Та прям багіня• 14 сентября 2025
Можно ли распознать аутиста до 1го года?
Эти видео, которые навязывает фейсбук и инстаграм, уже с ума меня сводят….
Как понять, что с ребенком что-то не так до года
Дякую_аж_підскакую• 14 сентября 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Як мама такої дитини не погоджуся. Я не розуміла чому мені так важко з дитиною, але при цьому чітко бачила різницю між моєю дитиною і іншими. Педіатри нічого не бачили, бо за 10 -15 хв прийому їх хвилювали геть інші речі. В результаті мені казали, що все ок. А насправді то був жах. Лише років до 10-11 дитина хоч трохи вирівнялася до ровесників. Інтелектуально на дві голови вище за а ровесників, а в соціальному плані чи у побутовому то немовля.
А в мене навпаки. Здорова дитина була проблемна. А син з синдромом Аспергера був безпроблемним. Сидів собі тихенько грався, не бешкетувавав, нікому не заважав, не плакав, з ним завжди можна було домовитися. Проблеми почалися з адаптацією, коли до школи пішов
сладкий_ноябрь• 14 сентября 2025
Ответ дляЗавтра не пью
А що може бути видно з 6 тижня?
Наприклад до іграшки яка висить руки тягне, а до мами ні, якщо мама нахиляється її брати чи дитина просто бачить маму.
погляд наче крізь людину, а не на неї.
Фіксація на дрібницях(пуговиця, нитка, пляма, запах)
Чутливість до звуків
погляд наче крізь людину, а не на неї.
Чутливість до звуків
сладкий_ноябрь• 14 сентября 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Сидів собі тихенько грався і тд, це вже проблема, на яку потрібно було звернути увагу, а не дотягувати до школи.
сладкий_ноябрь• 14 сентября 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
сладкий_ноябрь• 14 сентября 2025
Ответ дляОбстановщица
Не всегда, иногда до 2-4 лет нормально развиваются
Ні, симптоми є завжди, просто дитина в якийсь момент отримує відкат і тільки тоді рас стає помітним
Обстановщица• 14 сентября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Не всегда
сладкий_ноябрь• 14 сентября 2025
Ответ дляОбстановщица
Не всегда
Завжди
Просто коли все стабільно і послідовно відбувається, списують на характер дитини. А коли дитина отримує відкат, то це стає відразу помітним.
Обстановщица• 14 сентября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Завжди
Нет, это может быть до лет 2-4 абсолютно контактный ребенок без нюансов
Дякую_аж_підскакую• 14 сентября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Чоловік пишався, що син в нього пішов. Він все дитинство провів у бабусі-бухгалтера на роботі, теж сидів собі тихенько грався.
сладкий_ноябрь• 14 сентября 2025
Ответ дляОбстановщица
Діти з рас теж є контактні :)
сладкий_ноябрь• 14 сентября 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
А у чоловіка рас є?
Та прям багіня
• 14 сентября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Завжди
А у всех аутистов бывают откаты?
Обстановщица• 14 сентября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Завжди
У моей сестры это была контактная девочка, тянулась к людям, улыбалась, в 5мес села, в 9мес первые шаги и первые слова, на улице ориентированная на деток, непоседливая, игривая..к трем говорила предложениями..а потом резко руки в трусах, думали глисты, воспаление-ничего не нашли, потом вылетел горшок, хотя до этого четко ходила на него, с детьми еще играла, потом крики-вопли, беганье по кругу на улице-дома..потом речь отдельными словами и крик, а потом перестала понимать обращение к себе
сладкий_ноябрь• 14 сентября 2025
Ответ дляТа прям багіня
А у всех аутистов бывают откаты?
Ні, не у всіх, залежить від рас.
Дякую_аж_підскакую• 14 сентября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А у чоловіка рас є?
Тепер, заднім числом розуміємо, що є. Але це йому допомогло в роботі. Психіатр казала, що 70% аутизму передається спадково.
сладкий_ноябрь• 14 сентября 2025
Ответ дляОбстановщица
Обʼяви були в любому випадку, просто вони для батьків були не помітними.
Якщо б батьки пішли в терапію до психіатра, то промотавши назад час, вони б їх знайшли.
Діти з аутизмом мають дуже гарний фізичний розвиток і часто опереджають нормртипових дітей, також вони можуть бути більш виносливі.
Також не всі діти з рас не контактують з дітьми, також не всі діти з рас не дивляться в очі :)
сладкий_ноябрь• 14 сентября 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Так і є.
Ну скоріше всього аспергера, а в сита теж аспергера?
Обстановщица• 14 сентября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Нет, абсолютно ничего не было
сладкий_ноябрь• 14 сентября 2025
Ответ дляОбстановщица
Нет, абсолютно ничего не было
То так здається.
З аутизмом народжуються.
Відкати зазвичай мають аутисти не з високофункціоналтним рас
З аутизмом народжуються.
Сонячний зайчик• 14 сентября 2025
Ответ дляЯ такая наивная
У картку діагноз не впишуть, але побачать. І мама, яка має хоча б одну старшу нормотипову дитину, теж побачить, що є різниця і є проблема. Це просто небо і земля.
Неправда.
У мене 2 старших нормотипових.
Молодша - рас.
Помічати почала ближче до року.
Спект дуже широкий!
У мене 2 старших нормотипових.
Молодша - рас.
Помічати почала ближче до року.
Спект дуже широкий!
Та прям багіня
• 14 сентября 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Неправда.
У мене 2 старших нормотипових.
Молодша - рас.
Помічати почала ближче до року.
Спект дуже широкий!
У мене 2 старших нормотипових.
Молодша - рас.
Помічати почала ближче до року.
Спект дуже широкий!
А на что вы стали обращать внимание?
Сонячний зайчик• 14 сентября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Я була на семінарі в Польщі, де розповідали про все це. Виступали терапевти, психіатри, психологи, логопеди. За сучасними дослідженнями вік знизився до 6 міс. Звісно, діагноз будуть ставити ближче до року, але симптоми видно раніше.
Вік чого знизився до 6 міс?
У вас якісь занадто книжні уявлення про РАС.
Ніхто в Україні у віці року навіть адос не робить, то які діагнози можуть бути. На практиці найбільш ранній випадок який мені трапився - 2,6 і то там мама просто героїня терпіння і витримки.
сладкий_ноябрь• 14 сентября 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Вік чого знизився до 6 міс?
Проявів аутизму.
Раніше цей вік був набагато вищим.
В Україні взагалі діагностика рас лежить, так само як і інклюзія дітей з рас. В Польщі ц цим взагалі ситуація інша, діагнозують раніше, дитина в терапію йде раніше, доступна інклюзія яка фінансується державою.
Раніше цей вік був набагато вищим.
Сонячний зайчик• 14 сентября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Проявів аутизму.
Раніше цей вік був набагато вищим.
То не вік був вищим, бо як відомо аутизм або ж або нема.
Людей з рас просто кратно більше, уваги більше, абілітація розвивається.
В Україні - зокрема.
Але про 6 тижнів це обʼєктивно зарано. Це яким тривожником треба бути щоб 1,5 місячну дитину спостерігати на предмет аутизму
В Україні - зокрема.
сладкий_ноябрь• 14 сентября 2025
Ответ дляСонячний зайчик
В Україні - зокрема.
В 6 тижнів аутизм ніхто не поставить, але прояви аутизму видно вже в йому віці.
Водійка хімарса• 14 сентября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
назвіть прояви РАС з 6 тижнів. дякую
Сонячний зайчик• 15 сентября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Мова про те, що в 6 тижнів його ніхто і не помітить!
Це неможливо. Там все ще максимально на рефлексах у дитини. Всі реакції. А ви самі чудово знаєте, що аутизм - це не про неврологію, а про порушення комунікації.
Я стежу за десятками блогів і такою ж кількістю історій дітей з рас в житті. Нікому з батьків раніше року (це в дуже доброму варіанті розвитку подій) і в голову не приходило спостерігати і діагностувати дитину в полі аутизму.
Це нісенітниця.
Бо і корекція як така в такому віці лише в силу якихось поодиноких нюансів (які абсолютно можуть бути і в норміків) не передбачена.
Тому семінари в Польщі - це звісно міць, але тут головне не перемудрувати.
Це нісенітниця.
Сонячний зайчик• 15 сентября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
погляд наче крізь людину, а не на неї.
Чутливість до звуків
погляд наче крізь людину, а не на неї.
Чутливість до звуків
Я вибачаюсь, а чи давно ви спостерігали за дітьми 6 тижнів. Руки не тягне ніхто нікуди в 1,5 місяця. Лежить собі як жук, який не може перевернутись, смикає ручка-ніжками. Про яку фіксацію йдеться? Від звуків здригаються або й плачуть багато дітей.
Може йшлось все ж таки про 6 місяців…