Емоційне вигорання. Надмірне навантаження та постійна психологічна напруга можуть призвести до повного виснаження, втрати інтересу до навчання і хобі, що раніше приносили задоволення.
Ответ дляBeile
Моя лучшая на парраллели, я не сдаю фонды и на собрания не хожу, у меня даже Эл дневник не подключен, ни разу не заходила, клаассиук ссорится со мной по этому вопросу. Но, она меняет учителей на свое усмотрение, может перейти из одной группы в другую, покупает себе курсы, какие хочет, и находит репетиторов, если ей надо. Поэтому ей никто не может запретить.
Your Sweetheart• 10 сентября в 12:24
Ответ дляРозовые одуванчики
Вы эндокринолог?
Она нормально выглядит,худая
Життя наскільки багатогранне і потрібно мати ще купу всяких скілів, окрім НМТ на 200, що ніколи не знаєш, як складеться доля дитини і що дійсно допоможе стати успішним в житті, всякі крайнощі не є добрими, але вміння працюваи і самостійно досягати чогось, то однозначно на користь.
Розовые одуванчики• 10 сентября в 12:28
Ответ дляYour Sweetheart
Вы эндокринолог?
Она нормально выглядит,худая
Тем не менее у неё акне, пост акне на щеках. Мышцы спины напряжены из за мало подвижного образа жизни.
При то что она худая у неё есть ’кольца венеры’
Я тоже была худая с поликистозом яичников .
Розовые одуванчики• 10 сентября в 12:29
Ответ дляOlga_72
Там же нема фото в повний рост. Звідки такі висновки?
По лицу видно .
Розовые одуванчики• 10 сентября в 12:31
Ответ дляOlga_72
У худых людей тоже есть поликистоз яичников. И таких тоже не мало.
Ответ дляfedonik
Вы не допускаете,что это желание и цель самих детей, такого не может быть в Вашей картине мира?
Ви знаєте шкільну програму останніх років? Так, я вважаю що це не нормально, ночами вчити на пам´ять підручники історії та укр.мови у той час коли інші діти розважаються. Доречі, мої здавали історію на дуже високі бали, при цьому причино-наслідкових зв´зків у історичних подіях вони не розуміють, цей момент я вже з´ясувала, з географією ще гірше, а бали високі