Боневтікла• Изменено 12 сентября в 12:42

Мені подобаються всі країни Європи. Як тут можна вибрати найкращу?

Якось же люди вибирають
Аналізують
Роблять висновки

А як їжак в тумані.. хочу навчати дітей
Хочу займатись туристичним бізнесом (мається на увазі купити квартиру і там здавати подобово, маю досвід)

Мова.. не знаю ніяку, не спілкувалась раніше, тому і не вчила спеціально. На рівні А2 англ знаю

Можливо тут мені щось порадять..
месяцкие• 12 сентября в 12:43
а чего это? А как же родина? Что забыли в Эвропе?!
Я супер-пупер• 12 сентября в 12:45
Туристический бизнес - это посуточно сдавать квартиру, о как!
Ганцю в кєдах• 12 сентября в 12:45
Немечина, канешна😎
Добра, коли сита!• 12 сентября в 12:46
Вы мне напоминаете нашу знакомую, у неё муж разбогател на фоне войны и она бегает и не знает куда уже потратить деньги. И детей заграницей учить будет и квартир купит и какая это машина у тебя, Тойота? Хорошая? Мы тоже купим, деньги есть. Вы на море ездили? А как это купить, куда идти? Деньги есть, не вопрос.
Mersikalika• 12 сентября в 12:49
Ответ дляДобра, коли сита!
Муж знакомой тцкашник?
Добра, коли сита!• 12 сентября в 12:49
Ответ дляMersikalika
Муж знакомой тцкашник?
Гос чиновник в министерстве обороны.
Мию чакри щоденно• 12 сентября в 12:51
Як це найкращу, найкращу для чого? Їдьте самі, подорожуйте, досліджуйтн, поки самі не спробуєте, не зрозумієте
ПесиКот• 12 сентября в 13:02
Хочете сидіти на всіх стільцях одразу ? 😂

Якшо всі країни для вас однакові - киньте монету . А потім переїдьте , вивчіть мову , досягніть якогось рівня - це вже база буде , фундамент . Життя не вічне - по всім країнам не набігаєшся
БоВжеВільна• 12 сентября в 13:03
Болгария ваше.
ПесиКот• 12 сентября в 13:04
Смішна тема, чесно.

Навіть не думала що так можна думати:)))
Физрукая• 12 сентября в 13:05
Щоб зрозуміти чи подобається країна, треба там пожити резидентом років з п´ять. Відчути на шкурі всі її прояви і особливості. А так ваші подобання надто поверхневі. Європа дуже-дуже різна.
автор Боневтікла • 12 сентября в 13:10
Ответ дляФизрукая
Всі так кажуть
І ніякоі конкретики
автор Боневтікла • 12 сентября в 13:10
Ответ дляДобра, коли сита!
В мене немає мішка грошей нажаль
Якби був - я б тут не питала
Все до блиску• 12 сентября в 13:12
Ответ дляДобра, коли сита!
’Всё нормально, деньги есть’ (с)
Доль Чекомбана• 12 сентября в 13:14
Греция или Испания, зависит от ваших денег
Гарантую неперелевки• 12 сентября в 13:18
Ответ дляДоль Чекомбана
А какже окупасы в Испании?
автор Боневтікла • 12 сентября в 13:35
Ответ дляГарантую неперелевки
А какже окупасы в Испании?
Я думаю що якщо купувати в закритих будинках, з охороною і відеонаглядом то вони нам не страшні