Все до блиску• вчера в 21:44
Та ми не бідні.Ми обкрадені.Нас розвели як лохів
Треба писати петицію, щоб забрали незаконно набуте майно!
Все до блиску
• вчера в 21:46
Ответ дляВся така шо куди там
Лучше посчитайте, сколько Зе и Ко нагребли.
скільки?
Щедрик ведрик• вчера в 21:47
Автор,це падло таке витворяло!Це тільки краплина в морі.Барига чортів
Дівчина Гілмор• вчера в 21:48
Ответ дляЩедрик ведрик
😄😄😄
МаксХмара• вчера в 21:49
Ответ дляВеликий сатирик
Шо там слышно за Династию?
Следующая будет Скумбрия на пленках.
Все до блиску
• вчера в 21:50
Пенсіонерам паї не додали.Кажуть,нема.Героям нашим теж земельки не дісталось,бо барига 50тис га заграбастав
Щедрик ведрик• вчера в 21:50
Ответ дляДівчина Гілмор
Люди мають робочі місця, молодець Петро Олексійович
Так подарите ему квартиру свою
Леди_в_ночи• вчера в 21:51
Ответ дляЩедрик ведрик
А зелене падло нічого не витворяє ? Білий і пухнастий. Янгелик одним словом 😂
Басноплетка• вчера в 21:51
Ответ дляВся така шо куди там
А при чем одно к другому?
Всех воров с семьями в колонии и отрабатывать. Имущество вернуть стране. Все правильно автор пишет.
Божий одуванчик• вчера в 21:52
Да прям незаконно....
У Порошенко як раз все більш-менш законно. Тому і придратися до нього не можуть.
Я в 2004 році сама особисто продавала свої акції одного з підприємств фірмі Порошенка. І отримала за свою частку нормальні гроші. Як і інші мої колеги.
І він наше роздолбане підприємство підняв на висоту. І робітникам давав гарну зарплату.
Зілля до весілля• вчера в 21:55
Порошенко спиздил К. Маркса с помощью махинаций. Так же действовал и Тигипко со своими объектами. Пользовались пидары властью. С этими двумя знакома, и с их методами. Остальные, уверена действовали подобным образом.
Зілля до весілля• вчера в 21:56
Ответ дляЧорнобаївка
Ещё не забудьте Динамо у Суркиса забрать
Динамо это хобби, и он туда ввалил гораздо больше, чем получил взамен. А пиздил он в других местах.
Ответ дляБожий одуванчик
Да прям незаконно....
В смысле??? Оно ещё конфетку фабрику сср украли. Всем дали сертификаты ваучеры, но купить заводы за бесценок давали толькл кто при власти был
Аноним_1857• вчера в 21:57
І в чому ж там незаконність? А зелю не хочете спитати, як при збиткових компаніях він декларує мільйонні статки і вілли в Італії?
Чай не пью, только кофе• вчера в 21:57
Ответ дляВсе до блиску
Зате тепер Герої в пошані
Чорнобаївка• вчера в 22:00
Ответ дляЗілля до весілля
Да ладно🙈 хобби …ввалил…
Ещё в лихих 90х он людей кидал - Омета Инстер и другие разводы
маска Ілона• вчера в 21:58
Ответ дляЩедрик ведрик
Ще й брата вбив, орденоносиця потужного брехати не буде))
Ответ дляЗілля до весілля
Как ни кратите что земля честностпл миллионеров видели все да пианино играл, но как бы не украл, потому и играл что не умел как-то по другому воровать то
из желе я• вчера в 21:59
Зеля ваш не хоче відзвітувати українському народу, куди зникли 40 мільярдів з бюджету та чому його подідьник Міндіч звалив з награбованим в Ізраїль, чому ворожка керує Україною через Єрмака?
Чемна панночка• вчера в 22:01
Ответ дляДівчина Гілмор
Поясніть
Пояснень ви мабуть не дочекаєтесь. Автор теми це манька і той, хто вам пропонує нібито квартира подарувати, то це теж манька з іншого акаунту. І адміністрації форуму таке норм
дамаАмстердама• вчера в 22:03
Ответ дляиз желе я
Нащо Ви притягли сюди цього маргінала, ще пєдофіла шаріка притягніть. О, вже сині баби, мабуть, молоді ще, і не чули, що цей наркоман бовкав на свободі слова в нульових.
из желе я• вчера в 22:04
Ответ длядамаАмстердама
Ваші зелені маргінали, що цинічно пограбували Україну, розмінували Чонгар та Азов перед вторгненням наймаргінальніші та найогидніші геноцидники
Джага-джага• вчера в 22:04
ну да, сейчас не о чем поговорить, надо про порошенко ))) давайте актуальную повестку)) вот реально, как не стыдно сейчас было воровать, когда война и люди гибнут.. и откуда воровать.. как так получилось, что миндич свалил?? и последний вопрос, кто же такой вова)) ах да, после миндича сразу юльке дело пришили)) к порошенко видимо не сильно прицепишься сейчас, поэтому новенького ничего нет, к чему могли придраться уже придрались раньше)))