Найщасливіша• 12 сентября в 13:04
кто разбирается в винтажной бижутерии зайдите пожалуйста
стоит оно 1200 или нет? винтажное бренд napier
продавец пишет идеальное состояние
Не гоню• 12 сентября в 13:09
Ответ дляВсех анонимов аноним
В каком месте там винтаж ? Манекен?
Автор так помпезно назвала б.у)
Найщасливіша
• 12 сентября в 13:10
Ответ длядамаАмстердама
А чего это вдруг винтаж действительно?
написали так в объявлении и о бренде гугл так пишет
я же не спорю))
Неробименінерви• 12 сентября в 13:11
Какая прелэсть. Винтаж на пол шеи. Шото дутое. Зачем оно вам? Такое бесвкусное.
Найщасливіша
• 12 сентября в 13:12
Ответ дляНеробименінерви
мне нравится)
Хропочка з гривкою• 12 сентября в 13:27
Ответ дляНайщасливіша
мне нравится)
Я не разбираюсь, но если вам нравится, то почему нет? Покупайте)
Пліснявілий сир• 12 сентября в 13:29
я продаю вінтажну біжутерію. Загалом, це ринкова ціна, не завищена, але і сказати, що вам пощастило знайти таку пропозицію не можу. Інша справа, якщо візуально - це прям ваше, тоді дуже гарний варіант
На привозе• 12 сентября в 13:45
Ответ дляПліснявілий сир
А підкажіть, будь ласка, такі браслети (на жаль, не знаю бренд) не задорого за 2100? Я вагаюсь придбати чи ні.
Пліснявілий сир• 12 сентября в 13:56
Ответ дляНа привозе
я так розумію, немаркований американський вінтаж. Ціна на прикраси без маркування (які неможливо ідентифікувати) переважно нижча. Так є багато якісних колоритних прикрас , які, нажаль, виробних не промаркував. І тут вже треба дивитись на естетичну складову (справа індивідуальна), період, використані матеріали. Це точно не давні браслети (і взагалі питання чи вінтажні, треба краще розглядати).
На мій погляд дорого
На привозе• 12 сентября в 13:59
Ответ дляПліснявілий сир
На мій погляд дорого
Дякую 🫶🏻
Найщасливіша
• 12 сентября в 14:07
Ответ дляХропочка з гривкою
спасибо, забрала еще и со скидкой)
Найщасливіша
• 12 сентября в 14:09
Ответ дляПліснявілий сир
спасибо за ответ)