jimitudeski• 18 марта 2014

Вот как живут на Западной Украине. Хорошее видео

4мама• 18 марта 2014
Ответ дляLisYulia
А у нас только один из заводов в городе в бюджет более 3 миллиардов заплатил. И что? Это разве показатель, кто кого кормит?
Я написала - давайте не про заводы. А каждый за себя
Завод заплатит 3 миллиарда, а поимел возмещения НДС 10 миллиардов.

Natali8377• 18 марта 2014
Ответ дляchueva.a
Вы платите налог от дохода, не так ли, мы тоже платим налог от заработанных денег. А кто платит налоги из ’заробитчан’? Не путайте .уй с пальцем)
я плачу. Працюю з Великобританією, офіційно сплачую всі податки. Багато заробітчан в Сибіру працюють, теж офіційно.
4мама• 18 марта 2014
Ответ дляchueva.a
оффшоры, безработные и дотационные льготники, как Вы понимаете, дело рук власти
Правильно. Бесспорно. И мы опять наступаем на те же грабли. Опять те же морды, вызывающие рвотный рефлекс у корыта. Но утешает то, что новая кровь пришла во власть. Невозможно прямо с палатки Майдана стать президентом или министром. Теперь главное - бют убрать, а то нас опять они наеБЮТ.
Natali8377• 18 марта 2014
Питання - і де ж ті бандерівці. Кажуть, переворот в країні зробили, а ніхто не бачив.
Люди всюди однакові. І завжди хочуть жити краще. І зе завжди здається, шо сусід нічого не робить, а живе краще. Це я про східну і західну. Люди, лишайтеся людьми. І схід без заходу проживе, і захід без сходу. Але яким коштом? І чи варто?

І чи треба ще жертв? Мені шкода кожного загиблого... І я молюся кожного дня, і за захід, і за схід, і за крим... Всюди ростуть діти, для яких ще нема москалів, бандерівців, і в наших руках їх так і виростити.
Нусічка• 18 марта 2014
Ответ для4мама
те, що відео постановочне - в тому я на 100% впевнена. Знаю багатьох воїнів УПА (на жаль, їх все менше в живих лишається) - дуже спокійні врівноважені, інтелігентні люди.
Ті придурки - які на цьому відео - то явно якісь обкурені малолітки. І спецом це хтось знімає - причому знімає без перешкод.
А в ПС мені не подобається, як його піарить Кремль. Немає беззастережної довіри. Хоча Ярош особисто подобається. Харизматична особа. А от у Франківську головних - двічі чи тричі судимий. Байдуже за що - але почерк видно чий в підборі кадрів.
Перестаньте,ПС вам перестав подобатися,бо тепер ’мульку’ пустили,що їх буцім спонсорує кремль.Це не є ваша особиста думка.Ви дозволяєте чужим думкам ставати вашими.Я розумію західняків,які обурені вчинками Саші Білого,але все в житті треба перевіряти двічі,а то й тричі.Подивіться фільм ’Чому собака виляє хвостом’ багато чого зрозумієте,як роблять політику і не лише в інших країнах.Нами часто маніпулюють.Кожного разу,будь-яку інформацію аналізуйте.Є ще відео з пірамідками - білою і чорною,там теж видно,як ми залежимо від загальної думки.А тому,поки що нічого не кажіть про ПС.Я кажу,що я про них ще нічого не знаю,крім деяких очевидних речей,а тому говорити про них,як про чорне чи біле конкретно, зарано.Зараз є дуже багато людей,яким вони сильно заважають одною своєю присутністю.Тому давайте будемо спостерігати,складати все докупи і тоді зробимо висновки,от і все.
Нусічка• 18 марта 2014
Ответ дляNatali8377

natalia_81• 18 марта 2014
Ответ дляНусічка
Люди!Чого ви всі причепилися до фашистів і до Європи? І до Західної України в тому числі!!!Що вам всім від них треба?Що вони ОСОБИСТО ВАМ зробили?Маніпулюєте війною і подіями минулого століття,але в ній відмітилися всі-і німці,і росіяни,і американці,і багато інших націй.Німці принаймні визнали свої вчинки перед світом і вибачилися,може від того не легше,але від росії вибачень ніхто і ніколи не почує,і не тільки за Голодомор 32-33.Я читала статті про те що витворяли радянські війська в Німеччині,коли йшли переможною ходою...відходила три дні!До сих пір мене тягне на рвоти...Я вдячна своїм дідам,що вони не воювали,бо мені було б бридко при кожній думці,що мій дід міг бути серед тих гвалтівників у Прусії і Берліні,які не ’гидували’ навіть 12-літніми дітьми!!!Я ненавиджу війну у всіх її проявах,бо вона в першу чергу б’є по тих,хто думає,що його це не стосується і не зважаючи на правила чоловіки у всі віки воювали з жінками і дітьми,і пояснювали це тим,що вони озлоблені,бо супротивник так вчиняв з ними.Це жахливо,коли ми стоїмо на порозі третьої світової і може таке бути,що Бог не відверне від нас цього лиха,бо про це написано в переданнях.Але не зважаючи на те ви всі поливаєте одне одного брудом,та ще й народи яких ви не знаєте.Всі проросійські ’патріоти’ цілий час ’гнуть’ на Європу і на...гомиків,які буцім хлинуть в Україну,і на колишню війну,але не включають думалку.Європа не мусить перед нами виправдовуватися,так у них багато мінусів,але в рази менше ніж плюсів.Геїв у нас своїх хоч греблю гати і без Євросоюзу,порахуйте тільки скільки в Києві гей-клубів,зрозумієте.Та й в росії думаю їх не менше.А війна,це всього лиш багаторічна пропаганда.Треба ж чимось людей тримати.В ІІ світовій переміг не лише СССР,вони воювали не одні,а з союзниками.Але лаври присвоїли собі,та ще й наставили пам’ятників,як солдат виносить німецьку дівчинку,треба було ще й поставити такі,де гвалтують дітей на очах у батьків під прицілом автоматів... Я глибоко розчарована тими людьми,які гнуть палку розбрату і ллють гидоту на Західний світ і в тому числі на Західну Україну, і так званих бандерівців-переважна більшість тих хто це робить ніколи не була на Заході і не знає правди.Перш ніж повторювати те що вам нав’язують з телевізора чи газет,перевірте самі!Ця держава ніколи не матиме спокою,неможливо збудувати вежу у Вавилоні,коли в людей різні не лише мови,а й погляди на світ і коли вони ненавидять одне одного,навіть ніколи не бачившись.Викорінюйте злобу з сердець,бо вона вас розчавить.І дивіться на світ іншими очима,бо ніхто з нас не знає,що буде завтра.Пам’ятайте,що те що ми несемо у світ множиться,навіть не на 2, а на 100!І хай береже нас всіх Бог!
Странная у Вас справедливость: обвинили русских, что они не извинялись, что поставили памятники советскому солдату, но нигде не установили памятник изнасилованной девочке. Но я не помню, чтобы украинцы приносили извинения полякам и евреям за действия ОУН УПА. Во Львове стоит памятник Бандере, но почему, тогда, следуя Вашей мысли, не установлен памятник по мотивам вот этих фотографий http://evp90.livejournal.com/1063591.html ? Война грязное дело и правых в ней нет. НИ С КАКОЙ стороны. И говоря А, не надо молчать про Б, тем более, если призываете примириться, простить, оставить в прошлом грехи наших предков и идти дальше рука об руку...
4мама• 18 марта 2014
Ответ дляНусічка
Повністю згідна і ППКС!!!
Однак, про ПС це моя дуже давня думка - я не можу аргументовано її пояснити - чисто на інтуїтивному рівні я ще пару місяців назад сказала, що ЧАСТИНА ПС - це кремлівські маріонетки. Мені зараз малі заважають - не можу думки докупи зібрати, може пізніше напишу що мене наштовхує на такі думки. Виявляється вже не тільки мене.
4мама• 18 марта 2014
Ответ дляnatalia_81
я бы вообще ВСЕ памятники, олицетворяющие людей запретила. Идолопоклонство! Одни беды из-за этого уже ВЕКАМИ. Но это лично мое неприятие.
И мемориал тому же Бандере во Франковск строили - кучу денег вбабахали - а рядом детская больница - в которой нет оборудования диагностиеского нормального. Не те приоритеты.

natalia_81• 18 марта 2014
Ответ дляNatali8377

абсолютно согласна. Пока ’верхи’ бередят старые раны и манипулируют сознанием, разжигая страхи и ненависть, простые люди продолжают жить, и пытаются дальше строить свою жизнь, растить и воспитывать детей. И только в этом наше будущее.
Нусічка• 18 марта 2014
Ответ дляnatalia_81
На рахунок поляків,так була ж не тільки Волинська трагедія,а були і інші- http://uk.wikipedia.org/wiki/Різня_в_Сагрині і не одна. Таких плям є багато.Поляки теж перед українцями поки за це не вибачилися.Є багато складних моментів,але ж це не Польща проводить анексію українських земель (вона вже це зробила в минулому столітті і зараз навряд-чи будуть обговорювати цю тему,бо тоді Польща змушена буде віддати частину земель Україні) є багато чого в історії наших країн.Зараз мова йде про ту країну,яка тисне на нас силою,називає нас фашистами і бандерівцями,тільки тому,що ми не бажаємо йти до неї.І поляки тут поки відпадають.Про євреїв я вас взагалі не розумію.Я знаю дідуся,якому за кілька міс.буде 100 років.Він був в УПА і врятував не одну єврейську родину.В одному згідна.У війні правих немає,всі несуть однакову відповідальність.Але якщо завтра на Київ (тьху,тьху,тьху) поїдуть російські танки,ви скажете,що тут і українці винні?
Про бандерівців-багато людей так негативно відгукуються про них,а чи знаєте ви що в росії були свої ’бандерівці’,так звані власовці і що популярна зараз георгіївська стрічка,не георгіївська стрічка?
natalia_81• 18 марта 2014
Ответ для4мама
Да нет, должны быть памятники. Они не позволяют нам забыть нашу историю, и наши стремления и наши ошибки. И Бандере должен быть памятник, и советскому солдату. Бандера боролся за свободную Украину. Но вот такие у него были методы, только так он видел возможность освободить Украину для Украинцев. Бог ему судья. И советские солдаты воевали за Родину, за своих детей. Но были и среди них моральные уроды, и не мало, которые очернили Великую Победу. Бог им судья.
А проблемы больниц правительство должно решать не за счет урезания одного направления в пользу другого. воровать надо меньше. Тогда и культурное развитие будет и оборудование в больницу.
dyakunatali• 18 марта 2014
Ответ дляTix
так и в этом видео всего одна улица одного городка или села, хоть бы указали какого именно, проедъте по луганской области, зуб даю и там отыщется подобное селенье и улица и дома))
снято окружную дорогу города Львова и села к ней прилегающие
-flower-• 18 марта 2014
4мама• 18 марта 2014
Ответ дляnatalia_81
Памятники истории - да - пусть будут музеи, библиотеки и т.п. Но вот эти бюсты и изваяния Я как Султан Сулейман - на меня они ужас наводят - сама не знаю почему.
А по поводу культуры - вот её в первую очередь надо развивать. Вот с украинским языком. Вот предлагаю в школах Крыма (видать уже поздно) и Востока организовать конкурс стихотворений на укр. языке - ВСЕМ участникам - премия 10 гривен, победителю - 100 гривен. Потом конкурс песни, потом - сказки, пьесы, танца...
А наша ’умная’ ВР начала с отмуны языкового закона. Чистейшая провокация я считаю.
lesyatim• 18 марта 2014
Красивые дома на западе это менталитет местных жителей. У меня много родственников там. Семья двоюродной сестры последних лет 15 строила дом, все время достраивали. Живут вместе с родителями, все деньги в дом. На отдых не ездят, продукты только свои.
А некоторые живут скромно в других регионах, зато каждый год ездят на отдых и часто не самый дешовый. Все дело в голове. У моей покойной бабушки был дом из глины, но всегда два раза в год начисто побелен и цветник самый лучший в селе. В России к примеру в селах так не заморачивались.
Подружка из Испании рассказывала, что в Испании дети ходят в одежде типа бомжей, а дома обязательно хрусталь и мрамор. Керамической плиткой брезгуют.
natalia_81• 18 марта 2014
Ответ дляНусічка
Вы что-то совсем в сторону ушли от своего начала. Ваш пост был адресован людям, ’чего все набросились на фашистов и Зап.Украину’, ’Германия молодец извинилась, Россия такая сякая - нет’, памятники и призыв к искоренению злобы. На этот пост я Вам ответила, что отличились все и русские и украинцы, и призывая помириться, признать ошибки нужно всем, не умалчивая.

А теперь Вы переводите на то, кто на кого напал сейчас и отбирает территории.
Что-то Вы намешали грешное с праведным...

Получается, Россия должна была сначала извиниться за советскую армию перед Германией, поставить памятники, подтверждающие преступления советских солдат, а потом только нападать и забирать Крым.
А Польша не извинилась перед украинцами, но ведь она же и не нападает - и это её оправдывает?

Одно другого вообще не касается, по-моему)))
либо я не уловила этой Вашей мысли сразу...
assa77• 18 марта 2014
Ответ дляMashulja
Любіть Україну, як сонце любіть,

як вітер, і трави, і води…
В годину щасливу і в радості мить,

любіть у годину негоди.
Любіть Україну у сні й наяву,

вишневу свою Україну,

красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов’їну.
Без неї — ніщо ми, як порох і дим,

розвіяний в полі вітрами…
Любіть Україну всім серцем своїм
і всіми своїми ділами.
Для нас вона в світі єдина, одна,
як очі її ніжно-карі…
Вона у зірках, і у вербах вона,
і в кожному серця ударі,
у квітці, в пташині, в кривеньких тинах,
у пісні у кожній, у думі,
в дитячій усмішці, в дівочих очах
і в стягів багряному шумі…
Як та купина, що горить — не згора,

живе у стежках, у дібровах,

у зойках гудків, і у хвилях Дніпра,

у хмарах отих пурпурових,
в огні канонад, що на захід женуть

чужинців в зелених мундирах,
в багнетах, що в тьмі пробивають нам путь
до весен і світлих, і щирих.
Юначе! Хай буде для неї твій сміх,
і сльози, і все до загину…
Не можна любити народів других,

коли ти не любиш Вкраїну!..
Дівчино! Як небо її голубе,

люби її кожну хвилину…
Коханий любить не захоче тебе,

коли ти не любиш Вкраїну.
Любіть у труді, у коханні, в бою,
як пісню, що лине зорею…
Всім серцем любіть Україну свою,
і вічні ми будемо з нею!
Нусічка• 18 марта 2014
Ответ дляnatalia_81

Я говорю про те,що росія не визнає нічого з того,що зробила,в першу чергу перед Україною.Я маю на увазі Голодомор,вивезення українців Західної України ешелонами в сибір,везли людей як скотів,товарними потягами з маленькими дітьми.Мою знайому везли з чоловіком і 7-місячною дитинкою,в тій тисняві і смроді (туалетів же ж не було).Дитинка померла в неї на руках у вагоні і солдати видерли те маленьке тільце і просто викинули в сніг у тайзі на одній з зупинок,і в свої 90 вона досі не знає де тіло її сина...Я хочу сказати,що у бандерівців є всі підстави,щоб ненавидіти росіян,але чомусь росіяни ненавидять нас більше.Питання за що?За те що ми українці?Я не маю агресії до російської нації,але є таке дивне відчуття-я не чекаю від них нічого доброго.Поки ми з вами тут балакали у Криму вбили українського солдата...що далі?Всі прекрасно розуміємо,що так просто це все не закінчиться...А про те що ви пишете,що можна звинувачувати Польщу і українців,чи виправдовувати когось.Я не про те писала.Я мала на увазі,що зараз ми маємо забути про радянський союз-його вже ніколи не буде,та й більшість з нас знають про нього лише з розмов інших,тому нам за ним ’плакати’ не варто.Забути про ІІ світову війну,вона для нас має стати страшним сном і попередженням,щоб ніколи ніякий узурпатор,що уявив себе зверхлюдиною,яка повинна керувати світом,не зміг повторити те що діялося в першій половині 20 століття в Німеччині.І зараз,як ніколи,ми повинні усвідомити,що для того щоб в нашій країні наступив мир,ми повинні об’єднатися,як нація однією ідеєю,заради спокійного життя наших дітей!Бо якщо будемо сваритися,то нас ліквідують поодинці.Мій посил був ще в тому,що треба вчити історію і не однобоко,а з усіх сторін.Може трохи й закрутила,але важко написати все що думаєш в одну тему.

mareva• 18 марта 2014
Ответ дляnatalia_81
почему-то сразу вспомнилась поговорка про кулика...
не хотелось бы быть грубой, но с вашим болотом, к сожалению, уже все и без похвалы понятно
teddyBear• 18 марта 2014
Ответ дляchueva.a
как где, уважаемая? кто славится *заробитчанами’- ЗУ, конечно. ездят за бугор, не чураются грязной работы за доллЯры, хаты выстраивают, новострои скупают, налог не платят, но пенсию, детские почему- то получают в родной Украине...парадокс! а потом кричат, что восток не такой ухоженный. Восток Украины всегда был рабочим!!!
хм...а що заважає роботящим східнякам доглядати свої оселі? анекдот якийсь...
mareva• 18 марта 2014
Ответ дляLisYulia
Это Вы на официальном правительственном сайте картинок накачали. Или из достоверных источников Вконтакте?
сама села порисовала, а что, для доброго дела, как говорится )
Erichka1• 18 марта 2014
Знаєте , це все правда , я об´їздила майже усю Україну . На сході таких вилизаних сіл немає . А тим паче в Росііі . Мої друзі зі сходу , коли приїзжають в гості до нас на захід теж про це говорили , ще 10 років назад . Села на заході справді красиві . Дякую автору за ссилку на відео
VIP-Market• 18 марта 2014
ДОРОГИЕ ДИСКУТИРУЮЩИЕ!
Это не Львовская область.
Это закарпатское село Зарічча.
Почти все жители данного относятся к религиозному течению иеговистов, если правильно помню.
Уже не одно десятилетие жители данного села честно трудятся на полях и в теплицах, выращивая овощи и цветы.
Женщины данной общины занимаются парниковыми хозяйствами, в то время как мужья работают дальнобойщиками.
Семьи живут очень зажиточно, если не сказать богато.
Но все это результат труда.
У каждой семьи свой многоэтажный дом и большой двор,если вы обратите внимание на прилегающие постройки, то заезды очень высокие - это парковка для грузовика фуры. Молодым семьям строят шикарный дом, дают работу.
Никакими Бандеровцами они не являются.

Люди живут своей общиной, верят в свои религиозные убеждения, помогают своим.
Да, они для многих - сектанты, но также и трудяги.

Скажу, что это село - одно из самых зажиточных на Закарпатье, думаю, что и на Украине.
Но это результат труда.

Не нужно приравнивать Закарпатье к Львовской обрасти.

Это два совершенно разных региона.
Закарпатье - многонациональный край, в котором в каждой семье есть капля венгерской, ураинской, русской, румынской, немецкой крови.
Люди научились с этим жить и никаких конфликтов по этому поводу не происходит.

Повального национализма в Закарпатье нет!
belok.net• 18 марта 2014
Ответ для4мама
А давайте каждый за себя. Вот ’кормящий всех Восток’ поименно, пожалуйста, КТО СКОЛЬКО в госбюджет платит?
За себя готова ответить: у нас с мужем частная фирма, трудоустроено 10 семей. По итогам прошлого года заплатили в бюджет более 7 МИЛЛИОНОВ гривен.
А у Вас?
похвастались?А че не миллиардов то?Вы злая тетка, мой пост в доброжелательном тоне, мне действительно интересно было как люди там зарабатывают и девочки мне отвечали, и тут ВЫ прям поименно весь восток построить и пересчитать. Я думаю восток вообще не работает - Украина живет исключительно за ваш счет
Erichka1• 18 марта 2014
В Тернопільській обл є село Заліщики , там теж схожий краєвид , багато теплиць , люди вирощують помідори .
Нусічка• 18 марта 2014
Ответ дляVIP-Market
ДОРОГИЕ ДИСКУТИРУЮЩИЕ!
Это не Львовская область.
Это закарпатское село Зарічча.
Но все это результат труда.
Никакими Бандеровцами они не являются.

Но это результат труда.

Это два совершенно разных региона.

’Не нужно приравнивать Закарпатье к Львовской обрасти’
Що саме ви мали на увазі цим реченням???Що якщо у Львові нема сектантів і чоловіків дальнобійників,то там розруха?
VIP-Market• 18 марта 2014
Ответ дляНусічка
Я имела ввиду, что для большинства Западная Украина вся на одно лицо, а ведь у каждой области свои традиции, свои особенности, одним словом - свое лицо.
Имела ввиду, что Львовская, Ивано-Франковская, Закарпатская области и т.д - все разные.
А для большинства Западная Украина - это один стереотип - националисты.

Не ищите, пожалуйста , в моих словах скрытый оскорбительный подтекст.
кузя_котофф• 18 марта 2014
Ответ дляНусічка
Нусічка• 18 марта 2014
Ответ дляVIP-Market

Пробачте,я вже грішним ділом подумала інше .Дякую!Те що Західна Україна різна це правда!