marinatheqeena• 11 сентября в 11:06

Юкрейн Экспресс из США не заказывайте новых посылок

Перевозчик сообщил, что у них какие-то проблемы с доставкой в Украину, якобы перезаключение контрактов с партнерами - держит пришедшие посылки на складе и не говорит, когда будут отправки и будут ли вообще. У меня так застряли у них две посылки((( Футболят или ждите или звоните в Америку. Будьте внимательны, кто им пользуется!
Пасти Ла• 11 сентября в 11:14
А куди ж вони тоді доставляють? Якщо не в Україну? Я колись їх спитала доставити з США в Європу - сказали не доставляють.
Ворую вкусняшки• 11 сентября в 11:51
не наганяйте паніку, всім все доставлять, можливо, трохи затримають, поки знайдуть нових партнерів в Україні, бо попередні виявились недоброчесними
Птица Говоруша• 11 сентября в 12:45
Какой ужас, боже что делать
Рання пташка• 11 сентября в 14:40
Ответ дляВорую вкусняшки
то цікаво-розвіз пр Україні йде НП. хм..
автор marinatheqeena • 11 сентября в 16:03
Ответ дляВорую вкусняшки
Моя посилка вже 2 тижні лежить у них на складі, інша теж не рухається. Я не наганяю, але хочу звернути увагу інших. Бо якби я знала про ситуацію раніше, я б другу посилку на них би взагалі не замовляла. Не впевнена чи взагалі питання в партнерах в Україні, бо я отримала відповідь від ЮЕ «На даний момент існують певні проблеми з передпідписанням контрактів з авіалініями та судноплавними компаніями в США»
Ворую вкусняшки• 11 сентября в 16:16
Ответ дляmarinatheqeena
це відписка, всім так відповідають, насправді там причина в іншому, клієнтам про це ніхто не скаже. Думаю, скоро розберуться і все буде добре.
автор marinatheqeena • 11 сентября в 17:08
Ответ дляВорую вкусняшки
Так, по відгуках клієнтам дають зовсім різні відповіді
Сама собі лікар• 11 сентября в 23:14
Така ситуація тільки із доставкою з США? Чи з Європи також?
автор marinatheqeena • 11 сентября в 23:15
Ответ дляСама собі лікар
Ніби тільки зі США
Вилами по воде• 12 сентября в 08:08
А якщо у посилки звичайним морем у статусі вказана орієнтовна дата прибуття 22 вересня, є шанс, що вона все ж буде приблизно цієї дати? З якого часу почалися ці трабли у них?
автор marinatheqeena • 12 сентября в 09:18
Ответ дляВилами по воде
Про море не скажу, про трабли офіційно написали у фейсбуці 2 дні назад, але фактично посилки вже 2 тижні не рухаються зі складу
автор marinatheqeena • 12 сентября в 09:25
Сьогодні ще й сайт і додаток перестали працювати
Вилами по воде• 12 сентября в 11:30
Ответ дляmarinatheqeena
Море ніби теж з портів не віддають як я зрозуміла
Кастрюлька• 12 сентября в 21:26
Ответ дляВилами по воде
В мене стоїть орієнтовна 11.09 5 посилок і 15.09 і статус не міняється
Вилами по воде• 13 сентября в 00:08
Ответ дляКастрюлька
А у вас хіба працює додаток чи сайт? Де ви бачите статус?
Сама собі лікар• 13 сентября в 09:56
І досі сайт не відповідає. Як думаєте, то вже все?
Кастрюлька• 13 сентября в 22:20
Ответ дляВилами по воде
Пару днів назад. Бачила ще