Мені тут якимось дивом вдалося набрати пару кг. І це прекрасно, на лице точно краще виглядає в товстенько у варіанті мене, хай і жопа вже буде. Але у мене з´явилося пузо. Воно у мене і так з´явилося після вагітності і з віком, але тепер це от прямо пузо! Домашні тренування на пузо не впливають, на зал чи регулярні кардіонавантаження часу немає. Вже знайшла підробіток фізичну роботу, але то аж в жовтні буде.
Може хтось знайшов якийсь чудодійний комплекс вправ? Чи оце вікове гормональне пузо неможливо прибрати без схуднення? Бо худнути на ті пару кг я не хочу
Малая еще та• 07 августа в 13:59
Видела ваши фото. Вы очень худая. Даже не представляю какое там пузо может быть, даже с учётом 2кг. Тренируйте мышцы живота
Плету корзинки• 07 августа в 14:01
Хіба що можна спробувати ліполітики вколоти або щось на кшталт lpg масажу, ендосфери.
Мені навіть ліполітики не прибрали. Ср@на резистентність до 2 видів. Інші лікар відмовилась колоти, сказала якщо навіть другі не взяли, то все інше до ср@ки
задумчивая мордочка• 07 августа в 14:02
Ответ дляAnnaOst
Навряд у мене воно кортизолове, може це вже вікове зниження естрогену
Скорее оно самое , посмотрите на фитоэстроген, я семя льна пью
Плету корзинки• 07 августа в 14:03
Ответ дляAnnaOst
Так. Як варіант і ще інсулінорезистентність. Я зараз зайнялась йогою, вивчаю питання куркуми та придивляюсь до lpg. От курс лазери закінчу і почну витрачати гроші на пузо 😆
задумчивая мордочка• 07 августа в 14:03
Ответ дляГрамотний хвіст
Стійте в планці, пузо точно підтягнеться.
Мышца подтянется да, а жир зараза на месте(
Та никада в жизни• 07 августа в 14:03
Ответ дляAnnaOst
Якраз про це хотіла написати. Така сама проблема. Приймаю Естроген Баланс з вйхерба (гірше від нього не стає, живіт трохи зменшився, або я просто менше їм влітку)
Плету корзинки• 07 августа в 14:05
Ответ дляГрамотний хвіст
Якби ж то. Жир планка не підтягує, але тонус мʼязів дійсно кращій. В мене пузо нижче пупка і до шва після КР. А з віком над пупком, тобто у верхній частині почало зʼявлятись, але не жир, а як провисань наче. Так от цю частину планка класно скорегувала
Грамотний хвіст• 07 августа в 14:05
Ответ длязадумчивая мордочка
У мене і шар жиру над м´язами потоньшав. Я після кр, то планка це чудеса.
задумчивая мордочка• 07 августа в 14:06
Ответ дляГрамотний хвіст
Вы наверное помоложе будете?
Фенте Фря• 07 августа в 14:06
Вы набрали 2 кг жира, вот вам и живот. Набирать лучше качественно -мышечную массу. Попробуйте укрепить поперечную мышцу живота , возможно подтянется, если она слабая Для мышц кора зал абсолютно не нужен . Самое главное уменьшение процента жира в организме и укрепление кора.
Плету корзинки• 07 августа в 14:07
Ответ дляФрикаделька
У кого истинное пузо,тот молчит и не напишет об этом.
Та не скажіть. В мене є пузіко і я про це кажу
Фрикаделька• 07 августа в 14:07
Ответ дляПлету корзинки
Кому?
Ответ дляФенте Фря
Та я рада що хоч щось набрала. Звичайно краще б м язи
Грамотний хвіст• 07 августа в 14:07
Ответ дляПлету корзинки
В менн планка і жири спалює. Ну я ще крім планки вправи роблю, але основне вона. Не знаю що це у вас за животи і жири такі броньовані))
Грамотний хвіст• 07 августа в 14:07
Ответ длязадумчивая мордочка
Вы наверное помоложе будете?
Не набагато, мені 38
задумчивая мордочка• 07 августа в 14:08
Ответ дляГрамотний хвіст
Не набагато, мені 38
В предменопаузе жир другой, это 100 %.
Плету корзинки• 07 августа в 14:08
Ответ дляAnnaOst
Ну ясно що при вазі 60 кг там нічого страшного немає. Просто воно є і не прибирається звичайними вправами
А тепер давайте уявимо що вага 59, але і зріст 157. Це у мене так і повірте, пузько таке чимале, я навіть собі закритого купальника придбала
Помогалочка• 07 августа в 14:09
Ответ дляAnnaOst
От таке от. Це ще я його якось інстинктивно втягую коли фотографуюся) під жиром прощупується прес
Нечем автор заняться. Пузо действительно ужасное!! Если у вашей мамы тоже есть пузо, то это наследственное.
Плету корзинки• 07 августа в 14:09
Ответ дляФрикаделька
Кому?
А кому треба? От зараз тут на форумі кажу. Чоловікові скаржуся, коли нічого з одягу собі підібрати не можу
Грамотний хвіст• 07 августа в 14:10
Ответ длязадумчивая мордочка
В предменопаузе жир другой, это 100 %.
Ну можна ще танець живота танцювати, там хвилі животом пускають, але то треба час і бажання. Якщо живіт не на 7 місяців, то можна обійтись))
Плету корзинки• 07 августа в 14:10
Ответ дляГрамотний хвіст
Їм на мені напевно дуже подобається, тому ніяким чином йти не хотять. Падлюки
маска Ілона• 07 августа в 14:10
Ответ дляAnnaOst
Проверьте. Анализ покажет ваш эстроген