Коренная киевлянка• 14 сентября 2025

Подорожание ещё на 40%!

❗️Українці, готуйтеся: з 15 жовтня ціни зростуть мінімум на 40%, — нардеп Дмитро Соломчук

Особливо подорожчає соняшникова олія. Також зростуть ціни на овочі, м’ясо та молоко.
Гимли• 14 сентября 2025
Ответ дляLike-995b
Я вам пояснила, пока Сильпо не запустило акцию, вы что-то не спешили книги сдавать . А теперь вы часть свидомого общества. Ай молодец.
Потужно-свидомого
Ishoy• 14 сентября 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Не дай Бог так оголодать)
В каком смысле? В Вашем мире купить на лоток яиц или упаковку молока больше, это признак оголодания? В моем мире иметь пустой холодильник и никаких запасов дома - это признак недалекого мышления
Директор Пляжу• 14 сентября 2025
Ответ дляIshoy
Я не їм 90денні яйця)
Ishoy• 14 сентября 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Я не їм 90денні яйця)
Та Вы шо! Разве что если у Вас свои куры есть, а так если магазинные берете, то примерно 90 дневные и едите. И, к Вашему сведению, у яиц нет встроенного счетчика дней, до истечения срока годности. Они могут испортиться как раньше, так и позже, в зависимости от условий хранения. То, что Вам кто-то говорит что оно свежее или на упаковке стоит свежая дата, еще не значит, что оно хорошее
Директор Пляжу• 14 сентября 2025
Ответ дляIshoy
Удалено администрацией...
Ishoy• 14 сентября 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Удалено администрацией...
мистерЛяпсус• 14 сентября 2025
Ответ дляLike-995b
Ні, не поспішала. І я теж прояснила чому, просто ви не захотіли прочитати, вам так зручно. А мені зручно взяти непотрібні речі і принести в магазин, куди я всерівно поїду, покласти в чистенький кошик і знати, що вони підуть на корисну справу. І ні, спеціально для цього їхати в пункт прийому вторсировини мені не зручно (не кажучи вже про певну специфіку цього місця). Тож особисто я з задоволенням скористаюсь пропозицією, без ніяких додаткових нюансів. Для кого важливі ті пару копійок - он продадуть. Хтось просто викине. А будуть і такі як я, кому просто зручно. Що ж вас так крутить то, ніби у вас ваші книги відбирають і кидають прям у кошики Сільпо.
Like-995b• 14 сентября 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Если вы так ненавидите язык, то давно завезли бы куда угодно, несмотря на специфику. Но нет, вам нужен был толчок , тренд
мистерЛяпсус• 14 сентября 2025
Ответ дляIshoy
Так я не говорю что я трачу меньше Вас, я говорю что Вы можете экономить на Ваших тратах на продукты (на Вашем уровне, который Вы хотите/можете позволить себе) просто благодаря планированию и акциям.
А я кажу, що досить часто ця економія примарна. Так як придбавши більше їжі - просто їстся більше їжі, а потім треба ще спортзал чи нові джинси) Так працююиь продажі, інакше б і акцій не було. На ’акціях’ людина досить часто нагрібає лишку, це психологічний момент.
мистерЛяпсус• 14 сентября 2025
Ответ дляLike-995b
Ненависть до мови ви додумали собі самі. Я не написала нічого крім того, що написано. Так, я свідомо відмовилась де це можливо від російськомовного контенту і це за деякий час дало свої результати. Я відвикла. Книги, фільми вже не сприймаються і звучать незвично. Тож навіщо мучитись. Сільпо пропонує чудовий варіант саме для таких, як я. Чому це дратує таких, як ви. - загадка. Ніхто у вас шафи не перебиратиме і слова з рота не видиратиме. Не хочете - не робіть, що ж за біда то така.