Попросила добавить покрывало, картину, шторы, в нашу спальню на фото, прекрасно справился. Вы пользуетесь?
Natabond76• 15 сентября 2025
Ответ дляdiablo12
Я ничего не платила
Там обмежена кількість запитів на день безкоштовна
Мені для ландшафта потрібен. Але він капець який тупий. Мало того що він тільки плями розуміє. Так ще й конкретні назви кольорів він не розуміє. Він бере їх з чужого опису рослини де помилки. Прошу замінити на темніший сорт, а видає світліший. І доказує що він прав, бо у нього в базі інший опис.
Perfect look• 15 сентября 2025
Ответ дляNatabond76
Да,5 фото
Natabond76• 15 сентября 2025
Ответ дляPerfect look
Странно
То Ви мабуть тільки дорвалися. Потім обмежить