Донька подруги• 14 сентября в 21:19
Адаптація підлітків за кордоном
Як у вас проходила? Дочка 16 років, за кордоном від початку війни, ніби добре влилася в колектив, знайшла друзів. Але періодично в неї зʼявляються якісь безглузді думки про повернення в Україну, спогади і фантазії, які дуже далекі від реальності. Чи зверталися ви до психолога, як допомагали дітям?
Результат:
вже голосів:
19 (50%)
Самі адаптувалися
15 (39.47%)
Результати
3 (7.89%)
Інше
1 (2.63%)
Допоміг психолог
Скоро_вчера• 15 сентября в 00:04
Ответ дляЩепотка_совести
Почему Вы считаете, что у дочки безглузді думки про повернення? Вы настолько презираете будущее Украины?
Может быть потому , что в Украине идёт война ? И погибнуть от ракеты можно в любой момент.