База_птеродактилей• Изменено 13 сентября 2025
Мама вперто хоче повернутися додому з-за кордону
Три роки тому вмовила її виїхати, виманила тим, що мені з немовлям потрібна допомога. Тепер до мене їде чоловік і вона така ’от як він приїде, я поїду додому’. В Україні місто в 50 км від кордону з Росією. Зараз там наступ росіян зупинився, але гатять з усього по місту майже кожного дня. Питаю ну куди ти поїдеш, тим більше діти, онуки всі тут. Відповідь ’я просто хочу додому’.
Мені це все схоже на якусь маніпуляцію, щоб я типу вмовляла лишитися...бо всі три роки як тільки посваримося зразу ’все, я їду додому’ ну їдь. І от тепер знову та сама пісня.
Це у більшості батьки за 60 так поводяться?
Борисфенка• 13 сентября 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Я розумію що ви не читали всі коментарі, але мамі 66, вона не сильно розумна і самостійна по життю (щоб ви розуміли вона за три роки так і не користується тут громадським транспортом - ’а як я загублюся?’), вона хоче повертатися до Сум, де не лишилося нікого з близьких родичів, всі діти і онуки тут. І жити вона буде в одній квартирі з алкоголіком.
Якби не очі всі ’але’ та й з але якби вона сама по собі була трохи іншою людиною, з тих що можуть дати соті раду, я б не сумнівалася
То ви завжди можете сказати ’Їдь, якщо хочеш, але сама’. Оскільки транспортом користуватися не вміє, нікуди не поїде.
Шукайте їй окреме житло неподалік.
60 метрів сметани• 13 сентября 2025
Мама всю жизнь варилась в созависимых отношениях с папой. В Германии эта необходимость в созависимости как-то компенсировалась уходом за ребенком. На отдельной квартире этого не будет. А дома ждет такая родная объезженая созависимость.
Есть прямой рейс без пересадок? Или как она будет добираться, если сама боится
База_птеродактилей
• 13 сентября 2025
Ответ для60 метрів сметани
Сподіваюся що таки ніяк не буде добиратися і голос розуму переможе. Але з Києва до сум я думаю вона якось зможе доїхати
База_птеродактилей
• 13 сентября 2025
Ответ дляБабульція
Удалено администрацией...
Квітка папороті• 13 сентября 2025
Мені так ’подобаються’ ці псевдо психологічні шаблони - вона доросла, це її життя, нехай їде. Якщо, на відміну від автора, у вас 2-3 матері, то нехай ваші і їдуть. У дітей автора мати теж одна, чи якщо щось станеться з матір´ю, автору нічого не робити? Так ви ж перші її обісрете у такому випадку зі словами - мати одна. Тільки хто буде у разі чого ростити дітей автора, псевдопсихолухів не цікавить, головне - випендриться
Закуйовджена життям• 13 сентября 2025
Автор у подруги мама тоже на лыжи стала... Притом ч то в Украине родных нет. Казалось дом там где твоя семья, а нет. Скучает именно по дому. Харьков
Мальовнича даль• 13 сентября 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Удалено администрацией...
Так вы и есть троль ,чему удивляетесь?Девочки правы
Мальовнича даль• 13 сентября 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Тро ло ло
Бабульція• 13 сентября 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Удалено администрацией...
База_птеродактилей
• 13 сентября 2025
Ответ дляБабульція
Удалено администрацией...
Той випадок коли так чекала так чекала і бац! Все пропустила. Все, тема збулася, мийте ноги і лягайте спати
Патріотка з дивану• 13 сентября 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Я теж не хочу щоб вона жила з нами в квартирі як чоловік приїде взагалі то. Хай живе тут окремо, їй це сто разів пропонували
А как муж выедет?
Тоскующая• 13 сентября 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
А если станет лежачий заграницей, отю
рядом с дочерью и внуками? Все может случиться, не обязательно дома.
так об этом и речь. тогда дочка будет рядом
Майская киска• 15 сентября 2025
Ответ дляМоторошні троянди
а сколько погибло в эмиграции? Не от войны а по разным другим причинам?
Детский сад.Кирпич на голову,у каждого своя судьба ,чему быть того не миновать .Это отмазки и эгоизм!
Майская киска• 15 сентября 2025
Ответ дляO-Yumi
Вот я сейчас представила, что мои взрослые дети диктуют, как мне жить... Я хочу жить дома. Ездить в гости, путешествовать, но возвращаться домой... Оставьте маму в покое...
А Вы наверное не в зоне боевых действий живете ,что так рассуждаете?А Вы не думали ,что дети не спят ночами ,переживая о родных и им прийдется рисковать и ехать в этот ужас,если вдруг что .
Ответ дляМайская киска
Я в Харькове живу. И имею право рассуждать так, как считаю нужным