ОливьЕЖечка• 14 сентября 2025
Герпес, вальтрекс
Дитині 13 років, є прищики на спині, щойно скинула лікарці, вона підтвердила що то герпес і ще якесь там слово. Виписала вальтрекс, по 1 таблетці рано і 1 ввечері . І так 7 днів. Пачка маю 10 шт,то треба дві упаковки купляти? Бляха вони по 400 грн за одну.
І ще питання, потім потрібно проходити якісь обстеження, аналізи, противірусні препарати пити?
Бо лікар сказала після вальтрекса можна пропити курс добрих мультивітаміни + вітамін С і цинк і д3 лишніми не будуть і все.
ОливьЕЖечка
• 14 сентября 2025
Ответ дляАноним_1857
Опоясывающий лишай?
Я не пам´ятаю, ми по телефону говорили і я лише почула герпес. Ось таке, я створювала нижче тему що то таке. І паралельно скинула своїй лікарці
Аноним_1857• 14 сентября 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
У дочки было на спине, только немного больше. Еще и боль в спине.
Это и есть разновидность герпеса.
Но ей врач назначал по 1 таблетке в день. И мазать фукарцином (если не ошиблась с названием, розовая фигня). Как началось корочки то мазью от герпеса, вроде герпевир.
Это и есть разновидность герпеса.
ОливьЕЖечка
• 14 сентября 2025
Ответ дляАноним_1857
Это и есть разновидность герпеса.
Дякую. 1 таблетка вдень впльтрексу? А скільки доньці було років і вага?
Аноним_1857• 14 сентября 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Було 15-16 років. Вага не памʼятаю. Не худа. Середня. Зріст між 165-170 см
ОливьЕЖечка
• 14 сентября 2025
Ответ дляАноним_1857
Дякую. Ви приймали вальтрекс всі 10 днів і пройшло? Потім потрібно якась противірусна терапія чи пропив вальтрекс і все?
На який день +- пропала висипка ?
Аноним_1857• 14 сентября 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
На який день +- пропала висипка ?
Вона ж їх чухала. думали що алергія.
А коли боліла вночі спина, то побігли до лікаря.
Якось швидко легше стало. Лікар нам і сказала мазати бо було розчесано.
ОливьЕЖечка
• 14 сентября 2025
Ответ дляАноним_1857
Вона ж їх чухала. думали що алергія.
От син також після душу йшов і я побачила. Але там немає водяних таких штучок ( бо я шукала в інтернеті фото), наче й схоже а наче й ні. Його нічого не болить, лише чухало. Лікар сказала мастити маззю від герпесу, а всередину приймати таблетки вальтрекс
За день не збільшилось зовсім, а лікарка казала що воно швидко поширюється. Ну але той вальтрекс відразу вранці і дала