Кусман Сиру• 12 сентября 2025
Что у вас будет на новогоднем столе?
Проработник• 12 сентября 2025
Ответ дляНа пів ставки
Вважаєте в грудні шахедів не буде? Будуть. І ракети будуть. А такі як ви будуть мати аргумент, що не до свят
Не буде! На кацапію будуть вертатись, бо вже пора! Шоб вони всі там повиздихувпли вже, сил нема… Ми ялинку гарну зробимо, стіл з шампанським буде!
люблю_тортики• 12 сентября 2025
Ответ дляпьЯНА
Та не исключено , что исполню такое. У меня работа адовая, отпуск на рождественские будет, детей заберу, родителей приглашу и будет нам весело
Гарного відпочинку!
Ми Різдво вдома, а новий рік завжди кудись їздимо
Кусюче сонечко• 12 сентября 2025
Буженина будет точно, дочь очень любит, остальное понятия не имею, ещё не думала над этим.
Ananasprotivogaz• 12 сентября 2025
Ответ дляпьЯНА
Оливье, утка/гусь, крабовый, блинчики. Это то, что я не люблю готовить, не особо и есть, но мои любят, поэтому заставляю себя делать
Теперь оливье хочу... И крабовый. Как вы его делаете?
пьЯНА• 12 сентября 2025
Ответ длялюблю_тортики
Гарного відпочинку!
Спасибо) И Вам хорошего отдыха
Ваша прЭлесть• 12 сентября 2025
Ответ дляпьЯНА
Кем работаете?
На пів ставки• 12 сентября 2025
Ответ дляПроработник
Ох, ваші б слова та богу. Я б тільки раділа, але щось в мене оптимізму не додається. Тому ялинка буде, і Святвечір буде з колядками і подарунки дітям обовʼязково будуть. Нам на радість, а русня нехай удавиться від заздрощів
Стріляний птах• 12 сентября 2025
Ответ дляНа пів ставки
Дивний у вас рецепт мʼяса по-французькі
Цікаво, а як ви робите?
Квітка папороті• 12 сентября 2025
Ответ дляШвидка Настя
Рошен конфеты и торт,которые к новому году отец ухылянтов поднимет еще в три раза
Куда он поднимет торт и конфеты?
На пів ставки• 12 сентября 2025
Ответ дляСтріляний птах
Цікаво, а як ви робите?
Як по класиці, по традиційному рецепту 🤷♀️
Шарами мʼясо (сивина або яловичина, тоненькими слайсами), картопля тоненькими кружечками, цибуля кільцями, майонез та сир. Іноді додаю гриби або помідори. Але щоб курку з ананасами називали мʼясом по французькі вперше чую
Ms. Любмая жена• 12 сентября 2025
Альо, жіночко. Зараз не вісімдесяті, щоб починати гоцати за дефіцитами у вересні. На що око ляже в останній тиждень грудня, те і буде. Теж мені, художній перфоманс - їжа на свято.
На пів ставки• 12 сентября 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
Ой не скажіть. Я вище писала, що минулого року за 3 дні до Різдва вже ніде не змогла качку купити. Може на базарі і була ще, туди я не доїхала. А в магазинах розкупили
Нашли в капусте• 12 сентября 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Сім´я бобрів?😁
Сидим с бобром за столом. На ужин готовим полено.
Ms. Любмая жена• 12 сентября 2025
Ответ дляНа пів ставки
Я ж і кажу - за тиждень максимум. Я сходила на базар 29, купила гарненьку гусочку і всяке придане до неї та й порядок. Базар аж ломився від всього.
ЯспАкойнаЯ• 12 сентября 2025
Ответ дляМаурита
В этом году делала исключение, приготовила салаты, шубу, мясо, картошка. Короче тяжело и не все съели. В наступающем как обычно - канапе, тарталетки, суши. Чтоб съесть все и не оставлять, и тяжести от съеденного не было
Я щось не розумію , 1-го січня ви постите, чи по новій до плити стаєте ? Зовсім не обов*язково все з*їсти, на другий день зато не треба готувати, все вже є готове. Чи ви всю їжу з новорічного столу, яка залишилася, зразу викидаєте в смітник ?
Маурита• 12 сентября 2025
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Для меня это обычный день, проснулась и готовлю завтрак.
На пів ставки• 12 сентября 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
Ми Різдво святкуємо, готуємо на Святвечір. А в новорічну ніч ігристе, мандарини, хлібці з ікрою. Чисто символічно опівночі випити по келиху і спати
ЯспАкойнаЯ• 12 сентября 2025
Ответ дляМаурита
А я проснулась, зробила каву, відрізала кусочок новорічного тортика , залізла під теплу ковдрочку і балдію під телевізор, або гарний фільм, знаючи, що нікуди поспішати не потрібно, на обід і вечерю є що їсти й пити. Насолоджуюсь відпочинком. Чого і вам бажаю.
Маурита• 12 сентября 2025
Ответ дляЯспАкойнаЯ
У меня отдых почти всегда, но спасибо за пожелание))
Стріляний птах• 13 сентября 2025
Ответ дляНа пів ставки
Це картопля по-французьки, а не м´ясо по-французьки
МастерЮля• 13 сентября 2025
В цьому році думаю що треба зустріти і йти спати. А може просто йти спати)