Зашла на 5минут• 16 сентября 2025

Як стати доглянутою жінкою? Особливо коли бюджет обмежений

Дано
Жінка 44
Вага 68 зріст 168
Шкіра обвисає, займаюсь йогою
Зуби в порядку
Обличчя звичайний догляд
Була на процедурах карбоксотерапія, і ще щось світлом там блимали.
Результат ну просто як виспався і вимвся
Зуби в порядку.
Волосся біда. Густе, але курчава як циганка. Я або лохмата, або гулька як у бабки.
Одяг не вмію підбирати. Тому джинси, якісь базові плаття що роблять мене тіткою.
Бюджет до 5000 в місяць на все - одяг, догляд
Смурфик• 16 сентября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Вижу больная тема)
На шаре своем для гаданий? 😁
Нульовий сантиметр• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
фото
Корректирую:
убрать 3 кг веса, набрать мышечную массу, она вернет тонус кожи.
Отследить количество белка в день, его как будто мало.
С волосами делать стрижку, сейчас это выглядит действительно бедненько.
Вимагаю спілкування• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
фото
А где у вас кучерявые волосы,стесняюсь спросить?
Анонім-ка• 16 сентября 2025
Сбросить хотя бы 7-8 кг. Это скорее спортзал. Уход можно какие -то уколы красоты курсом, массажи. Ну и учиться подбирать себе одежду , обувь , чтобы не выглядеть тёткой. Есть же полно каналов о моде , трендах в ютубе ТГ,ФБ и так далее. Впишетесь ли вы в 5000 в месяц не факт.
автор Зашла на 5минут • 16 сентября 2025
Ответ дляСмурфик
Похудеть на 10 кг. Сразу десяток лет скинете
Ну тут таке. Я десь з квітня почала перебудовувати своє життя. Мені не потрібне різке схуднення. Я просто вирахувала свою норму, тримаю невеличкий дефіцит, і у все це вміщую баланс БЖУ.
Спорт поки обрала йогу.
Вдома 40 хвилин щодня, і з тренером по 1.2 години тричі на тиждень.
От яка вага буде, така і буде.
Мені головне зберегти здоровий баланс
Дуже дуже вумна• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
В мене комбо гени склались.
Папа світлий і мега кучерявий
В мама смугла з прямим волоссям
На виході отримали ромале
Робіть кератин. Не змиється складник з нього вже ніколи, і волосся не повернеться до такого стану, як було «до». Хіба що відросте. Я своє волосся так і рятувала)
Смурфик• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Спорт поки обрала йогу.
От яка вага буде, така і буде.
Мені головне зберегти здоровий баланс
Ну ок, на фото вроде и не критично, но одежда какая-то у вас, даже не знаю как описать. Веет не молодостью. Унылая. Посмотрите тот же cos, massimo, не обязательно их скупать если овербюджет, но поискать похожее.
Ответ дляВимагаю спілкування
Ось
Завтра не пью• 16 сентября 2025
Ответ дляСмурфик
А если бы это так было легко. Я похудела, кожа, как ни крути провисла. Теперь прохожу курсы вакуумно-роликового массажа, отлично подтягивает.
Ответ дляСмурфик
Так, так. Я і сама бачу. Що одяг прям тоска
Треба ось так• 16 сентября 2025
Генетика и основное следить за питанием , спорт естественно, убрать стресс по максимуму . Кайфовать от жизни . Косметолог это хорошо но тоже фильтровать их рекомендации это все таки не панацея постоянно обкатываться и быть похожей на надутый шар тоже не выход
ТАЗератти• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Я вже пробувала кудрявиц метод.
Ну не виходить він у мене.
Ті кудрі не можна розчесувати. А як не розчешеш то як собака бездомна
Вечером помыли голову,расчесались пока волосы в бальзаме
Утром не расчесываясь расправили волосы и спрей легкий для кудряшек
Вимагаю спілкування• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Ось
Ну это не прям кучерявые. Это пушистые. Сделайте ботокс. Хватает где-то на пол года. Только ищите мастера с нормальной ценой. В Днепре могу подсказать
Ответ дляТАЗератти
Угу. І вийде з мене міська божевільна зранку
Джем Шакіри• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
фото
В каком месте вы кучерявая?
ТАЗератти• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
фото
И где у вас кудри?
Вимагаю спілкування• 16 сентября 2025
И вообще автор, что значит ’ухоженная’? Ведь у нас часто считают признаком ’ухоженности’ наполненное филлерами лицо и сделанные сиськи. Ну и макияж сценический среди бела дня. А вы как хотите?
Позитивна• 16 сентября 2025
Подивіться в ютьюбі як робити само масаж обличчя, або купіть роликовий масажер. Але щоб був ефект треба кожен день це робити і доволі тривалий час. Йога це добре, в мене за 9 місяців тіло підтягнулись, хоча вага не змінилась.
5 тис грн це доволі гарна сума. Можна раз на тиждень ходити на масаж всього тіла. Я ходжу за 550 грн, дівчинка в себе на дому робить, раніше я до неї в кабінет ходила, але її напарниця поїхала, а сама вона оренду не тягне.
На залишок 3000 грн можна поступово оновлювати гардероб, купувати косметику.
Джем Шакіри• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Ось
Ну это же не кучери
Мост_Устал• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
фото
Вы выглядите молодо, не по бабски. Длинный волос это отлично. У меня немного подобный по структуре, я перестала его выпрямлять, делаю утюгом волну на передние пряди, смотрится хорошо. Цвет кажется темным для вашей кожи, я бы ушла на 1-2 тона светлее, более в мягкий шоколад.

Силует ваш нравится, сама одежда не ваших цветов. Плюс именно этот жакет устаревший с короткими рукавами. Я бы начала с одежды, прикупила бы базу на не несколько месяцев.
ТАЗератти• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Вот мои с утра даже без спрея
Позитивна• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
фото
В мене теж курчаве волосся. Я його або феном вкладаю, або якщо висихає самостійно в природному завитку то обовʼязково наношу олійку, тоді воно стає шовковисте, а не як пакля
У будь-якому випадку на мокре волосся наношу двофазний спрей. Зараз в мене ось такий. До цього були ті що на фото
https://prostor.ua/ua/product/unic-dvofaznij-kondi...
Мост_Устал• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Ось
И я бы убирала красноту с волос, вот на этом фото виден пигмент.
Ответ дляВимагаю спілкування
Ну ось зразок того як я бачу доглянуту жінку
Позитивна• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Тююю
Йдіть в кафе, одягніть свіжу білу футболку на свіжезасмаглу шкіру, модні окуляри і ви така ж сама доглянута жінка
Стриптизерка• 16 сентября 2025
Стать содержанкой...
ТАЗератти• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Волосы крашеные
Паратруперсупер• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Де доглянута? Там фільтри і вік інший
Гравіцапа• 16 сентября 2025
В зал идите, в вашем возрасте без мышечного корсета все будет плохо
Ответ дляМост_Устал

Дякую❤️ я робила багато спроб піти в світліший колір волосся, але в мене відразу губиться обличчя. Якщо теплі тони фарби - обличчя червоним здається, якщо холодні то блідим.
От вище 4 тону - я бліда моль.
По одягу я погоджуюсь. Він мені самій не подобається. Це залишки минулих років.