ЖующаЯКонфету• 15 сентября 2025
Навіщо люди хворі на онкологію ведуть блог? Який сенс і користь в цьому?
Не хочу здаватись цинічною сволотою, але у мене дуже бомбить від цього.
Натрапила на перший такий блог у тіктоці у січні місяці. До того я взагалі не задумувалась навіть про рак, так , я знала, що таке існує, але ніколи не зустрічала хворих.
1. Блогер 1. Жовта, худа, ледве говорить. Рак шлунку. Щодня виставляє як все погано, як розішлись метастази по тілу, як вона страждає і не хоче помирати. Дивлюсь в одну точку після перегляду відео, втрачаю зв’язок з реальністю. Просто шокована.
2. Потрапляю на другу блогерку - людина-зомбі (дуже худа, ледве рухається, вся жовтого кольору, коли вона помирала її чоловік знімав передсмертну агонію). Мене виносить із життя на тиждень. Впала в апатію. Злякалась, що у мене теж таке може бути. Ходжу по лікарям ледь не кожен тиждень, перевіряюсь.
3. Потрапляю на третю блогерку. Перевели на паліатив. Молода дівчина 16 років, одразу потрапила до лікарні з 4 стадією. Показує своє лікування. Веде блог до останнього, навіть коли задихалась, говорить. Помирає в кінцевому випадку. Я вже трясусь в істериці - бігаю по лікарям, не можу спати, часто думаю про це, шукаю у себе симптоми.
4. Також веде блог. Плаче на відео і говорить як не хоче помирати. Я в шоці.
5. Потрапляю ще на пару блогерок, живі, але вже переведені на паліатив. Щодня пишуть про свої страждання.
У мене питання - навіщо? Ну от що? Щоб люди перевірялись? Щоб співчували? Причому ніхто не просить коштів, просто веде це в маси. Мені дуже лячно і з того часу я втратила спокій. Мені здається, що рак всюди. Що ним всі хворіють. Мені так страшно.
Огірок та Помідорчик• 15 сентября 2025
А зачем люди выкладывают как они моют унитаз или варят борщ? Или как их принцесса идёт в первый класс или бабушка 90 летние празднует?
Почемучечка• 15 сентября 2025
Так не смотрите
Вы сами себя мучаете зачем-то
А те люди - хотят хоть перед смертью сделать то, что им хочется, вот и делают. А может ещё могут кого-то предупредить
Вы сами себя мучаете зачем-то
ЖующаЯКонфету
• 15 сентября 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ну це хоч щось позитивне
А не ці страждання і муки в кожному пості
Я дуже їм співчуваю, хочу щоб вони були здорові.
Кукусики• 15 сентября 2025
Так, ви саме цинічна сволота. Замість того, щоб пропускати ці відео, раз вони викликають у вас таку реакцію, ви засуджуєте людей, які ймовірно таким чином хочуть розділити своє горе.
Чим вони гірші за тих, хто розповідає щодня про своє безтолкове буденне життя?
Тоска в носках• 15 сентября 2025
Ёжики кололись, плакали, но продолжали есть кактус 😂
Лучше задайте себе вопрос на хе…а Вы это смотрите.
ЖующаЯКонфету
• 15 сентября 2025
Ответ дляКукусики
Вони не гірші.
Розповідати про своє буденне життя це лайфстайл.
Вам буде добре і спокійно дивитись на помираючу людину вагою 40 кг , жовтими склерами і постійними описами своїх страждань?
Ви не будете відчувати паніки і страху?
12 галюцинаций• 15 сентября 2025
Хотят поддержки, хотят быть услышанными, хотят жить. А вы зачем упорно смотрите то, что вам неприятно и невыносимо смотреть?
Огірок та Помідорчик• 15 сентября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ну це хоч щось позитивне
Что хотят, то и выкладывают
Вы в свою очередь можете не смотреть
Почемучечка• 15 сентября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Вони не гірші.
Ви не будете відчувати паніки і страху?
Ну какая паника - вас же никто не заставляет это смотреть
Вы сами себя накручиваете
Ответ дляЖующаЯКонфету
Вони не гірші.
Ви не будете відчувати паніки і страху?
В чем паника и страх? Вы что, в стерильном идеальном обществе живете? Не видели никогда болезней, старости, смерти? Вживую, а не через монитор?
А я женатая• 15 сентября 2025
Який сенс і користь від цього вашого поста та й від вас в принципі?
ЖующаЯКонфету
• 15 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Ніколи
Кукусики• 15 сентября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Вони не гірші.
Ви не будете відчувати паніки і страху?
Ну, це також частина життя, на жаль. Світ не стане прекрасним, життя безтурботним, якщо просто закрити очі.
Зубачистка• 15 сентября 2025
Це у Вас такий вид мазохізму дивиться на речі, які Вас так травмуюсь? Вони роблять те, що вважають за потрібне і що дає їм хоч якесь полегшання і Ви робіть так само - дивіться відео із пандами і мультфільми про кукарач
МеняАЖтрусит• 15 сентября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Вони не гірші.
Ви не будете відчувати паніки і страху?
Вас хтось привʼязує до батареї і примушує це дивитись?
Успокойся_Успокойся• 15 сентября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Вони не гірші.
Ви не будете відчувати паніки і страху?
Тут питання до вас: де ви їх знаходите і чому продовжуючи дивитися знаючи, що у вас тонка душевна організація і схильність до іпохондрії.
Мені, наприклад, жодна така блогерка не трапляється.
Є кілька знайомих з онко, які відео не знімали, але досить активно та життєствердно вели сторінку в соц мережах. Щиро за них вболівала і розумію, що їм так легше.
ЖующаЯКонфету
• 15 сентября 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
В мене діагностований психіатром тривожний розлад.
Успокойся_Успокойся• 15 сентября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ну дивіться, якщо я цікавлюся котиками і вирощуванням рослин, то мені тільки такі блогери трапляються в рекомендаціях.
Почала цікавитися психологією - трапляється безліч корисних відео та дописів.
Сторінка в соц мережах підкидає пости письменників, волонтерів, тобто того, чим цікавлюся.
Тому дивно, що при тривожному розладі ви дивитеся подібних блогерів ще й звинувачуєте їх.
Я колись перед операцією по вийманню титанової пластини з руки (після перелому) взагалі дивилася відео таких операцій, вони чомусь тоді були у вільному доступі. Тобто мені було норм, не всіх таке шокує.
Галя-краля• 15 сентября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Вони не гірші.
Ви не будете відчувати паніки і страху?
Ви реально куку? Вам ніхто нічого не винен.
Сходіть в інститут раку, в любу інші лікарню в реанімацію. Подивіться , як живуть люди, як проживають різну сраку вибачте, в своєму житті. Тим паче зараз. А як люди без ніг, рук виживають?
Завжди є вибір. І ви обираєте дивитися і засцджувати. От і все.
ЖующаЯКонфету
• 15 сентября 2025
Ответ дляГаля-краля
я НЕ засуджую
Я не можу зрозуміти мету
Галя-краля• 15 сентября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
А. Ну так знімайте блог. Може і вам хтось допоможе і поспівчуває. А може навпаки, як ви буде засуджувати вас за ваш стан.
Околовита• 15 сентября 2025
Вы побегали по врачам, обследовались. Физические вы здоровы, это плюс.
Теперь возвращайтесь к психиатру и расскажите о проблеме.
Галя-краля• 15 сентября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Я ніби провину відчуваю перед ними за те що жива
Вам психіатр вже поставив діагноз. Він 100% призначив лікування.
Шукаю трусики• 15 сентября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Вони не гірші.
Ви не будете відчувати паніки і страху?
Я не буду таке дивитися. Я поховала маму після онко і не маю збочень дивитися на таке за власним бажанням. А От про вашу нормальність то питання, нащо психічно здоровій людині дивитися кошмарних для неї контент?
Хворих тих може і не розумію, але най вони роблять як хочуть наприкінці життя може отримають моральне полегшення
Клевотница• 15 сентября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Вони не гірші.
Ви не будете відчувати паніки і страху?
Не буду , бо не буду таке дивитися
Сижу_и_плачу• 15 сентября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
я НЕ засуджую
Я не можу зрозуміти мету
1. Хочуть відчути підтримку
2. Бояться лишатися сам на сам з горем
3. Просять допомоги
4. Заробляють гроші, так необхідні їм на лікування
5. Відволікаються
6. Шукають однодумців чи людей з такою ж бідою
7. Після їхньої смерті тисячі людей помоляться за них
2. Бояться лишатися сам на сам з горем
3. Просять допомоги
5. Відволікаються