Лика-прилипка• 13 сентября в 23:19
В´ялені томати в сушарці
Добраніч, господарочки! Допоможіть!
Перший раз роблю це блюдо. Сушарка куплена не мною, з дешевих. Щось мені здається нічого не вийде. Поставила на 75°, дме холодне повітря. Не витрачати електроенергію?
Лика-прилипка
• 13 сентября в 23:27
З радістю сушила б в духовці. Але у мене зараз проблема з терморегулятором. Вручну виключаю, коли дуже горить. Я на дачі, духовка велика і проблема її відвезти на ремонт.
Малинка• 13 сентября в 23:57
75 багато, згорить. 50-60 норм. Так, це довго буде - доба- півтори. В сушарки споживання, як лампочки, ви ту витрату електрики і не помітите.
ТаЕщеОптимистка• 14 сентября в 00:34
Ставте на 50/60 градусів і періодично міняйте піддони місцями сушити десь 15/18 годин все висушиться не переймайтесь я так кожного року сушу виходить смакота.
Просто каралева• 14 сентября в 02:13
у мене в духовці (верх-низ+конвекція) сохне 4 години до потрібної мені кондиції (не люблю сухі, хочу саме в*ялені).
ПАЦАНКА О• 14 сентября в 08:56
Якщо дме холодним, то неправильно. Брак, чи поломка. Але поспостерігати пів години - якщо таки не гріє, то нема сенсу.