буреЛОМКА• 16 сентября 2025

Заява на визначення місця проживання

Хто подавав заяву до суду на визначення місця проживання дитини з матір´ю, там дійсно потрібні ці всі довідки, що на фото?
Якщо немає офіційної роботи, то суд може відмовити?
Сама не знаю• 16 сентября 2025
А у вас є спір з чоловіком?
Так, потрібні всі документи, які ви реально можете зробити
Довідка про доходи потрібна, ви ж маєте довести, що можете утримувати дитину
Сонячний зайчик• 16 сентября 2025
Так, потрібні всі, сестра судилася з чоловіком, то і органи опіки приходили, акт складали і купу питань задавали. Дохід обов´язково повинен бути.
Каляка маляка• 16 сентября 2025
Я ничего не подавала ,только заявление
И два раза судовой сбор,один за развод,другой за определение места жительства,по адресу прописки
Несу добро людям• 16 сентября 2025
Автор, якщо є спір з батьком дитини щодо цього питання, то довідка є потрібною (практикуючий адвокат). Були в мене справи, коли ми були без такої довідки, але мати отримувала аліменти, неофіційно здавала квартиру (ми про це заявляли в суді, не казали, що неофіційно, просто суд не задавав питання, чи сплачується податок). В кожній ситуації треба дивитися окремо
Я такая - жду трамвая• 16 сентября 2025
автор, и помимо всего еще и к психологу с ребенком и отцом ребенка нужно будет ходить для психологического заключения. на сайте не пишут, а по факту служба по делам детей после акта оценки потребностей семьи направит вас к психологу (районная социальная служба) за заключением и после того только будет комиссия, которая вынесет предварительное решение для Суда. А если с отцом ребенка спор и он против, то этот вопрос может на годы затянутся