Зашла на 5минут• 16 сентября 2025

Як стати доглянутою жінкою? Особливо коли бюджет обмежений

Дано
Жінка 44
Вага 68 зріст 168
Шкіра обвисає, займаюсь йогою
Зуби в порядку
Обличчя звичайний догляд
Була на процедурах карбоксотерапія, і ще щось світлом там блимали.
Результат ну просто як виспався і вимвся
Зуби в порядку.
Волосся біда. Густе, але курчава як циганка. Я або лохмата, або гулька як у бабки.
Одяг не вмію підбирати. Тому джинси, якісь базові плаття що роблять мене тіткою.
Бюджет до 5000 в місяць на все - одяг, догляд
автор Зашла на 5минут • 16 сентября 2025
Ответ дляПозитивна
В мене теж курчаве волосся. Я його або феном вкладаю, або якщо висихає самостійно в природному завитку то обовʼязково наношу олійку, тоді воно стає шовковисте, а не як пакля
У будь-якому випадку на мокре волосся наношу двофазний спрей. Зараз в мене ось такий. До цього були ті що на фото
https://prostor.ua/ua/product/unic-dvofaznij-kondi...
Дякую за рекомендацію
Може і шампунь порадите?
Соня-сонятко• 16 сентября 2025
Автор, у вас така проблемна проблема. Тут без розробки цілої системи ніяк не обійтися.
Залишилось тільки одне питання - а зуби у вас в порядку?
Ответ дляМост_Устал
И я бы убирала красноту с волос, вот на этом фото виден пигмент.
Так, то фото було півтора роки назад.
Зараз я перейшла в холодний підтон
ТАЗератти• 16 сентября 2025
Ответ дляПозитивна
Тююю
Йдіть в кафе, одягніть свіжу білу футболку на свіжезасмаглу шкіру, модні окуляри і ви така ж сама доглянута жінка
И фейсап для фото)
Паратруперсупер• 16 сентября 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Ответ дляСтриптизерка
Стать содержанкой...
Не беруть
Соня-сонятко• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Ось
Ви хочете сказати, що ця голова і жінка на фото з першої сторінки - це одна і та ж людина?
Стриптизерка• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Не беруть
І мене
Значить інший шлях....
Гравіцапа• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Ну ось зразок того як я бачу доглянуту жінку
Она младше вас на 20 лет)
Ответ дляГравіцапа
В зал идите, в вашем возрасте без мышечного корсета все будет плохо
Я розумію мозком що від зала мені нікуди не дітись. Морально готуюсь. Чесно я колись ходила два роки з тренером. Можливо із за того що вона давала багато функціональних вправ - я той спортзал зненавидила. Бьорпі, скакалки.
Як згадаю - нічого не хочу.
На йогу я прямо біжу
А тут не можу зібратись
Техпаспорт на медузу• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Я вже пробувала кудрявиц метод.
Ну не виходить він у мене.
Ті кудрі не можна розчесувати. А як не розчешеш то як собака бездомна
Дивіться капсули 3-3-3
Ось наприклад

https://vm.tiktok.com/ZMAAmtg1p/
Ответ дляСоня-сонятко
Більш менш. Скажімо так. Мої зуби здорові, проліковані.
Гравіцапа• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Як згадаю - нічого не хочу.
На йогу я прямо біжу
А тут не можу зібратись
Просто в 40+ уже начинается саркопения и без спорта и мышечной ткани не будет никакой упругости кожи, тем более когда у вас референс 20+))
Позитивна• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Дякую за рекомендацію
Може і шампунь порадите?
Я то можу порадити, але зараз набігуть багаті в білих пальтах і розкритикують. Я користуюсь звичайним Herbal Essences ’Троянда’ і таким же кондиціонером. Мені підійшла саме троянда. Від алое свербить шкіра, апельсин наче непогано, але троянда краще
https://www.watsons.ua/uk/volossya/shampuni/shampu...
https://www.watsons.ua/uk/volossya/konditsioneri-d...

Пробувала цей розхвалений Лореаль - теж непогано, але мені запах не підходить, я його потім тривалий час відчуваю. Брала одразу шампунь та кондиціонер чи маску
https://www.notino.ua/loreal-paris/elseve-glycolic...
Ответ дляСоня-сонятко
А що не так? Різниця півтори роки.
Ну просто я не фотографуюсь коли розпатлана
Ответ дляПозитивна

Дякую.❤️
Вимагаю спілкування• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Ну во-первых она моложе
Во вторых нечего сверхъестественного нет.
Волосы,неплохо бы похудет(вес всегда добавляет возраст)
Ну и лаконичная одежда с аксессуарами.
Королева Сарказма• 16 сентября 2025
Почитала я все и прям смех берет, советуют все, такие ухоженные и в массимо дутти, а как спрашивают мнение про сумки/шмотки, сюрприз😆
Особенно советы похудеть на 10 кг, нуну. Фигура нормально выглядит у вас. Волосы - понимаю, и когда ухоженные волосы сразу плюс 100 к общему впечатлению, но у меня тоже пушистые, и кератин мне ужасно не понравился, не могла дождаться пока смоется, объем весь пропал, эффект жирных волос, не рекомендую. Мне проще свои склонять к волнистым, сушу диффузором, и парочку прядей на крупную плойку кручу.
По одежде, найдите блогера, который вам нравится и покупайте похожие вещи.
Мне вот так нравится
Мост_Устал• 16 сентября 2025
Короче, в вашем случае привести волосы в порядок это 70% успеха. Я бы поискала вначале хороший уход, мне помогают проф средства Goldwell just smooth убрать вот эту пушистость плюс маска Londa питательная.
И цвет сделать мягче, на первом фото сильно холодный, он уходит в черный.
Мост_Устал• 16 сентября 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Мне вот так нравится
Та да тут как почитаешь так все феи 90-60-90 с миллионным бюджетом на шмотки.
ЖаннаНеАгузарова• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Я вже пробувала кудрявиц метод.
Ну не виходить він у мене.
Мне димкудрив помог сстать человеком с моим одуваном
ЖаннаНеАгузарова• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Ну тут таке. Я десь з квітня почала перебудовувати своє життя. Мені не потрібне різке схуднення. Я просто вирахувала свою норму, тримаю невеличкий дефіцит, і у все це вміщую баланс БЖУ.
Спорт поки обрала йогу.
Вдома 40 хвилин щодня, і з тренером по 1.2 години тричі на тиждень.
От яка вага буде, така і буде.
Мені головне зберегти здоровий баланс
+++ умничка
Перша на селі• 16 сентября 2025
5 тис загалом чи додатково? Бо ви їх і так витрачаєте…
Я б почала з одягу та волосся, карбоксітерапію вдома робіть, масажі лиця вдома, бо це все чудово, коли бюджет необмежений. Чи є сенс у тренері з йоги? Я займаюсь йогою вдома. Спортзал теж не люблю, у мене кардіо під відео з ютубу та вправи для мʼязів теж комплекси з ютубу.
Мені 10 не вистачає. 5 йде на фарбування та епіляцію і 5 на мило, крем та труси. Якось рахувала, щоб я була задоволена, потрібно 30
ЖаннаНеАгузарова• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Так, так. Я і сама бачу. Що одяг прям тоска
тоска.. не держит форму и все очень устала. .. подпишитесь на блогером вашешго возраста и комплекции
ЖаннаНеАгузарова• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
так ей 20, тут больше про молодость
Фиктивная• 16 сентября 2025
Ответ дляНульовий сантиметр
У вас 2 явные задачи: убрать 8 кг веса и привести в порядок волосы.

Простое - волосы. Изучите систему ухода для кудрявых волос. Это небольшой бюджет, важно делать постоянно. Затем найдите мастера, который сделает хорошую стрижку на ваши кудри. Нафиг гульку, лучше удлинненый пикси и красивые завитки на аккуратной головке. Это дороже, но тоже можно решить в бюджете.

Сложное вес. Начните с -3 до НГ. Поям реально и быстро уйдет. С учетом потери эластичности кожи, обязательны нагрузки. К йоге нужно хотб чтото накачать немного из мышц. Плюс ведите дневник питания. Это все вообще бесплатно.

Шмот. С -3 кг уже будет все лучше сидеть. Но тогда начнутся реальные расходы сразу же на белье, потому что первым уедет бюст.

Сбросьте немного и приведите в порядок волосы - и приходите спрашивать за стиль.
концептуально згодна. Тим паче, гардероб не треба оновлювати щомісяця, за стрижку Ви мене прямо надихнули, ношу каре невнятне, неудачно постриглася на початку літа, запишусь до перукаря терміново))
Нульовий сантиметр• 16 сентября 2025
Ответ дляФиктивная
Конечно, сейчас столько классных форм и ухода для вообще любых волос. А прическа - это 50% образа в принципе.
Цукрові вишні• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Я вже пробувала кудрявиц метод.
Ну не виходить він у мене.
Никак. Примите себя как есть. Без денег выглядеть на миллион можно только в 20 при шикарных природных данных. После 40 - это что-то на фантастическом.
Все питаю зарання• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Я вже пробувала кудрявиц метод.
Ну не виходить він у мене.
Это плохо. Волосы и одежду вы не умеете ни ухаживать, ни подбирать. Ну и все на этом, так и будете, как попало ходить
Все питаю зарання• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Так. В здоров´я вкладкою в першу чергу. Медогляди регулярно.
Если ничего не болит, что там оглядают?