Дело было давно• 14 сентября 2025
До какой темп-ры воздуха физ-ра в школах проходит на улице?
Кто знает? Наверно, есть какая-то норма?
ЖонДуан• 14 сентября 2025
Ответ дляГоспожа_тамагочи
может так и есть, но у вас в школе были лыжи? Это ужас.
Нет,у меня не было в школе лыж. И да, это далеко не единственная зимняя активность на свежем воздухе
МатьЧасть• 14 сентября 2025
Ответ дляДело было давно
Мені -ні. Я не хочу, щоб дитина, яка не повністю одужала, бігала на вулиці з мокрою спиною у футболці в +12.
У вас перша дитина і вона в першому класі? Після хвороби ще мінімум тиждень вчитель з фізкультури зменшує стандартне навантаження для тих учнів, які ще одужують.
Дело было давно
• 14 сентября 2025
Ответ дляМатьЧасть
В нас вчитель не знає навіть, з якої причини була відсутня дитина.
МатьЧасть• 14 сентября 2025
Ответ дляДело было давно
Чому ви про це не попереджаєте вчителя?
У нас під час переклички вчитель в кожного учня питає стан і самопочуття.
Дело было давно
• 14 сентября 2025
Ответ дляМатьЧасть
Чому ви про це не попереджаєте вчителя?
В нас не питає. І сама дитина може забути або засоромитись сказати.
Вітаміни косметика• 14 сентября 2025
Ответ дляДело было давно
Это былл супер, когда дети пару раз в году болели. Сама помню, как в школе на лыжах круги наматывали. А сейчас, когда они не вылазят из болячек, это так себе идея.
вы за усіх не кажіть не вилазять. у моїх спорт по 2-5 разів на тиждень-хворіти нема коли. тому і хворіють що спорта нема. А соь лень свою бороть їздити з ними до бассейну та спорт залу - показувати приклад- так з під палки себе заставляю
Посудомойка• 14 сентября 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Якщо немає народжуваності- то звідки діти? В нас норма в класах 24 в 1-2 класі, і 30 в 3-11. Де це такий бебі бум і така таємнича сільська школа що по 3-4 класи в паралелі і по 40 дітей в класі.
Там авторка тих постів написала, звідки саме в тій школі діти. Перечитайте уважно.
Анонім Завгосп• 14 сентября 2025
Ответ дляПосудомойка
Ну скільки дітей може приїхати з сусідніх шкіл, якщо там немає своєї школи? 20, 30?
Немає в Україні шкіл сільських на 1500 дітей. Немає. В нас районний колегіум. З гуртожитком і профільною старшою школою. І то 1000 учнів.
МатьЧасть• 15 сентября 2025
Ответ дляДело было давно
Як варіант - повідомляти напряму вчителю по фізрі в Вайбер, або через класного керівника (але вона може і забути).
Дама с собачкой• 15 сентября 2025
Ответ дляДело было давно
О, автор, ми не просили з дитиною, а педіатр довідку виписав дитині в школу, на якій наваяв, що 2 тижні без фізкультури
Я дитині кажу - ти хоч не кажи в школі, що ходиш на тренування, бо смішно , на фізкультуру не можна, а гасати в футбол та баскетбол - вперед
Може Ви будете просити подібну довідку від педіатра?