innainz• 11 сентября в 05:54

Фото разрушений польских домов,авто после массовой атаки дронов рф

Станом на 18:00 10 вересня поліція Польщі підтвердила падіння 15 дронів у різних населених пунктах країни.Про це повідомила речниця Міністерства внутрішніх справ Польщі Кароліна Галецька на платформі Х.За її словами, уламки виявили у таких місцях: Чоснувка, Чешьнікі, Кшивовежба-Колонія, Мнішкув, Олесно, Велкі Лань, Вохинь, Вихалев, Вирики, Заблоце-Колонія, Нове Място-над-Піліцею, Бихавка Третя, між Радяни-Северинув, Чижув та Собутка.Поляки фотографировали уламки дронов в городе Цеханув
автор innainz • 11 сентября в 05:55
автор innainz • 11 сентября в 05:56
ішо• 11 сентября в 06:00
на першому фото - Україна
автор innainz • 11 сентября в 06:05
Ответ дляішо
на першому фото - Україна
Польское село
автор innainz • 11 сентября в 06:05
Сочувствуем и надеемся,что НАТО достойно ответит.Там же польские семьи жили с детками
Kapitoshka7• 11 сентября в 06:05
Ви одну хату і раком, і боком, і стоя сфотографували??? В Україні ще й не таке було і чомусь допомогу вони нам не спішать надавати.
автор innainz • 11 сентября в 06:06
Ответ дляKapitoshka7
Не все фото выкладывают,и они под колпаком и защитой НАТО.Список населенных пунктов в теме.
автор innainz • 11 сентября в 06:07
Конечно,боятся,что б паники не было у людей,не все выкладывают,но я не понимаю,почему не сбили такую толпу тех гераний?
Kapitoshka7• 11 сентября в 06:09
Ответ дляinnainz
Не всі фото? А вони є? Чи більше звіздєжу?))) вибачте, але ці нещасні переср@ли так, що їм на сто років вперед вистачило. Але вони в Україні весь час пропагують, що Треба продовжувати війну, значить війна повинна прийти в дім кожного хто за війну і зруйнувати все, що він має. Цікаво куди польські біженці будуть тікати, в яку країну??? Як будуть психічне здоров´я поправляти???
автор innainz • 11 сентября в 06:11
Ответ дляKapitoshka7
Маклерша с Испании говорит по видео,что польских покупателей больше всего.Тут писали советчицы,что выезжают поляки на Германию и дальше,пробки.
автор innainz • 11 сентября в 06:12
Вчера польские власти записывали мужчин в ТРО.-Войска территориальной обороны
Kapitoshka7• 11 сентября в 06:13
Ответ дляinnainz
Та якщо б Росія сьогодні напала на Польщу, то вона б її просто розчавила як букашку. Україна ще хоч якось готова з вічними скандалами, проблемами, майданами, трохи загартована, а ці просто сидять на троні і що найбільше мене вразило, так це те, що для відновлення!! України Польща запропонувала через неї усі гроші пропускати. Ну це ж треба бути таким шахраєш всесвітнього масштабу. Ніхто ті гроші Україні ніколи не дасть, ця світова мафія робить тільки на відмивання, а не на реальну допомогу і демократичні цінності.
автор innainz • 11 сентября в 06:14
Польша и в НАТО,и в Евросоюзе и такой ужас.Если спальня на втором этаже,то там люди были ночью.Разве была сирена у них в городах
Kapitoshka7• 11 сентября в 06:14
Ответ дляinnainz
Їх хтось виганяє з дому???? Вони самі🤣🤣🦥
автор innainz • 11 сентября в 06:15
Ответ дляKapitoshka7
Я не вникаю кто там и что,сейчас много вбросов в СМИ и дезы,и враг не спит.Я смотрю на реальность.
автор innainz • 11 сентября в 06:16
Страшно и неприятно все это.Сегодня 15 дронов,завтра 25,послезавтра ракеты.пуйло так работает
автор innainz • 11 сентября в 06:17
Ранее двух поляков ракета убила...И еще был инцидент,как то заминают это все
Belosnezka1980• 11 сентября в 06:18
Без образ, не злорадствую, та згадую, що вони з нашим зерном робили.
Kapitoshka7• 11 сентября в 06:18
Ответ дляinnainz
А у нас не люди, а худоба?????????? Коли руйнують цілі багатоквартирні будинки???? Палять машини...нічого страшного, у поляків дуже багато грошей, чистого прибутку 1 трилліард Дол. Не пропадуть, на відміну від України, до речі, це вони за рахунок України так нахилися, якби не ми, сиділи б вони в туалеті на вулиці у вигляді викопаної ями.
автор innainz • 11 сентября в 06:18
Ну вот спали люди.Они уверены,что муха не пролетит,что они в НАТО,в Евросоюзе и тут такое
автор innainz • 11 сентября в 06:19
Ответ дляBelosnezka1980
Это да.Кучка фермеров -не вся страна.Польша нам помогала и спасибо помогает у войну
Kapitoshka7• 11 сентября в 06:19
Ответ дляBelosnezka1980
Та то божа благодать! Господи, вони тим зерном ще ригали будуть, тупі олені.
автор innainz • 11 сентября в 06:21
Ответ дляKapitoshka7
Поймите,мы не в НАТО,не в Евросоюзе,нашу технику и оружие до 19 года распродали попередники по миру и накупили недвиги деткам по лондонах и сингапурах.Склады повзрывали.русня на нас напала,а не на них!Хотя уже и на них частично
ішо• 11 сентября в 06:21
Ответ дляinnainz
Польское село
Та шо ви кажете?
автор innainz • 11 сентября в 06:23
Нам надо и себя винить,что в 1991 году мы пошли не за Прибалтами,а поверили брацкому народу и не вышли с протестами,когда ядерку россии дарили свою..(((
Bombastic• 11 сентября в 06:24
Ответ дляBelosnezka1980
І мільйонам українців допомогли.
Щеб фільтрувати українці вміли новини які по тв показують , то може б не так погано дало в Україні
Kapitoshka7• 11 сентября в 06:24
Ответ дляinnainz
НАТО - стихійний альянс часів 2 світової війни, який буде знищений. Ви мене ще згадаєте. Я раніше писала, що раша нападе на Польщу ´, так буде і з НАТО, ця організація буде знищена із середини
Belosnezka1980• 11 сентября в 06:24
Ответ дляKapitoshka7
А дальнобійники, які помирали на Польських кордонах, бо їх не пропускали? То таке? Вони ніколи нас не любили, це м´яко кажучи.
Bombastic• 11 сентября в 06:25
Ответ дляBelosnezka1980
А ви кого любили? Більшість поляків хороші адекватні люди
І доречі один одного не обсирають і не гноблять як українці
Kapitoshka7• 11 сентября в 06:28
Ответ дляBombastic
Колективний розум. Ніхто не думає індивідуально. Усі думають що мені за це буде і як мені це вигідно.